Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Zamknity przez: AgaW
Pon 29 Kwi, 2013
Warsztaty Nordic Walking - 7.XI.2010 AWF Warszawa godz. 11
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Wto 27 Lip, 2010   

Mój rehabilitant mi zapowiedział że muszę koniecznie przejść profesjonalny kurs NW więc jak tylko będę mogła chętnie skorzystam z kursów takich w przyszłości.
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Czw 29 Lip, 2010   

pasiflora napisa/a:
Mój rehabilitant mi zapowiedział że muszę koniecznie przejść profesjonalny kurs NW więc jak tylko będę mogła chętnie skorzystam z kursów takich w przyszłości.


Świetnie. Jak tylko naprawdę dobrze będziesz się już poruszała o własnych siłach. Dobrze i poprawnie rzecz jasna, czego mocno Ci życzę :-)

A my pracujemy nad terminem warsztatów. Mam nadzieję, że lada moment będzie konkretna data spotkania o czym z radością tutaj powiem.
 
     
Papuga99 

Popularus Bioderkus



Status: Inne operacje
Wiek: 57
Doczy: 26 Lut 2010
Posty: 35
Skd: Pruszków
Wysany: Pi 20 Sie, 2010   

Jak się mają prace nad ustaleniem terminu warsztatów?
Troszkę czasu minęło od ostatniego postu,miesiąc sierpień się niebawem kończy,a z nim ciepłe słoneczne dni :-)
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Wto 24 Sie, 2010   

Korzystajcie z organizowanych warsztatów i uczcie się poprawnego wędrowania z kijkami :)

jeżdżąc na rowerze spotykam mnóstwo "kijakarzy" :wink:
będąc nad morze widziałam ich jeszcze więcej....

niestety: tylko nieliczni (mogłam ich na palcach jednej ręki policzyć) chodzą prawidłowo !!!
przerażająca większość praktycznie ciągnie je za sobą; i zero pracy rąk :shock:
ale dumnie kroczą z głową zadartą wysoko, no bo oni są modni hihi komiczny widok :D
najbardziej mi było żal dzieciaczków przyczepionych do kijków i biegnących za rodzicielami :-/

kiedyś kolega pracujący w sportowym sklepie (przy tym instruktor narciarstwa biegowego) tłumaczył pani na czym polega NW, a ona po owym oświeceniu jednak zrezygnowała, bo przeraziła ją praca kończyn górnych :D

zapisujcie się na warsztaty i korzystajcie ile się da :)
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Wto 24 Sie, 2010   

Papuga99 napisa/a:
Jak się mają prace nad ustaleniem terminu warsztatów?
Troszkę czasu minęło od ostatniego postu,miesiąc sierpień się niebawem kończy,a z nim ciepłe słoneczne dni :-)


Kochani, uczelnia AWF jak instruktorzy i wszyscy którzy niezbędni są w organizacji warsztatów i udostępnieniu miejsca urlopują. W związku z tym konieczne jest przesunięcie zajęć na miesiąc wrzesień. Nie znamy daty - pracujemy nad nią. Najpewniej będzie to druga połowa (mam nadzieję ze bardzo słonecznego) września.
Będę informować jak tylko coś się wykluje.

Tymczasem czekam na dalszych chętnych. Wciąż nas mało i nie mogę uwierzyć, że tak ciekawe zajęcia nie cieszą się zainteresowaniem..
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Sro 25 Sie, 2010   

Może niektóre osoby czają się, bo najpierw chcą znać termin :) Wtedy może będzie łatwiej im się zdecydować :)
Skoro spotkanie pod hasęm nordic zostaje przesunięte na wrzesień to w tych okolicznościach nawet ja nie wykluczam obecności ;) jednak moja osoba jest na tyle niepewna że nie mogę się zapisać nie mając 100% pewniaka że będę mogła być :) ale będę śledzić wątek i mam nadzieję że inni mający bliżej niż ja skorzystają ochoczo z tej szansy i niedługo lista chętnych będzie dłuuuuga :ok:
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Czw 26 Sie, 2010   

Aga, byłoby super! :) Liczę na Ciebie i trzymam kciuki zeby się udało! Pracuję z Wendy i Golo1 nad terminem i jak najlepszymi warunkami dla Bioderkowiczów. Czujnie trzymamy rękę na pulsie. Byłoby cudownie gdyby w zajęciach wzięła udział większa grupa.
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Czw 26 Sie, 2010   

Pewnie, że powinna być duża grupa - wziąż nie mogę pojąć, że tyle jest bioderek w okolicy a taka krótka lista... :-( A ten warsztat to taka fajna sprawa i naprawdę można się nauczyć od mistrzów, choć spróbować w ogóle czy ten sport podoba się tym co jeszcze nie próbowali. Bioderka z okolic wa-wy - nie zmarnujcie szansy !
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
stokrotka22 

