Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Margola- moja kapa BMHR
Margola 



Status: Endo + Kapo
Wiek: 68
Doczya: 15 Sty 2011
Posty: 45
Skd: Górny Sląsk
Wysany: Nie 06 Lut, 2011   

AgaW Pasiflora Mijaka rzeczywiście wszystko jest super. Od kiedy widzę swojego BMHRka czuję się jakoś pewniej, nawet od razu lepiej mi się chodzi :lol: Zaczęlam nawet planować wakacje-może po raz pierwszy od kilku lat bez bólu,no chyba że odezwie się drugie biodro :shock: .Ale nie przecież będę się bardzo pilnie rehabilitować :!: A Ty Pasiflorko w wakacje to już będziesz na maksa szczęśliwa-tego z całego serca Ci życzę.
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Nie 06 Lut, 2011   

Margola napisa/a:
A Ty Pasiflorko w wakacje to już będziesz na maksa szczęśliwa-tego z całego serca Ci życzę.
Bardzo Ci dziękuję skarbie :* Taki kwartet w ambulatorium na pewno długo im się nie zdarzy. No i świetnie że miałam okazję Cię poznać, bo jesteś przemiła osóbką. Mam cichą nadzieję że może mnie w czerwcu odwiedzisz :) Byłoby mi miło :*
Co do Twojego drugiego bioderka to wierzę że jak będziesz je odpowiednio rehabilitować to ci posłuży nie tylko te wakacje ale i na pewno kolejne :mrgreen:
 
     
Edi 
Edi

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 51
Doczya: 20 Sty 2010
Posty: 369
Skd: Wojkowice Kościelne
Wysany: Nie 06 Lut, 2011   

Margola, o i ja uważam ,że jesteś sympatyczną babeczką i bardzo młodo wyglądasz :mrgreen: a o jakimś wakacyjnym wyjeżdzie i spacerach latem po plaży też marzę ;-) super,że wszystkie po tak długim czekaniu na wizytę dowiedziałysmy się samych wspaniałych rzeczy o swoich nowych nabytkach :)
_________________
Edi
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Pon 07 Lut, 2011   

Margola napisa/a:
Zaczęlam nawet planować wakacje-może po raz pierwszy od kilku lat bez bólu

Planowanie po wszystkim wakacji to wspaniała sprawa, chyba mało co równie dodaje sił do rehabilitacji :) Napewno Twoje wakacje będą wyjątkowe i udane po tym wszystkim - będę czekać na Twój wpis w wątku w dz.o psychologii:"a gdy będzie już po wszystkim" :ok:
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Margola 



Status: Endo + Kapo
Wiek: 68
Doczya: 15 Sty 2011
Posty: 45
Skd: Górny Sląsk
Wysany: Nie 13 Lut, 2011   

Pasiflora jasne że Cię odwiedzę- spotkanie z Tobą to przyjemność :lol: i będziemy się wspólnie cieszyć że masz to już za sobą. :ja:
Pozdrawiam
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Nie 13 Lut, 2011   

Margola, a co u Ciebie? Jak postępy?
 
     
Margola 



Status: Endo + Kapo
Wiek: 68
Doczya: 15 Sty 2011
Posty: 45
Skd: Górny Sląsk
Wysany: Nie 13 Lut, 2011   

Pasiflora ja no cóż grzecznie ćwiczę razem z rehabilitantem 2 x w tygodniu, sama w domu już gorzej :oops: niestety. Ale jutro a właściwie już dzisiaj wybieram się z koleżanką na basen :lol: .Opowiem oczywiście jak było. Trochę się boję czy sobie poradzę, ale co tam :lol: Pozdrowinka
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Nie 13 Lut, 2011   

Margola, na pewno sobie poradzisz Jak nie to przecież idziesz z koleżanką. Nie obawiam się o basen bo tu czujemy się jak ryba w wodzie, ale z ubieraniem można mieć w tym czasie pooperacyjnym jeszcze problem. Skarpetka, buty i ta cała "dolna" garderoba to męczarnia czasem. Ale wkrótce cieplejsze dni nadejdą a wtedy basen pełną parą u mnie :)

No i czekam na relację z wypadu :)
 
     
Margola 



Status: Endo + Kapo
Wiek: 68
Doczya: 15 Sty 2011
Posty: 45
Skd: Górny Sląsk
Wysany: Sro 16 Lut, 2011   

