Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Zamknity przez: AgaW
Pon 29 Kwi, 2013
V Warsztaty Rehabilitacji Funkcjonalnej w POZNANIU 29.X.
Grazyna1950 





Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 73
Doczya: 12 Sty 2010
Posty: 873
Skd: Wielkopolska
Wysany: Wto 13 Wrz, 2011   

Katja napisa/a:
Wszystkich zainteresowanych pacjentów oraz fizjoterapeutów serdecznie zapraszamy.

"Moja" Fizjoterapeutka jest zainteresowana uczestnictwem w Warsztatach. Proszę o informacje na jakich zasadach może skorzystać. Info może być na priv, aby nie zaśmiecać forum. Prosiłabym o podanie jakiegoś numeru telefonu, abym mogła Jej przekazać, bo nie bardzo mam jak posredniczyć.
_________________

 
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 45
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Wto 13 Wrz, 2011   

Grazyna1950 napisa/a:
Katja napisa/a:
Wszystkich zainteresowanych pacjentów oraz fizjoterapeutów serdecznie zapraszamy.

"Moja" Fizjoterapeutka jest zainteresowana uczestnictwem w Warsztatach. Proszę o informacje na jakich zasadach może skorzystać. Info może być na priv, aby nie zaśmiecać forum. Prosiłabym o podanie jakiegoś numeru telefonu, abym mogła Jej przekazać, bo nie bardzo mam jak posredniczyć.


Grażynko, nie zaśmiecamy forum :) Ta informacja przyda się wszystkim innym zainteresowanym. Każdy terapeuta jest mile widziany na zajęciach. Wystarczy, że wcześniej zgłosi chęć swojego uczestnictwa najlepiej mailem: kontakt@fundacjabioderko.pl To w zupełności wystarczy. Jeśli ma ochotę zadzwonić i pomówić na temat warsztatów, podaję numer fundacji: 0 517 902 929.
Zachęcam.
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 45
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Czw 15 Wrz, 2011   

Kochani,
mamy już potwierdzoną godzinę naszych zajęć. (Jest dopisana na początku w wątku).
Warsztaty zaczynamy o 12.30.

Wszystkim, którzy wysłali już ankiety - bardzo dziękuję. Przybywa zainteresowanych i o to chodzi :) Wiedza, którą przekażemy na zajęciach będzie cenna i wielu z pacjentów po raz pierwszy usłyszy o tym jak w prosty sposób każdy z nas może sobie pomóc z tym co tak doskonale jest nam znane - z bólem. Zapraszam - warto :-D
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Pi 23 Wrz, 2011   

Czy ktoś ze Śląska wybiera się może na te warsztaty bo bardzo chętnie bym wzięła w nich udział.
Wstępnie myślałam że pojadę pociągiem, ale pociągi w kiepskich godzinach kursują, więc ta droga odpada.

Bardzo mi zależy tym bardziej że właśnie się dowiedziałam, że mają one odbyć w jeszcze lepszej formie niż wstępnie zakładano. Pewnie wkrótce Kaja napisze dokładnie o co chodzi :mrgreen:
Proszę zastanówcie się i dajcie mi znać, bo naprawdę warto :D
 
     
duska 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 52
Doczya: 01 Lip 2009
Posty: 677
Skd: Kraków
Wysany: Pi 23 Wrz, 2011   

Dla mnie to też daleko :( A z ogromną przyjemnością bym pojechała, bo Sławomir Marszałek to taka rehabilitacyjna sława, więc sądzę, że warsztaty będą super. Poznaniacy i ci z okolic - macie szczęście :-D
_________________
- Kapitanie! Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie. To znaczy, że możemy atakować we wszystkich kierunkach! ;)
 
 
     
kate310 
żyję z nadzieją



Status: Endo x 1
Wiek: 43
Doczya: 22 Lip 2011
Posty: 285
Skd: Polska Południowa
Wysany: Pi 23 Wrz, 2011   

Ja też chciałabym jechać, mieszkam między Krakowem a Katowicami ale Poznań to szmat drogi, nigdy tak daleko nie jechałam sama autem i nie wiem czy fizycznie noga by to zniosła. ostatnio nie najlepiej więc musze czekać aż będzie coś w okolicy :(
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Pi 23 Wrz, 2011   

Kurcze jakby ktoś jechał z okolic Katowic to ja bym i może kate310, chętnie podzieliła koszt takiego wyjazdu i byłoby na pewno taniej. Ale czy ktoś się zdecyduje :?:
 
     
Jagi84 
baletnica
Popularus Bioderkus



Status: Artroskopia + Endo
Wiek: 39
Doczya: 01 Cze 2011
Posty: 100
Skd: Szczecin
Wysany: Sob 01 Pa, 2011   

no to ja jak najbardziej, tyle, że nie przyjadę raczej sama a z osobą towarzyszącą. Można tak? wtedy jakoś zapłaciłabym podwójnie, dajcie znać jak mam to zrobić?:))))
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Sob 01 Pa, 2011   

