Forum Bioderko Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Endoproteza (co to jest, na czym polega)- rodzaje endoprotez
kinga 
19III2008 11VII2012

Status: Endo x 2
Wysłany: Czw 08 Lis, 2018   

Kaptur napisał/a:
Bardzo proszę o wasze opinie i co myślicie o takim zestawieniu.

To tak na serio? Co myślą pacjenci o takim zestawieniu? Lekarz dobiera rodzaj endoprotezy do pacjenta.
Pacjenci mogą sobie coś tam sądzić, ale co z tego wynika? Jak ktoś napisze, że zła, to pójdziesz się kłócić z lekarzem, że takiej nie chcesz? :wink:

Druga sprawa - o rodzajach endoprotez znajdziesz tu setki postów :) możesz poczytać :)

Kaptur 
Mikrus Bioderkus

Status: Inne operacje
Wysłany: Czw 08 Lis, 2018   

Czytam setki postów z forum i dzięki temu wiem ,że trzeba przed operacją zadbać o wszystko i to robię. Konsultowałem się u doktora w Otwocku: krótki trzpień ceramika-ceramika. I uwaga żebym własnie postawił na to co piszesz ,że lekarz dobiera do pacjenta to sorry wybacz ale bym miał już wstawioną na długim trzpieniu i na pewno nie ceramika-ceramika. Dzięki doktorowi z Otwocka i setkom postów z forum nie pozwolę na "byle co" mam 34 lata więc szukam i będę walczył o jak najlepszą endoprotezę, czy to będzie Otwock czy Białystok a może drugi koniec polski. Jeśli ktokolwiek może się wypowiedzieć o systemie Metha albo Excia T krótki trzpień ceramika-ceramika będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu