Forum Bioderko Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Skostnienia po złamaniu miednicy
ElkaKa 
ela
Mikrus Bioderkus

Status: Inne
Wysłany: Nie 14 Paź, 2018   

u Jacka największa jest spastyka mięśni przywodzicieli, więc może też być problem z tą rotacją wewnętrzną. Ale z tego co piszesz, wynika że chodzisz... to jest chyba największa radość...? obojętnie jak, ale chód, a nie ciągłe leżenie i/lub siedzenie. Jacek był tak aktywnym facetem, do 100 km na szosie, na przemian z basenem. Dla Niego to jest tragedia i wiem, że wolałby żeby Go nie odratowali. Zresztą wciąż o tym mówił, jeszcze przed zdarzeniem, jakby przeczuwał, że coś ma się wydarzyć :(

ciemen 
Popularus Bioderkus

Status: Inne operacje

ElkaKa, Ja tyle robiłem nogami,a teraz ledwo ,ledwo , ale jest lepiej. Przerobiłem ponownie etapy od bezradnego noworodka pod respiratorem , po , na dzień dzisiejszy homo sapiens, może nie do końca, ,ale nie dopuszczałem i nie dopuszczam myśli że nie będę chodził.

ElkaKa 
ela
Mikrus Bioderkus

Status: Inne

najważniejsze to wierzyć i się nie poddawać... codziennie motywuję i wspieram Jacka, choć przed zdarzeniem to On mnie wciąż motywował ( szosowaliśmy razem, ale facet jak to facet - silniejszy ). Będzie dobrze - musi być, nie przyjmuję innej opcji i także Tobie życzę siły, wiary i wytrwałości :)

ciemen 
Popularus Bioderkus

Status: Inne operacje

ElkaKa, to jest bardzo ważne , co powiedziałaś , musisz go wspierać, bo to pomaga, ale na wszystko trzeba czasu i nic na siłę a będzie dobrze. Pozdrawiam.

Odpowiedz do tematu