Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Przesunity przez: Katja
Pon 04 Lip, 2011
Z dedykacją dla Moich Rodziców
czarna pantera 
Mikrus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 38
Doczya: 04 Gru 2010
Posty: 22
Skd: Tychy
Wysany: Sob 23 Kwi, 2011   

Witam Wszystkich serdecznie po tak długiej nieobecności :)

Jestem już po rehabilitacji... :D pobyt w piekarskim oddziale V wspominam bardzo miło. Poczynając od super kobitek z którymi miałam przyjemność dzielić salę przez 3 tygodnie, cudowny personel a kończąc na poznaniu Slavianny, Pasiflory oraz Nawojki :)

A teraz trochę konkretów :) rehabilitacja jeszcze długa przede mną, mimo że Kuba, Marek i Artur (MEGA człowiek!! Posiada ogromną wiedzę odnośnie pnf i wielkie serducho, bo mimo swoich obowiązków wpadał do mnie na oddział i ćwiczył ze mną bardzo intensywnie, czego efekty widziałam już po pierwszych ćwiczeniach. Jest dla mnie Mistrzem) ćwiczyli ze mną do upadłego, muszę jeszcze popracować nad mięśniami - grzbietu, podbrzusza i pośladka, oraz porozciągać "trochę" przykurcze w odwodzeniu, bo ciągnie mi kolano do środka jak chodzę.

Niestety chodzenie prze 15 lat stylem "bańka wstańka", zafundowała mi pakiet niezłych ćwiczeń. Ale co tam :) grunt to się nie poddawać i dawać z siebie 100% ćwicząc :) i tak też robię. Ćwiczę na razie sama w domku codziennie, a rehabilitanta będę szukać po długim weekendzie majowym. Humorek mi dopisuje, więc wierzę, że uda mi się przenieść góry ;) heh

Jeśli chodzi o nasze Kochane Bioderkowiczki :) Cieszę się bardzo, że mogłam poznać tak Cudowne Istotki :)
Nawojka - mam nadzieję, że u Ciebie wszystko ok :) , że spędzasz choć troszkę czasu ze swoją Pociechą, i że nie płacze jak nie możesz jej nosić na rękach :) i w ogóle, że noga już ok :* wracaj szybko do pełni sił :*
Pasiflora i Edi (dzięki jeszcze raz za przepyszne pierogi :P mniam aż bym sobie takiego wszamał :) ) - dzięki za odwiedziny :) czekam aż będziemy mogły się spotkać w bardziej sprzyjających okolicznościach i poklachać gdzieś na mieście przy bardziej alkoholowym ;) piwku heh
Slavianna - Tobie też dziękuje za miłe pogaduchy i fajnie spędzony czas.. hehe brakuje mi tych wieczorów na śmianiu się i mrocznych opowieściach :)

Pozdrawiam gorąco i życzę wesołych i pogodnych świąt w gronie najbliższych :)
_________________
"Pain is the price, we pay for power"
 
     
Edi 
Edi

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 51
Doczya: 20 Sty 2010
Posty: 369
Skd: Wojkowice Kościelne
Wysany: Nie 24 Kwi, 2011   

czarna pantera, ależ cudny ten Twój post ,a Ty jesteś wspaniałą pełną humoru i werwy dziewczną :mrgreen: pozdrawiam serdecznie i bardzo się cieszę,że się poznałyśmy ;-)
_________________
Edi
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Wto 26 Kwi, 2011   

Pantero, widzę że rehabilitacja Ci służy aż miło :brawo: Ćwicz pilnie, aby wszystko się wyćwiczyło i utrwaliło - trzymam kciuki za kolejny post pełen nowych sukcesów :ok:
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Nawojka 
Nawojka

Popularus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 45
Doczya: 20 Pa 2010
Posty: 56
Skd: Katowice
Wysany: Sro 27 Kwi, 2011   

czarna pantera napisa/a:
Nawojka - mam nadzieję, że u Ciebie wszystko ok , że spędzasz choć troszkę czasu ze swoją Pociechą, i że nie płacze jak nie możesz jej nosić na rękach i w ogóle, że noga już ok wracaj szybko do pełni sił


Już wiesz, że u mnie Ok :mrgreen: Córka nie odpuszcza i nie mam za dużo czasu na leniuchowanie, fakt, nie mogę jej nosić, ale karmie, usypiam, gram w piłkę.... Lekko nie jest!