Jagi84, oczywiście że można :)

Cytat:
Wszystkich zainteresowanych pacjentów oraz fizjoterapeutów serdecznie zapraszamy.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie ankiety TUTAJ proszę pobrać ankietę: (link do ankiety w pierwszym poście od Katji) oraz odesłanie jej mailem na adres: kontakt@fundacjabioderko.pl

Symboliczne wpisowe (jak zawsze z przeznaczeniem na poczęstunek dla gości) to kwota 15 zł. Biorących udział w zajęciach prosimy o wpłaty wpisowego na konto bankowe fundacji: Alior Bank 97 2490 0005 0000 4500 3677 6667
 
     
Jagi84 
baletnica
Popularus Bioderkus



Status: Artroskopia + Endo
Wiek: 39
Doczya: 01 Cze 2011
Posty: 100
Skd: Szczecin
Wysany: Nie 02 Pa, 2011   

ehhh, no i dziś właśnie przypomniałam sobie, że mam ślub znajomych a potem mielismy gdzies wyjść razem:( i to akurat 29ego :( ( no nic, pomyślę bo bardzo mi zależy, więc może zrezygnuję z tego ślubu i przyjadę o ile będą miejsca jeszcze w momencie podjęcia mojej decyzji...buziaki
 
     
duska 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 52
Doczya: 01 Lip 2009
Posty: 677
Skd: Kraków
Wysany: Sro 05 Pa, 2011   Uwaga!! nowa możliwość na V Warsztatach Rehabilitacji

Kochani!

Pojawił się nowy pomysł dotyczący udziału w warsztatach. Możecie zabrać ze sobą, całkowicie za darmo, swojego terapeutę, który będzie mógł skonsultować Wasz przypadek ze Sławkiem Marszałkiem (oczywiście, po przebadaniu Was przez Sławka). To obopólna korzyść !!! . Wasz terapeuta może potwierdzić swoją linię rehabilitacji, dowiedzieć się czegoś istotnego na Wasz temat, wspólnie ze Sławkiem ustalić program rehabilitacyjny lub też skorzystać z wiedzy Sławka i rozwinąć swój warsztat. Wy z kolei zyskacie potwierdzenie (lub zmianę) swojego programu rehabilitacyjnego, mając pewność, że idzie on we właściwym kierunku. Namówcie swoich terapeutów - to przecież leży w Waszym interesie :)

Trwają również rozmowy Fundacji z Piotrem Komorowskim (szerzej znanym jako Fizkom ;) ), by przybył on na te warsztaty i wziął udział, wraz ze Sławkiem Marszałkiem, w konsultowaniu pacjentów :) To uznany przez Was terapeuta, który niejedno bioderko postawił na nogi :) Mamy nadzieję, że Piotr znajdzie czas, by się pojawić na warsztatach. Mielibyśmy wówczas jednocześnie dwóch wspaniałych fizjoterapeutów, co zaspokoiłoby nawet najbardziej wymagających pacjentów :)

Zapowiadają się fantastyczne i owocne w wiedzę warsztaty :) Szkoda stracić taką okazję, by dowiedzieć się jak najszybciej i najskuteczniej pomóc sobie w bardzo trudnej drodze po zdrowie i normalne funkcjonowanie!!!
Zostało jeszcze tylko kilka wolnych miejsc. Zapisujcie się szybciutko, zgłaszając czy ktoś przyjedzie z terapeutą, bo czasu i miejsc już niewiele :)
_________________
- Kapitanie! Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie. To znaczy, że możemy atakować we wszystkich kierunkach! ;)
 
 
     
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Sro 05 Pa, 2011   

Ja napewno będę z Panem Piotrem a tak na marginesie Pan Piotr był uczniem Pana Sławka ;-)
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
 
 
     
duska 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 52
Doczya: 01 Lip 2009
Posty: 677
Skd: Kraków
Wysany: Sro 05 Pa, 2011   

Super Boniu :) To się nazywa prawdziwa inwestycja w siebie. I gratuluję terapeuty :)
_________________
- Kapitanie! Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie. To znaczy, że możemy atakować we wszystkich kierunkach! ;)
 
 
     
Grazyna1950 





Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 73
Doczya: 12 Sty 2010
Posty: 873
Skd: Wielkopolska
Wysany: Sro 05 Pa, 2011   

Trochę "nieszczęśliwy" termin tych Warsztatw. Moja terapeutka chciała wziąć udział, niestety wyjeżdżają na groby bliskich.
_________________

 
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Sro 05 Pa, 2011   

Zapytaj, może przełoży ten wyjazd, w końcu na cmentarz można zawsze pojechać a termin warsztatów już dawno był planowany przez organizujących :) Fajnie by było, gdybyś mogła skorzystać, może jeszcze akurat coś się zmieni u terapeutki i zdecyduje się pojechać z Tobą.
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.