Forum Bioderko Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Chyba czas się kroić.. ;)
rgorec 

Status: Endo x 1
Wysłany: Sro 01 Sty, 2020   

Wallace napisał/a:
Podejrzewam że próbowałeś już komórek macierzystych, jeśli nie możesz taki mało inwazyjny zabieg zrobić. Teraz to można na NFZ. Ja trzykrotnie już odkładałem termin protezoplastyki biodra, stosuję różna metody i czasami jest lepiej. Wiele komentarzy tutaj mówi o odkładaniu operacji jak najdłużej, ja tak robię choć czasami cierpię niesamowicie. Teraz jestem prawie 4 miesiące po podaniu PRP i czekam na działanie, na razie mizerne ale lekarz mówi że te komórki 6 miesięcy staw odbudowują :)

Trzymam kciuki. Jak najpóźniej, staraj się i Wałcz.
Ja już 8 tydzień po endo jestem. Ćwiczę po kilka godz dziennie ( sam i z rehabilitantem) a efektów nie ma. Powiedziałbym ze mój stan jest gorszy niż przed operacja.

mjuniorek 
Popularus Bioderkus

Wysłany: Czw 02 Sty, 2020   

A czy jesteś pewny, że to co robisz jest dobrze ukierunkowane? Ja też nie czułem poprawy, aż do zmiany fizjo

rgorec 

Wysłany: Nie 05 Sty, 2020   

mjuniorek napisał/a:
A czy jesteś pewny, że to co robisz jest dobrze ukierunkowane? Ja też nie czułem poprawy, aż do zmiany fizjo

Nie nie jestem do końca.
Moim głównym problemem jest ze nie zginam operowanej nogi do 90 stopni. Mam dalej ograniczenia. Chodzę o 2 kulach i tak naprawdę nie widzę progresu. Mija mi już 9 tydzień .Niestety jestem w Holandii i o ile sam zabieg był porządnie zrobiony to jeśli chodzi o rehabilitacje odnoszę wdrażanie ze nie wiedza jak mi pomoc. Szukałem sam jakiś ćwiczeń w necie i na forum ale z mizernymi efektami.
Zastanawiam się nad Polska ale narazie nie jestem w stanie dojechać.

Odpowiedz do tematu