Panterko, z tego co wiem, to byłaś dobrą duszyczką w Piekarach ;-) Dzieki za wesołe odwiedziny.
 
     
lucynaraq 
lusia
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 57
Doczya: 01 Mar 2011
Posty: 76
Skd: Małopolska
Wysany: Pi 20 Maj, 2011   

Czarna pantera, przeczytałam Twoją historię z zapartym tchem. Przypomina mi trochę moje życie, tylko, że ja po turecku nie usiadłam nigdy. Najgorzej było w przedszkolu, gdy wszystkie dzieci siedziały w kółeczku w tej własnie pozycji i pani upominała mnie, że "krzywo siedzę", a ja z ogromnym wysiłkiem, podpierałam się z tyłu ręką i próbowałam dorównać swoim koleżankom. To był koszmar. Teraz marzę o zawiązaniu butów, samodzielnym obcięciu paznokci u nóg i kilku innych "figurach" ;-) , ale wiem, że na to przyjdzie mi trochę poczekać. Pozdrawiam srdecznie i życzę dalszych sukcesów w rehabilitacji i w życiu osobistym.
_________________
lusia
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Pi 20 Maj, 2011   

lucynaraq, bardzo przykre jest to że ludzie dorośli w dzieciństwie dokładali nam piekła jakby nam mało zmartwień było :-?
 
     
Długi 
Mikrus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 41
Doczy: 18 Maj 2011
Posty: 12
Skd: S-ka
Wysany: Nie 22 Maj, 2011   

Eh. Jaka szkoda, że wpadłem na to forum dopiero teraz. Widzę, że są ludzie, którzy przechodzą to samo co ja (może prawie to samo).
Czarna pantero - miło poznać :) I życzę Ci oby Twoje pośladki były zawsze ściśnięte ;) hehe
_________________

 
 
     
czarna pantera 
Mikrus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 38
Doczya: 04 Gru 2010
Posty: 22
Skd: Tychy
Wysany: Pi 01 Lip, 2011   

Hej Ludki Moje Kochane :)
Na wstępie przepraszam, że dawno się nie odzywałam, ale na forum siedzę i śledzę co u Was :)
U mnie... to jak na razie pozytyw :) ... na zmianę pogody już "nie chodzę po ścianach" z bólu :) Z ćwiczeniami trochę się zaniedbałam, ale śnił mi się ostatnio mój rehabilitant Arturrooo i zabrałam się sumiennie za ćwiczenia na nowo :) noga jak już wspomniałam nie boli, i chodzi mi się naprawdę elegancko.
hehe tak z babskich spraw to kupiłam ostatnio buciki na fajnej koturnie (seeeerio wysokie :) ) i fajnie mi się chodzi.. zaczynam się czuć kobietą i to jest ... nawet nie wiem jak no nazwać... wiecie o co mi chodzi.. chodzenie w jeansach i adidasach to wygodne, ale czasem chce się sexi wyglądać :)
ech... ludki :) cieszę się, że mam moje endo i jestem najszczęśliwszą osobą na świecie :)
Przesyłam gorące pozdrowionka i buuuuuziaki :*
_________________
"Pain is the price, we pay for power"
 
     
Jagi84 
baletnica
Popularus Bioderkus



Status: Artroskopia + Endo
Wiek: 39
Doczya: 01 Cze 2011
Posty: 100
Skd: Szczecin
Wysany: Czw 29 Wrz, 2011   

Witaj czarna panterko;) właśnie przeczytałam twoja historię i tak na zmianę płakałam i śmiałam się!! jesteś niesamowita!:) i wiesz co? dałaś mi nową nadzieję. Może ta endo to nie takie znowu zło:) Strasznie sie cieszę, że u ciebie coraz lepiej, widać, że jesteś silna i po tylu latach bólu dalej masz wiarę i cierpliwość! co do bucików na koturnie to ja cię doskonale rozumiem, bo na obcasach właściwie nigdy chodzić nie mogłam bo jak mogłam to jeszcze byłam za mała a potem to już nie dalam rady i czekam na dzień kiedy będę mogla włożyć szpilki!! emanujesz energią i sprobuję się czegoś od ciebie nauczyć i widzę, że muszę tu wszystkie historie przesledzić,heheh:)))buziaki!!!
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.