Forum Bioderko Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Artroskopia biodra - co to jest?
Przemek10 
Przemek
Mikrus Bioderkus

Status: Przed
Wysłany: Nie 04 Mar, 2012   

Witam!

Jestem nowy na forum.

Czy prof. Czubak do oceny konfliktu udowo-panewkowego potrzebuje obraz biodra z tomografii komputerowej (z kontrastem ?)

Czy może ktoś ma wiedzę o dr Drwiędze z Carolina Medical Center, który podobno specjalizuje się we wczesnych problemach biodrowych (konfikt, uszk. obrąbka itp.). Niestety nie ma wpisów o nim na Znany Lekarz.

Pozdrawiam
Przemek.

Renia 83 
Mikrus Bioderkus

Status: Artroskopia x 1
Wysłany: Pon 04 Cze, 2012   Re: oczekiwnie

RYCHU napisał/a:
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
Wczoraj miałem wizytę u prof. Czubaka w Wawie. Spojrzał na zdjęcia, zrobił usg i powiedział konflikt panewkowo-udowy. Powiedział, że kwalifikuję się do artroskopii FAI. Na pytanie: Ale Panie profesorze kiedy? Odpowiedział : Zadzwonimy 2-3 tygodnie wcześniej. Zalecił używać życia i się nie martwić :) .
I właśnie mam takie pytanie mianowicie jaki jest okres oczekiwania na operacje w Otwocku u pana Czubaka?
Mam 25 lat i stad pytanie czy wiek też ma wpływ na okres oczekiwania?
Pozdrawiam

"RYCHU" ja byłam w "Grucy" w maju, żeby się dopytać ile trzeba czekać w kolejce do operacji. Lekarz (dr Maciek Płończak)zadzwonił przy mnie aby się dowiedzieć i niezbyt ciekawie się zapowiada: 2015 rok. Może w styczniu się coś zmieni, bo jak na razie są nastawieni na endoprotezy. Trzeba się czasem przypominać, bo zdarza się, że zwolni się jakieś miejsce, a wtedy wzywają z dnia na dzień.
Powodzenia, Renia 83 ;-)

Odpowiedz do tematu