Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Kącik dla "bioderkowych" rodziców :)
IRENA 
IRENA
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 46
Doczya: 28 Gru 2009
Posty: 98
Skd: gdzies tam
Wysany: Nie 05 Lut, 2012   

zozo - jeszcze nie, muszą ssać pierś [mają ich uczyć ] i muszą mieć jeszcze sporo badań, w środę okulista i w ogóle;
a po za tym zima jest wiec nie spieszymy się bo to ponad 300km :-P
 
 
     
zozo 

Gigantus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 68
Doczya: 11 Lip 2009
Posty: 672
Wysany: Nie 05 Lut, 2012   

OK z lekarzami nie należy dyskutować - z pewnością nie trzymają w szpitalu bez potrzeby, ale fajnie że dzieci ważą już całkiem fajnie. Przyjdzie pora, to wypiszą chłopców do domu. Najważniejsze, żeby się zdrowo rozwijali :) .
 
     
IRENA 
IRENA
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 46
Doczya: 28 Gru 2009
Posty: 98
Skd: gdzies tam
Wysany: Pon 06 Lut, 2012   

zozo ;-) ja bym tam już wróciła po tylu miesiącach ale czekam cierpliwie...najgorsze te mrozy i latanie km do kliniki ale przeżyjemy, bliżej jak dalej już myślę..
Teraz myślę jak bezpiecznie taki szmat drogi ich dowieźć do domu w zimie, jak przewijać w trasie i gdzie, żeby nie przeziębić. Szukam kogoś kto mieszka w okolicy np. Kielc, Piotrkowa, żeby użyczył na pół godziny mieszkania aby ich wygodnie w cieple przewinąć :roll:
Może ktoś ma pomysł jak ich przewieźć bezpiecznie na taką odległość, proszę o rady - np. na pw.
 
 
     
dorka 
dorka

Bioderkus!!!




Status: Endo x 1
Wiek: 84
Doczya: 11 Pa 2010
Posty: 247
Skd: Zakopane/ Gdańsk
Wysany: Pon 06 Lut, 2012   

Irena, szkoda, że nie mam w tych okolicach nikogo znajomego, zaraz wici bym rozesłała. Może jednak ktoś ma znajomych na tej trasie i pomoże.
_________________
operacja 13.09.2011
 
     
IRENA 
IRENA
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 46
Doczya: 28 Gru 2009
Posty: 98
Skd: gdzies tam
Wysany: Pon 06 Lut, 2012   

DORKA będzie widać, dr mówiła że do 2 tygodni może wyjdziemy - i ciesze się i boję :-/
 
 
     
MONIKAIMPRESJA 
nowe życie :)
Bioderkus!!!




Status: Kapo x 1
Wiek: 45
Doczya: 16 Wrz 2009
Posty: 234
Skd: Łódź
Wysany: Wto 07 Lut, 2012   

A Łódź też wchodzi w grę?
_________________
"Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód"

Monika
 
     
IRENA 
IRENA
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 46
Doczya: 28 Gru 2009
Posty: 98
Skd: gdzies tam
Wysany: Wto 07 Lut, 2012   

Monikaimpresja dziękuję, widzę że jesteś z Łodzi, a my z Szparagowej będziemy jechać, więc po ok 3 godz w okolicy Kielc przydałoby się przewinąć kupska i nakarmić w bezpiecznym miejscu [jadę w kierunku Sandomierza przez Piotrków, Kielce, Opatów, Stalowa Wola]

Edit 10 luty 2012

Wpadam na chwilkę aby podziękować Gosi W. za pomoc, pozdrowienia dla koleżanki :) :) :)
Wysłałam wiadomość do Niej.
Ślicznie dziękuję :-D
 
 
     
biedronne 




Status: Endo x 1
Wiek: 39
Doczya: 15 Sie 2010
Posty: 432
Skd: Kraków
Wysany: Pi 10 Lut, 2012   

Nie ma za co! Trzymajcie się ciepło i zdrowo!
 
     
IRENA 
IRENA
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 46
Doczya: 28 Gru 2009
Posty: 98
Skd: gdzies tam
Wysany: Czw 23 Lut, 2012   

Meldujemy się z domku, mamy po 3 kg i jak na razie jest ok, tylko trochę specjalistów przed nami - jak to u wcześniaków :)
biedronne bardzo Ci dziękuję za pomoc, bardzo się przydała i jesteśmy wdzięczni :-)

EDIT Sro 21 Mar, 2012

Melduję się, u nas leci, jestem sama z dziećmi więc nie za często zaglądam. Chłopaki rosną, dobijają 4 kg, maja kolki -wszystko wypróbowane, karmię moim mlekiem i chciałam dawać sztuczne bo myślałam, że coś jem nie tak ale p. dr mówi że wcześniaki mają mocniejsze objawy i że dzieci muszą to przejść i zmiana nie zmieni wiele...więc czekamy na odlot kolki ;-)
Retinop nie ma ale co 2 tygodnie jeździmy do okul 70 km na kontrolę, czekają jeszcze inni specjalisci ale już będzie lżej bo zima mija.

