Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Kto tu zagląda? Poznajemy się :-)
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Sob 05 Mar, 2016   

Disiple, witaj na Forum :)
 
     
karolina123 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 37
Doczya: 06 Mar 2016
Posty: 2
Skd: trojmiasto
Wysany: Sro 09 Mar, 2016   

Czesć. od jakiegos miesiaca czytam Wasze forum! super, ze jesteście! jestem mama 14 miesiecznej Oli. Od jakis 5 miesiecy bolałao mnie biodro, ale mieliśmy powazne problemy z mała, wiec nawet na to nie zwracałam uwagi, bo twierdziłam,ze to od jej noszenia. Ale jak troszke sie poprawiło ze zdrowiej córeczki, postanowiłam, ze zrobie rtg. Otorpeda na wstepie poinformował mnie "nie mam dla Pani dobrych wieści". Mam stromą panewkę i poczatkowe stadium zwyrodnienia. Polecił, aby skontakrtowac sie z profesorem Czubakiem. Mam wizyte na 12 kwietnia. POjade do Warszawy i sie strasznie boje. Pierwszy raz zostawię mała na cały dzień, bo jestem z Gdańska;/. Zawsze marzyło mi sie drugie dziecko, ale pewnie juz nie bede mogła mieć, skoro czeka mnie operacja...potem rehabilitacja, a latka lecą;/. Ciezko mi z tym wszytskim, tym bardziej, ze wóicłam do pracy, a tu pewnie z ajakiś czas znowu dlugie wolne;/. jestem strasznie podłamana;/.
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Czw 10 Mar, 2016   

karolina123, witaj i nie obawiaj się. Masz zwyrodnienie i tego nie da się cofnąć, ale można zatrzymać poprzez dobrą nowoczesną rehabilitację. Jedź oczywiście do profesora, bo to rewelacyjny wybór, ale nie zapominaj o rehabilitacji.

Disiple, witaj na forum Pozdrów mamę i powiedz jej że będziemy jej kibicować.

malenka8908, jesteś młodziutka i ważne jest byś miała fajną nowoczesną protezę, by towarzyszyła Ci przez wiele lat. Zapraszam równocześnie do działu o rehabilitacji, byś miała świadomość, że operacja jest ważna ale sama nie rozwiązuje problemu (wiem po sobie).

Adi36, tak jak pisała koleżanka. Mamy dział w którym omawiamy ten problem. Niestety jest bądź było tutaj wiele takich osóbek ze skrótem.

Beauty8, pomimo młodego wieku przeszłaś wiele :-|
Na szczęście (jakkolwiek to brzmi) nie jesteś sama z takim problemem. Ja też kiedyś dokładnie tak samo o tym myślałam, aż znalazłam to forum. Jest ono moją przystanią. Mam nadzieję że znajdziesz tu tyle dobrego co i ja.
 
     
malenka8908 
malenka8908
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 34
Doczya: 29 Lut 2016
Posty: 42
Skd: Kraków
Wysany: Pi 11 Mar, 2016   

pasiflora,
Hej, powiedz mi o jakiej protezie mówisz? Mi lekarz powiedział, że będę mieć ceramiczną (całość). Czy to dobry wybór? Mówił mi, że tytanowej mi nie założy bo będzie większa ścieralność między głową a panewką co jest nie korzystne.

Z góry dzięki za odp.
Coraz bardziej jestem zdenerwowana bo wczoraj byłam na wizycie i chyba mam cystę na kręgosłupie :( a on chce mnie operować jak najszybciej.
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Pi 11 Mar, 2016   

Witam nowe osoby :)
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Czw 17 Mar, 2016   

malenka8908 napisa/a:
pasiflora,
Hej, powiedz mi o jakiej protezie mówisz? Mi lekarz powiedział, że będę mieć ceramiczną (całość). Czy to dobry wybór? Mówił mi, że tytanowej mi nie założy bo będzie większa ścieralność między głową a panewką co jest nie korzystne.
Przeczytaj ten temat proszę http://forumbioderko.pl/viewtopic.php?t=318 a dokładniej pierwszy post
 
     
Katarzyna 54 
Może jednak....
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 63
Doczya: 23 Lis 2015
Posty: 49
Skd: Częstochowa
Wysany: Czw 17 Mar, 2016   proteza

Malenka8908
Dwa miesiące temu miałam operację endo, mam wstawione całkowicie ceramiczną endo. Lekarz taką mi dobrał a ja mu zaufałam podobno są jedne z lepszych. W moim przypadku była to konieczność - zniszczona głowa kości
Jak na razie jestem bardzo zadowolona i nareszcie żyję bez bólu. Czeka mnie jeszcze długa rehabilitacja ale jest okey
_________________
może jednak...
 
     
malenka8908 
malenka8908
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 34
Doczya: 29 Lut 2016
Posty: 42
Skd: Kraków
Wysany: Pi 18 Mar, 2016   

Dziękuję Wam bardzo dziewczyny :)
 
     
karolina123 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 37
Doczya: 06 Mar 2016
Posty: 2
Skd: trojmiasto
Wysany: Nie 20 Mar, 2016   

Może ktoś zna z Was Warszawę? Mam wizyte 12 kwietnia u profesora Czubaka. Jadę pociągiem z Gdańska, czy wysiadam na stacji Warszawa Centralna? Mam dostac sie na ulice Sienna. Czy tam podjechac autobusem? Licze na wasza pomoc
 
     
Paulina91 
Popularus Bioderkus



Status: Artroskopia x 2
Wiek: 31
Doczya: 21 Lis 2015
Posty: 87
Skd: wwa
Wysany: Nie 20 Mar, 2016   

Dokładnie, wysiąść na Warszawa Centralna.
Na Sienną można dojść w niecałe 10' stamtąd :)
http://jakdojade.pl?fn=WA...id=3000&as=true tu link z trasą
 
     
zaq2 
Mikrus Bioderkus



Status: Sympatyk Forum
Doczy: 04 Kwi 2016
Posty: 1
Skd: bdg
Wysany: Pon 04 Kwi, 2016   

witam serdecznie, ja może nie mam problemu z biodrem, lecz walczę z rwą kulszową. Witam forumowiczów.
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Pon 04 Kwi, 2016   

Wiam nowe osoby :)
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Olcia 
olcia
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 55
Doczya: 05 Kwi 2016
Posty: 1
Skd: Katowice
Wysany: Wto 05 Kwi, 2016   

dzień dobry
własnie zapisałam się do grona" bioderkowców"
mam na imię Ola i na razie jestem na etapie rozpoznawania choroby, szukania pomocy aczkolwiek wiem że endo jest już przesądzone. :-(
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Wto 05 Kwi, 2016   

Olciu, witaj.
Zapraszam Cie do lektury naszego forum. Zwroc uwage zwlaszcza na wpisy dotyczace rehabilitacji przedoperacyjnej.
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
askim81 

Popularus Bioderkus



Status: Inne operacje
Wiek: 42
Doczya: 03 Maj 2010
Posty: 34
Skd: Polska
Wysany: Pi 15 Kwi, 2016   

Witam wszystkich ponownie. Niestety, problem z biodrem do tej pory trochę uśpiony, ponownie się pojawił. Ciągle czekam na lekarza, który podejmie się operacji mojego bioderka - do tej pory wszyscy sugerują artroskopię, jednak wciąż szukam lekarza, który podejmie się tej operacji. Wszyscy żyjemy nadzieją :)
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.