Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Przesunity przez: kinga
Czw 04 Mar, 2010
WIGILIA Bioderkowiczów 2009
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pi 20 Lis, 2009   WIGILIA Bioderkowiczów 2009

Kochani, niebawem grudzień za pasem, i związane z nim Święta. 15 grudnia będziemy także obchodzić pół roczku naszego Forum Bioderko. W związku z tym chciałam wszystkich chętnych, wszystkich związanych z forum, fundacją i tematyką zaprosić na spotkanie Wigilijne.
Spotkanie przy barszczu czerwonym, pierogach, świątecznych przysmakach; świecach i opłatku na pewno będzie wspaniałym i niezapomnianym momentem :-) Czasem, w którym w ciepłej i wesołej atmosferze będziemy mogli pomówić o sobie, naszych bliskich, swoich planach, marzeniach i przyziemnych sprawach :-)
Mam nadzieję, że pomysł świętowania półrocza forum a jednocześnie podzielenia się opłatkiem podczas kolacji zachęci Was do czynnego udziału.

Wigilia odbędzie się w sobotę, po południu w dniu 12 grudnia w którmś z warszawskich lokali (po zweryfikowaniu możliwości rezerwacji oraz menu). Uczestnicy Wigilii zostaną poproszeni o tzw. "wpisowe" (zapewne w granicy 50 zł/osoba) które zapewni nam wszelkie potrzeby, pyszności na wigilijnym stole oraz obsługę w lokalu. Przewiduję również drobne świąteczne podarunki od administracji forum i fundacji dla każdego z przybyłych na Wigilię :-) Mam nadzieję, że będzie to wspaniały i wyjątkowy wieczór.
Obowiązujące stroje - na pewno eleganckie :-)

Proszę abyście zerknęli w Wasze kalendarze, zastanowili się i wpisywali w temacie chęć swojego udziału w spotkaniu.
Im będzie nas więcej - tym weselej i lepiej :)
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Pi 20 Lis, 2009   

Ja już wstępnie zaklepałam wolny weekend. Bardzo chciałabym spędzić z Wami trochę czasu i mam nadzieję że wszystko się uda! ( AniuL - zobaczymy się na dlużej wcześniej niż myślisz :mrgreen: )
Katjo - to wspaniały pomysł i myślę że bedzie bardzo wiele chętnych osób!
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Nika 
Popularus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 44
Doczya: 04 Lip 2009
Posty: 149
Skd: Wa-wa
Wysany: Pi 20 Lis, 2009   

Bardzo miły pomysł!:-) AgaW, trzymam kciuki za Twoją obecność!
 
     
Jowi 
Pielęgniarka

Gigantus Bioderkus




Status: Artroskopia x 1
Wiek: 38
Doczya: 19 Cze 2009
Posty: 848
Skd: Poznań
Wysany: Pi 20 Lis, 2009   

Świetny pomysł !!! Szkoda, że akurat tę sobotę mam zajętą i niestety plany nie zależne ode mnie - siła wyższa :-| Mam nadzieję, że dużo bioderek przybędzie i będą się wszyscy świetnie bawić :-D A ja serduchem będę się dzielić z Wami opłatkiem :->
_________________
.... Żaden Anioł nie szybuje samotnie......
....Twoja dłoń w mojej dłoni....bezpiecznie:)
 
 
     
madzi_czer 
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 44
Doczya: 31 Maj 2009
Posty: 145
Skd: z małego pokoju ;)
Wysany: Pi 20 Lis, 2009   

Wspaniały pomysł! Oczywiście ja również się stawię, bo świętowanie 6 miesięcy istnienia forum w połączeniu z tak miłym świętem, to cudna okazja na spotkanie w bardzo miłym gronie!
_________________
"Kiedy śmieje się dziecko śmieje się cały świat" (J. Korczak)
 
 
     
Wiesia187 

Popularus Bioderkus



Status: Endo x 2
Doczya: 13 Lip 2009
Posty: 136
Skd: kujawsko-pomorskie
Wysany: Pi 20 Lis, 2009   

Wspaniały pomysł, ale myślę ,że dla osób mieszkających w Warszawie i w pobliżu. Osoby mieszkające dalej na pewno chętnie skorzystałyby , ale jest problem z dojazdem.
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Sob 21 Lis, 2009   

Tak Wiesiu, zdaję sobie sprawę, że nasze forum odwiedzają osoby z całej Polski. Marzy mi się aby zorganizować kiedyś spotkanie nas wszystkich :-) Wiem, że z racji odległości to bardzo trudne. Moze z czasem, kiedy na naszym forum będzie już bardzo wielu użytkowników będziemy organizować takie spotkania w różnych częściach Polski? Wiem, że Pasiflora aż pali się do organizacji takiego spotkania na Śląsku, jestem pewna, że w Poznaniu Jowi nie raz już planowała spotkanie Bioderkowiczów w większym gronie. Trzeba tylko się skrzyknąć w kilka osób. Byłoby wspaniale, gdyby forumowicze spotykali się również w innych częściach kraju :-)
Póki co tak się składa, że najwięcej czynnych Użytkowników forum jest z okolic Warszawy, dlatego tam takie spotkania mają największą szansę powodzenia.
Tych którzy mają ochotę przyjechać a są z daleka serdecznie zapraszam, na pewno pomożemy w poruszaniu się po Warszawie, czy odbierzemy z dworca :)
 