Noga boli i krzyż też, przebieranie lub kąpiel na stole - nawet to czasem wyczyn ale daję radę sama więc nie jest źle.
Operacja pewnie za kilka lat lub w razie nagłego dużego pogorszenia stanu -jestem bez żadnej pomocy więc nie ma jak pomyśleć o sobie jeśli nie ma musu życiowego.
Chłopaki fajowe są i nie myślę o tym że boli :-)
 
 
     
MONIKAIMPRESJA 
nowe życie :)
Bioderkus!!!




Status: Kapo x 1
Wiek: 45
Doczya: 16 Wrz 2009
Posty: 234
Skd: Łódź
Wysany: Nie 25 Mar, 2012   

Ireno, uściski, dla Was wszystkich, trzymaj się
_________________
"Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód"

Monika
 
     
IRENA 
IRENA
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 46
Doczya: 28 Gru 2009
Posty: 98
Skd: gdzies tam
Wysany: Wto 10 Kwi, 2012   

Witam ,wpadam na sek -jesteśmy w szpitalu ,zapalenie płuc u obu chłopaków ,u Adasia było źle -a lekarze nas zbywali tydzień ,nawet nie chce myśleć co by było gdybym nie pojechała do kolejnego szpitala z nimi ...
Maja sterydy, inhalacje z adrenalina ,Adaś miał tlen ..ech ciężko ,teraz już ciut lepiej ,mąż jest z nami bo sama padałam jak byłam..


Przy okazji -szukam rehabilitanta dla małych w mojej okolicy [St Wola - Leżajsk ] ktoś normalny i znający się na rzeczy ,a także neurolog by się przydał bo mamy tu tylko jednego od dzieci i znając naszych lek wolę poradzić się kogoś jeszcze :-?

pw proszę bo nie wiem czy na forum będę mieć kiedy wejść a spr tylko maila jak jestem na necie ;-)
 
 
     
IRENA 
IRENA
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 46
Doczya: 28 Gru 2009
Posty: 98
Skd: gdzies tam
Wysany: Sob 19 Maj, 2012   

witam , oficjalny bilans to 4 pobyty w szpitalu ,jak na razie tydz w domku ale juz u jednego jest biegunka i malo je wiec ..
waga chlopakow 6 kg i 5 kg
ze sluchem ok ,biodra w bad recznym tez niby ok ,mamy usg w przyszlym tyg ,i moze uda nam sie zaczac w koncu rehabilitacje bo ciagle odkladamy ze wzgl na szpitale ..
w pon okulista i tak wkolko :)
jestem sama z nimi wiec czasu brak chcac jeszcze wszystko zrobic plus zwierzatka i wogole
chlopaki juz gaworza i ladnie sie smieja jedynie jasio troche slabszy i glowke ma jeszcze troche wiotka
no i mamy alergikow ,zmiana mleka itd
 
 
     
IRENA 
IRENA
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 46
Doczya: 28 Gru 2009
Posty: 98
Skd: gdzies tam
Wysany: Pi 21 Wrz, 2012   

COS TU TAK PUSTO ;-)
 
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Sob 22 Wrz, 2012   

Ireno, odśwież temat :) Napisz jak się mają Twoje dzieci i jak sobie radzisz :)
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
IRENA 
IRENA
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 46
Doczya: 28 Gru 2009
Posty: 98
Skd: gdzies tam
Wysany: Sob 22 Wrz, 2012   

ach
ostatnio chorują i omal znowu nie zaliczyliśmy szpitala - duszności kaszel i w ogóle, są na antybiotykach i sterydach ...
ogólny bilans - A waży 8200, J 6810gr
są duzi ok 68 cm, gadają - zwłaszcza A: mama baba bziu agu i takie tam, J ma 2 zębole na dole i chyba będą kolejne bo jest kapryśny, zaczyna raczkować, stoi na czworakach w łóżeczku, obraca się wokół własnej osi 1000 /na min :)
A spokojniejszy ale też się już obraca i próbuje wstawać, jeździmy na rehabilitację i daje efekty, na szczęście na razie żadnych poważnych wad nie wykryto

a ja... cóż jestem z nimi ciągle sama i z całym podwórkiem i wszystkim co na nim
jakoś daję radę, raz lepiej jest raz gorzej ale dzień za dniem do przodu, czasem padam i nie mam sił na nic a czasem werwa że aż nosi
na razie na bieżąco mam wszystko zrobione wraz z obiadem i ciastem co 2 -4 dzień
krzyż boli i nieraz nie mogę się schylać, nogi też zwłaszcza w kolanach z tyłu ścięgna chyba, no i w pachwinie, no i często wiruje mi w głowie - chyba z kręgosłupa szyjnego :-/
na razie nie mam kiedy ale zapisałam się już na rehabilitację na listopad :shock: mam masaż i elektrykę :) mąż w zimie nie pracuje więc będzie z dziećmi bo innej pomocy nie mam niestety

no i 2 dni temu obchodziliśmy swoją najszczęśliwszą rocznicę ślubu - 15 a w końcu cała rodzinka 2+2 :)
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.