Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
lukmat
slepy 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 43
Doczy: 18 Sty 2011
Posty: 10
Skd: Gdańsk
Wysany: Sro 19 Sty, 2011   

dziekuje za rady. wezme je pod uwage::) ja juz mam za soba kilkanascie wizyt i kilka dioagnoz. i jeden zabieg z 2 miesieczna rehabilitacjai dochodzeniem do siebie. nie jestem takim typowym poczatkujacym. wiem , ze na kape to pewnie z kilka lat bede czekal. nie bardzo mi sie usmiecha naginac z gdanska-szegolnie w taka pogode. az tak mocno mnie nie boli. przyzwyczailem sie do bolu - daje rade. nie moge co prawda grac w pilke nozna (co do tej pory bylo dla mnie najwieksza uciecha w zyciu), ale zaczalem spelniac sie jako trener:).
a tak na powaznie- mam w domu dwojke malych dzieci i ciezko z czasem na takie podroze,urlop a i podroz kosztowna. ale wyczytalem ze do Dr Mielnika warto jechac i zasugerowac sie jego opinia. tak tez uczynie. niech on mi powie co mam robic teraz z tymi konczynami.
poki co za 2 tyg mam wizyte u ortopedy, ide po skierowanie na rentgen i badanie na gestosc kosci - wole to zrobic na fundusz, a to pewnie troche potrwa.

po niedunanym zabiegu artroskopii i wydaniu 14 tys na noge postanowilem teraz robic na fundysz wszytsko co sie da:)

wiem, ze chcecie dla mnie dobrze i raz jeszcze dziekuje za Wasze sugestie. przemysle je na pewno.

pozdrawiam
_________________
Porażka to nie przegrać - porażka to nie podjąc walki !
 
     
Grazyna1950 





Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 73
Doczya: 12 Sty 2010
Posty: 873
Skd: Wielkopolska
Wysany: Sro 19 Sty, 2011   

Nie musisz jechać aż na Śląsk po diagnozę. jest wielu dobrych specjalistów bliżej Ciebie. Wiele osób leczy się w Poznaniu, Warszawie, a to już znacznie bliżej. Poszukaj, popytaj.
_________________

 
 
     
slepy 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 43
Doczy: 18 Sty 2011
Posty: 10
Skd: Gdańsk
Wysany: Sro 19 Sty, 2011   

bylem w poznaniu w reha-sport-clinic. z tego co czytalem na forach najwiecej pozytywnych opinii zebral dr Mielnik. stad moj wybor. mam zamiar jeszcze wczesniej uderzyc do szpitala w wejcherowie.
ale z tymi lekarzami to tak jak z mechaniakami samochodowymi. lepiej sie trzymac jednego. ja juz mialem kilka propozcyji - z endoprpteza wlacznie.
_________________
Porażka to nie przegrać - porażka to nie podjąc walki !
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Sro 19 Sty, 2011   

slepy napisa/a:
z tymi lekarzami to tak jak z mechaniakami samochodowymi. lepiej sie trzymac jednego.

...jak się znajdzie tego odpowiedniego :)
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
slepy 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 43
Doczy: 18 Sty 2011
Posty: 10
Skd: Gdańsk
Wysany: Sro 19 Sty, 2011   

racja. trzech mnie nie przekonalo. teraz nadszedl czas na pana Miela:)
_________________
Porażka to nie przegrać - porażka to nie podjąc walki !
 
     
lukmat 
Popularus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 47
Doczy: 22 Gru 2010
Posty: 46
Skd: Warszawa
Wysany: Sro 19 Sty, 2011   

slepy wszystko zależy od stanu twojego biodra jeżeli masz stwierdzoną martwicę głowy kości udowej to może uda ci się kapoplastyka w ciągu 6 miesięcy nie wiem jaki jest Twój stan ale mi na pierwszej wizycie dr.Mielnik powiedział że 6-9 miesięcy i będę po operacji więc polecam wizytę wcześniej niż w maju bo do maja jeszcze kupa czasu.............. no ale Twój wybór zmuszać Cię nie bedę
_________________
lukmat
 
     
Nawojka 
Nawojka

Popularus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 45
Doczya: 20 Pa 2010
Posty: 56
Skd: Katowice
Wysany: Sro 19 Sty, 2011   

lukmat napisa/a:
(mi przez tel powiedziano żebym był ok.18 i tak byłem a wszedłem o 19.30 tyle ludzi było a jakbym przyjechał dajmy na to o 16 to i wcześniej bym wszedł)


...też byłam na wizycie w Radzionkowie 13ego i weszłam duzo po Tobie :-) Dr przyjał mnie po 20tej.