     
Jowi 
Pielęgniarka

Gigantus Bioderkus




Status: Artroskopia x 1
Wiek: 38
Doczya: 19 Cze 2009
Posty: 848
Skd: Poznań
Wysany: Sob 21 Lis, 2009   

A ja z doświadczenia wiem, że jak już forum będzie miało jakiś konkretny staż i stanie się Fundacją i zaczniemy pozyskiwać środki to organizacja ogólnopolskiego spotkania nie będzie strasznie kłopotliwym przedsięwzięciem. Gdy na takim spotkaniu, które było by zarazem szkoleniem albo konferencja z udziałem różnych zaproszonych gości nie wierze że nie przyjechało by wielu ludzi żeby brać w nim udział i nawet koszty, jakie trzeba by było ponieść odpowiednio wcześniej ustalone myślę, że nie były by przeszkoda aby wziąć udział w takim zjeździe bioderek :-> Może kiedyś w przyszłości to wie ???
Tym czasem niektórzy muszą zadowolić się na razie bioderkową Wigilią :-D
_________________
.... Żaden Anioł nie szybuje samotnie......
....Twoja dłoń w mojej dłoni....bezpiecznie:)
 
 
     
Nika 
Popularus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 44
Doczya: 04 Lip 2009
Posty: 149
Skd: Wa-wa
Wysany: Pon 23 Lis, 2009   

Prosimy o śmielsze zgłaszanie swojej obecności. Zapowiada się szczególny wieczór :-)

Piszcie też, proszę, która godzina najbardziej Wam odpowiada.
Ostatnio zmieniony przez Nika Pon 23 Lis, 2009, w caoci zmieniany 1 raz  
 
     
Piotrek Medic 
FIZJOTERAPEUTA
Popularus Bioderkus




Status: Fizjoterapeuta
Doczy: 30 Wrz 2009
Posty: 135
Skd: Warszawa
Wysany: Pon 23 Lis, 2009   

Jeśli chodzi o mnie to bardzo mi się podoba pomysł stworzenia wspólnej wigilii. Wiem, że wstępny termin przypada na 12 grudnia,. Ja w sobote ostatnio dostałem terminarz zjazdów na uczelni i wygląda, że 12 i 13 mam zjazd na uczelni. W soboty zazwyczaj mam zajęcia od 18 do 21. Jeśli by się gdzies od 16 zaczęło może na godzinke bym wskoczyl bo opłatkiem bardzo bym chcial się połamać i przywitać sie ze wszystkimi.
 
     
Mijka 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 74
Doczya: 21 Lis 2009
Posty: 763
Skd: W-M
Wysany: Wto 24 Lis, 2009   

Ciekawa jestem ilu jest forumowiczów z woj. warmińsko-mazurskiego :?:
_________________
Z zamartwianiem się lepiej poczekać. Może okazać się, że wcale nie jest potrzebne.
 
     
madzi_czer 
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 44
Doczya: 31 Maj 2009
Posty: 145
Skd: z małego pokoju ;)
Wysany: Wto 24 Lis, 2009   

Kochani, wspaniale, że jest takie żywe zainteresowanie Naszą forumową wigilią !!!
Jednak czas nieubłagalnie leci i musimy już powoli rezerwować lokal. Dlatego bardzo Was wszystkich proszę o potwierdzenie swojej obecności. Czekamy na informacje do końca dnia 7 grudnia (poniedziałek) tu w temacie lub na pw do mnie :)
_________________
"Kiedy śmieje się dziecko śmieje się cały świat" (J. Korczak)
 
 
     
AniaL 

Popularus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 39
Doczya: 14 Cze 2009
Posty: 36
Skd: Warszawa
Wysany: Wto 24 Lis, 2009   

Ja będę na pewno :!: :-D
 
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Wto 24 Lis, 2009   

Cytat:
Ja będę na pewno :!: :-D


Ania! Serce mi rośnie :-) Już czuję, że będzie fantastycznie i wesoło (zresztą, zawsze na naszych spotkaniach jest wesoło) :D
 
     
S
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Doczy: 19 Pa 2009
Posty: 44
Wysany: Wto 24 Lis, 2009   

Katja napisa/a:
Cytat:
Ja będę na pewno :!: :-D


Ania! Serce mi rośnie :-) Już czuję, że będzie fantastycznie i wesoło (zresztą, zawsze na naszych spotkaniach jest wesoło) :D


Zobowiązałem się dzisiaj że zabiorę współodpowiedzialne panie na oblookanie lokalu jaki mam do zaproponowania. Mój warunek jest taki aby nie była mężatka, aby mi nie zarzucano ze komuś rogi przyprawiam.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.