No i udało się - basen zaliczony :thumbup: .Przede wszystkim bałam się,że poślizgnę się na mokrych kafelkach. Ale wcale nie-bardziej ślizgam sie w domu na parkicie. Z wejściem do jak i z wyjściem z basenu też nie było większych problemów. Przepłynęłam kilka długości basenów bez większego problemu :mrgreen: , ale operowaną nogę nieco oszczędzałam. Było genialnie.
Potem oczywiście bąbelki i stąd już wogóle nie miałam ochoty wychodzić.Rozluźniona i zrelaksowana znalazłam się w przebieralni gdzie z ubieraniem nieżle się namozoliłam, z rozbieraniem szło mi zdecydowanie lepiej. Ale co tam szczęśliwa wróciłam do domu z nadzieją powrotu za tydzień.
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Czw 17 Lut, 2011   

Margola napisa/a:
Było genialnie.
Prawda? Jesteśmy ssakami a tak nas ciągnie do wody he he :D
Margola napisa/a:
z ubieraniem nieżle się namozoliłam, z rozbieraniem szło mi zdecydowanie lepiej.
No tak z tym jedynie mamy duży problem, ale powolutku... Z czasem wszystko będzie łatwiejsze.
 
     
grazyna 
czesia
Mikrus Bioderkus



Status: Kapo x 1
Wiek: 68
Doczya: 08 Kwi 2010
Posty: 21
Skd: podkarpackie
Wysany: Nie 20 Lut, 2011   

Witaj Margola

Ja już jestem ponad rok po kapoplastyce i jest OK. Blizną się nie przejmuj. Gdy ja wychodziłam ze szpitala pielęgniarka, która zmieniała nam opatrunki wyjaśniła mi dlaczego na pewnym odcinku blizna musi być "na zakładkę". Powiedziała, że to z czasem wyrówna się.
Niestety ja od kilku miesięcy zaniechałam basenu i ćwiczeń ale muszę zmobilizować się , zwłaszcza z basenem. Zrobiłam sobie trochę przerwy aby po kilku latach :sanatorium, ćwiczeń, zabiegów, tabletek, maści ,jęczenia, narzekania - móc nie myśleć ciągle o nodze i o tym jak boli. Teraz nie boli a ja sobie żyję bez tych wszystkich zabiegów.
_________________
czesia
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Nie 20 Lut, 2011   

grazyna, chyba każda z nas chce w pewnym momencie nie myśleć o tym co nam ból, nieprzespane noce powodowało. Basen to bardzo dobra rzecz więc nie traktuj tego jak część z zestawu ćwiczeń tylko jako przyjemność np dla zachowania ogólnej kondycji. Zdrowi ludzie też przecież sporty uprawiają i robią to z ochotą. Tak więc znajdźmy coś by robić to z ogromną chęcią.
 
     
Margola 



Status: Endo + Kapo
Wiek: 68
Doczya: 15 Sty 2011
Posty: 45
Skd: Górny Sląsk
Wysany: Nie 20 Lut, 2011   

grazyna
pasiflora napisa/a:
Tak więc znajdźmy coś by robić to z ogromną chęcią.
. Tak naprawdę to jest sedno sprawy. Ja regularnie pływałam kilka lat przed operacją bo lubiłam, a nie z przymusu i teraz też zamierzam. Grażynko jeśli nie pałasz entuzjazmem do basenu, a wiesz że powinnaś znajdź sobie towarzyszkę wtedy będziesz bardziej zmobilizowana. Poza tym pamiętaj-wysiłek fizyczyny powoduje wydzielanie endorfin :mrgreen: Pozdrawiam
 
     
Margola 



Status: Endo + Kapo
Wiek: 68
Doczya: 15 Sty 2011
Posty: 45
Skd: Górny Sląsk
Wysany: Nie 06 Mar, 2011   

Od paru dni na krótkich odcinkach poruszam się bez kul i co ważne nie utykam :lol: . Dodaje mi to sił do dalszych ćwiczeń. Raz w tygodniu chodzę na basen i raz w tygodniu ćwiczę z rehabilitantem- mam nadzieję że tyle na razie wystarczy. Do pracy zamierzam wrócić za 2 tygodnie i mam nadzieję że dam radę. Pozdrawiam.
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Pon 07 Mar, 2011   

Margola, oj "szalejesz"
Wspaniale, aż Ci zazdroszczę że nie kulejesz ;-)
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.