Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Stan zdrowia przed operacją
Szpunk 


Status: Przed
Wiek: 33
Doczya: 05 Lis 2019
Posty: 16
Skd: Gdańsk
Wysany: Nie 14 Cze, 2020   

Cześć, jestem przed osteotomią okołopanewkową.Od 10 miesięcy mam dolegiliwości bólowe, które niestety się nasilają. Ale w tym tygodniu doszło coś nowego, a mianowicie nie mogę siedzieć dłużej niż 10-20 minut, bo mam straszne bóle w biodrze. Mogę natomisat siedzieć półleżąco (np. na łóżku) wtedy jest ok.

Do fizjoterapeuty idę dopiero za 10 dni, mam nadzieję, że uda mi się wcisnąć do niego wcześniej, ale on jest tak oblegany, że nie wiem jak to będzie. Czy ktoś miał coś podobnego?

Wiem, że każdy przypadek jest inny, ale może akurat, ktoś się spotkał z taką dolegliwością. Jutro poniedziałek i idę do pracy a tu ani stać nie mogę ani siedzieć..
 
     
Dorota_S 


Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 43
Doczya: 24 Pa 2019
Posty: 71
Skd: Wrocław
Wysany: Czw 18 Cze, 2020   

Dziwne...a propos po Ganzu można normalnie siedzieć zaraz po operacji, na krześle !
 
     
Szpunk 


Status: Przed
Wiek: 33
Doczya: 05 Lis 2019
Posty: 16
Skd: Gdańsk
Wysany: Czw 18 Cze, 2020   

Byłam u fizjoterapeuty (nie u swojego, ale u drugiego, z którym mój fizjoterapeuta pracuje) to powiedział, że mam odpocząć. Byłam u internisty, który dał mi zwolnienie i stwierdził, że mam nie siadać..

Ale na całe szczęście dzwonili do mnie z Otwocka, mam się zameldować w szpitalu 26.06 :D :D :D
 
     
brookerka 


Status: Przed
Doczya: 27 Pa 2021
Posty: 23
Skd: bochnia
Wysany: Czw 04 Lis, 2021   

halo Witam :)
Czy ktoś tutaj czeka w kolejce na operacje osteotomii?
mam termin na czerwiec 2022
mam zrobić szczepienie przeciw żółtaczce i hmmmm tyle
Tylko kiedy najlepiej to szczepienie zrobić? tuż przed samą operacją? kwiecień-maj?
co ze szczepieniem na covid? wymagane jest w Otwocku?
Czy skierowanie do szpitala mogę zabrać od razu teraz i będzie ważne do momentu operacji czy lepiej zrobić to w maju?

pozdrawiam oczekujących
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.