Tego 25 lutego może spotkamy się w znacznie większym gronie :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez kinga Sro 19 Sty, 2011, w caoci zmieniany 1 raz  
 
     
lukmat 
Popularus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 47
Doczy: 22 Gru 2010
Posty: 46
Skd: Warszawa
Wysany: Czw 20 Sty, 2011   

Nawojka ta kobieta o dwóch kulach kasująca cały czas wiadomości w komórce to Ty jak tak to kojarzę
też masz na 25 lutego wizytę w piekarach?
_________________
lukmat
 
     
Nawojka 
Nawojka

Popularus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 45
Doczya: 20 Pa 2010
Posty: 56
Skd: Katowice
Wysany: Pi 21 Sty, 2011   

lukmat napisa/a:
Nawojka ta kobieta o dwóch kulach kasująca cały czas wiadomości w komórce to Ty jak tak to kojarzę
też masz na 25 lutego wizytę w piekarach?



... no tak to chyba ja ^_^
Nie chce jeszcze "zapeszać", ale może tego 25go przyjmą mnie już do szpitala... jeszcze mam pare spraw do załatwienia... ale kto wie?
 
     
lukmat 
Popularus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 47
Doczy: 22 Gru 2010
Posty: 46
Skd: Warszawa
Wysany: Pi 21 Sty, 2011   

ja w sumie to jadę po termin ale życzę ci żeby Ci się udało bo jak widziałem to masz na pewno ostrzejszy przypadek od mojego napisz mi czy jak doktor mówił Tobie że masz się stawić u niego w lutym w szpitalu to dawał ci jakieś skierowanie bo mi coś napomknął że mi da potem się zagadaliśmy i tylko na kartce zapisał datę i godzinę i mi podał a dopiero póżniej się zorientowałem że mówił też o jakimś skierowaniu no ale na tej kartce zapisał że mam mieć skierowanie od swojego "pierwszego kontaktu" więc już zgłupiałem ale tak sobie myślę że jakby on mi wystawił skierowanie to po co mi drugie nie wiem czekam na odpowiedż pzdr
_________________
lukmat
 
     
Grazyna1950 





Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 73
Doczya: 12 Sty 2010
Posty: 873
Skd: Wielkopolska
Wysany: Pi 21 Sty, 2011   

Skierowanie mi zawsze wystawiał lekarz rodzinny.
_________________

 
 
     
lukmat 
Popularus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 47
Doczy: 22 Gru 2010
Posty: 46
Skd: Warszawa
Wysany: Pi 21 Sty, 2011   

ok dzięki bo już myślałem że dałem ....
a masz doświadczenie jak to jest z tymi wizytami już w szpitalu kolejka,jakiś zapis itp,itd bo doktor powiedział tylko że mam się do niego zgłosić między 11 a 12 25 lutego ze skierowaniem od pierwszego kontaktu pzdr
_________________
lukmat
 
     
Edi 
Edi

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 51
Doczya: 20 Sty 2010
Posty: 369
Skd: Wojkowice Kościelne
Wysany: Pi 21 Sty, 2011   

lukmat, wyglada to tak doktor zaczyna przyjmować od ok .11 dlatego tak kazał Ci przyjechać ,musisz wejść niestety miedzy pacjentów i się przypomnieć bo on da Ci karteczkę ,z którą dopiero pójdziesz do rejestracji.
_________________
Edi
 
     
lukmat 
Popularus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 47
Doczy: 22 Gru 2010
Posty: 46
Skd: Warszawa
Wysany: Pi 21 Sty, 2011   

ok dzięki Edi uspokoiłaś mnie już wszystko wiem to do zobaczenia 25 lutego
_________________
lukmat
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Pi 21 Sty, 2011   

lukmat Jeśli będziesz wcześniej możesz poszukać dr na oddziale i wtedy wypisze Ci karteczkę i pójdziesz do rejestracji.
Czasem jest tak,że doktor przyjmuje wcześniej- pewnie zależy od tego jaki ma plan dnia.
Powodzenia!
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.