Mikrus Bioderkus



Status: Zdrowy szczęściarz
Doczya: 15 Sie 2010
Posty: 4
Skd: łódzkie
Wysany: Pon 13 Wrz, 2010   

Chętnie wezmę udział w warsztatach:). Może cos przygotować?? Napiszcie mi tylko co mam przygotować:).
_________________
:) :)
 
     
Grazyna1950 





Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 73
Doczya: 12 Sty 2010
Posty: 873
Skd: Wielkopolska
Wysany: Sob 18 Wrz, 2010   

Szkoda, że mam tak daleko do Warszawy. Chodzę na wyprawy z kijkami. Przestudiowałam film instruktażowy i chociaz wydaje mi się, że chodzę prawidłowo, to pewno Instruktor miałby wiele zastrzeżeń.
_________________

 
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Czw 23 Wrz, 2010   

stokrotka22 napisa/a:
Chętnie wezmę udział w warsztatach:). Może cos przygotować?? Napiszcie mi tylko co mam przygotować:).
Kochani takiej studentki zapalonej wszyscy będą nam zazdrościć he he
Stokrotko masz oczywiście zielone światło na wszystkie nasze warsztaty. Zapraszamy Cię na nie w październiku. O przygotowaniach będę Cię informować na bieżąco. Nie martw się nie zapomnimy o Tobie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Wto 19 Pa, 2010   Warsztaty Nordic Walking 7 listopad, AWF Warszawa

Drogie Bioderka!


Z wielką przyjemnością zapraszam na Warsztaty z nauki Nordic Walking.
Zajęcia odbęda się w niedzielę 7 listopada br o godz. 11.00 na terenie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie - zbiórka przy popiersiu J. Piłsudskiego.

- Dla orientacji mapka terenu AWF - zielono zaznaczony kwadrat to miejsce spotkania.

Warsztaty odbęda się w Lasku Bielańskim w Warszawie (okolice AWF, i ul Marymonckiej) pod okiem trenerki i instruktorki Nordic Walking - dr Joanny Piotrowskiej.



Zapraszamy wszystkich Bioderkowiczów, którzy czują się na siłach by spróbować nowej coraz bardziej popularnej aktywności fizycznej, która dla nas - pacjentów biodrowych szczególnie dobrze koreluje z fizjoterapią i wzmacnianiem ważnych dla nas struktur.
Zapraszamy każdego kto dobrze chodzi samodzielnie (bez pomocy kul) i czuje się na siłach by trochę pospacerować na wolnym powietrzu w dobrym towarzystwie.

Mile widziani są zupełni amatorzy tej dyscypliny (świeżaki - takie jak ja :-D ) a także tacy którzy już coś wiedzą i potrafią.

Organizowane zajęcia są bezpłatne.
Zapewniamy kije do NW, dobrą zabawę i wiedzę. Od was oczekujemy zaangażowania, dobrego humoru i ciepłego ubrania :)
Jak mówi znane hasło: Nie ma złej pogody aby uprawiać nordic walking- może być tylko złe ubranie. Nie zrażajcie się zatem listopadowym chłodem, ale zaopatrzcie w dres, albo wygodne bojówki, ubranie na cebulkę (takie by nie krępowało wam ruchów), sportowe obuwie (trampki, adidasy itp), i bawełniane rękawiczki (nie skórzane).

By wziąć udział w zajęciach wystarczy zapisać się na listę chętnych poniżej, która będzie aktualizowana.

Liczba dostępnych miejsc na zajęciach to 15 osób.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i poszerzania umiejętności :-)
 
     
duska 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 52
Doczya: 01 Lip 2009
Posty: 677
Skd: Kraków
Wysany: Wto 19 Pa, 2010   

Ale fajnie.. Sama bym chętnie poszła ale to tylko dla tych szczęśliwców, którzy chodzą bez kul.. NW to fantastyczna aktywność..dla nas, bioderkowiczów idealna :)
_________________
- Kapitanie! Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie. To znaczy, że możemy atakować we wszystkich kierunkach! ;)
 
 
     
drupinka 

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 66
Doczya: 19 Sie 2009
Posty: 420
Skd: Górny Śląsk
Wysany: Wto 19 Pa, 2010   

Ale Wam zazdroszczę... No nic, trzeba poszukać instruktora/torki ;) NW na Śląsku...
 
     
Papuga99 

Popularus Bioderkus



Status: Inne operacje
Wiek: 57
Doczy: 26 Lut 2010
Posty: 35
Skd: Pruszków
Wysany: Wto 19 Pa, 2010   

Nieśmiało zgłaszam się na listę chętnych uczestników zajęć NW :-)
1.Papuga99
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.