Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Przesunity przez: kinga
Pon 29 Mar, 2010
nasz BIODERKOWY "DZIENNIK Z REMONTU"
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Nie 22 Wrz, 2019   

sonce2000. Przypuszczam - że mogłaś przeciążyć nogę. Obluzowanie dało by ból w każdej pozycji. Ale żebyś była spokojniejsza poproś lekarza rodzinnego o kontrolne RTG nie koniecznie w tej chwili jest jechanie do Otwocka.

Chyba że kontrolne RTG będzie budziło niepokój wtedy wskazana będzie konsultacja z operatorem.

Jeżeli to będzie przeciążenie to może bardzo długo również boleć. Wiem z autopsji.
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
 
 
     
ADRIAN36 


Status: Endo x 1
Wiek: 45
Doczy: 26 Lut 2020
Posty: 22
Skd: zawiercie
Wysany: Sro 15 Lip, 2020   

witam jestem 1,5 miesiąca po operacji w otwocku. Najgorsze były 2 doby po operacji. Ale potem już z górki. Nogę wyrównali ile się dało z 7 cm. zostało 1,5 cm. Ale mam podkurcz kolana i walczę z tym tematem może jak rozciągnę to z 05 cm. uzyskam mniej skrótu. Aktualni mama podpiętkę 1,5 cm. Po 7 dniach pobytu w szpitalu wysłali mnie na oddział rehabilitacyjny na 3 tyg. Dzięki temu już chodzę bez kuli od jakiegoś tygodnia. Ale ćwiczę nogę na siłowni takiej darmowej na świeżym powietrzu dużo to daje. Lekarz po wizycie kontrolnej powiedział że mogę już obciążać nogę i ćwiczyć to jest bardzo ważne powiedział. Jeśli się ktoś wach czy iść na operację to powiem tak nie ma się czego bać. Wreszcie można chodzić na spacer bez bólu. Pozdrawiam :mrgreen:
_________________
ADRIAN36
 
     
Lena62 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Doczya: 01 Lut 2018
Posty: 11
Skd: śląskie
Wysany: Sob 07 Lis, 2020   

Witam,
jestem 4 tygodnie po wszczepieniu drugiej endo. Pierwsza była 2 lata temu. Nie spodziewałam się, że tak jej dam do wiwatu przez obciążenie . Wszystko byłoby ok, operacja super, noga bez obrzęku, po ćwiczeniach izometrycznych fajnie się zbiera, rehabilitacja od 1 grudnia. Jednak zawsze musi być jakieś ale. Cały mój dom dopadł koronawirus. Młodsza część rodziny odizolowana, bo jest dodatnia. Ja z mężem na dole jeszcze bez wymazu, ale osłabienie, jadłowstręt i ból głowy. W poniedziałek pojedziemy się wymazać. Jestem trochę przerażona. Zobaczymy, co będzie dalej.
Pozdrawiam.
Dobrze, że jesteście.
_________________
Lena
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Sob 07 Lis, 2020   

Lena62, trzymajcie się zdrowo :heart: :heart: :heart:
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.