Forum Bioderko Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Coś mnie boli! Co to jest? Przed JAKĄŚ operacją i nie tylko
Kaptur 
Mikrus Bioderkus

Status: Endo x 1
Wysłany: Nie 07 Kwi, 2019   

Cześć!!
Mam do Was pytanie, w Maju będę miał wstawianą endoprotezę biodra lewego w Otwocku. Dr stwierdził że kwesta czasu a i prawe będzie do wymiany. Pytanie mam własnie odnośnie prawego biodra ponieważ doktor powiedział , że nic nie można zrobić (zapobiegać , przedłużyć żeby jak najdłużej żyć ze swoim stawem, itp) - przynajmniej on takich metod nie zna. Od dwóch tygodni zaczęło bolec prawe biodro , i już wiem z doświadczenia po lewym biodrze do czego to zmierza....Możecie mi doradzić gdzie jeszcze mogę się skonsultować u którego doktora ponieważ nie chce tego tak zostawić bo co z tego ze wstawią mi endo w lewe jak będzie coraz gorzej z prawym?

Magda5555Magda 
Mikrus Bioderkus

Status: Inne
Wysłany: Czw 02 Maj, 2019   

Bonia napisał/a:
Nie byłam na forum. Więc odpisuje dopiero teraz operacje miałam przeprowadzaną w Otwocku przez Profesora Czubaka. Radziła bym jechać z córką na konsultacje do Profesora Czubaka i nie szukać gdzieś pobocznie szkoda Pani czasu nerwów Pani i córki. Profesor po zbadaniu zdecyduje - co robić dalej jeżeli będzie potrzebna taka operacja jak moja - lub tylko sam Ganz to córka w lepsze ręce nie mogła by trafić.

Natomiast Wrocław wiem że mieli takie operacje jak Ganz przeprowadzać. Bo profesor był we Wrocławiu i jakąś operacje Ganza przeprowadzał - ale czy we Wrocławiu takie operacje obecnie robią? Na to pytanie nie jestem wstanie Pani udzielić odpowiedzi. Życzę córci zdrowia i żeby szybko stanęła na nogi.

Nazwa obu zabiegów z mojej karty szpitalnej to osteotomia wg Ganza i osteotomia derotacyjna kości udowej. Pozdrawiam Bonia.

Bonia dziękuję za informację.
Byliśmy u prof. Czubaka z córką. W listopadzie córka będzie miała operację miednicy wg Ganza. Druga operacja kosci udowej nie jest potrzebna.
Teraz pozostaje nam tylko czekanie. Trochę szkoda że nie da się zrobić tej operacji latem, wtedy gdy córką ma wolne od szkoły.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

Odpowiedz do tematu