Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Przesunity przez: kinga
Pon 04 Lip, 2011
Kasia M i jej osteotomia
Jowi 
Pielęgniarka

Gigantus Bioderkus




Status: Artroskopia x 1
Wiek: 38
Doczya: 19 Cze 2009
Posty: 848
Skd: Poznań
Wysany: Pi 06 Lis, 2009   Kasia M i jej osteotomia

Kasia M nasz forumowiczka bioderko jest już po zabiegu. Strasznie się denerwowała przed zabiegiem, ale jak na sytuacje była bardzo dzielna !!! Zabieg trwał od 10:00 do około 12:30. Z tego co doniósł mi Adam z sali wyjechała zadowolona, a to najważniejsze. Zabieg przebiegł pomyślnie :-) Teraz jest na sali pooperacyjnej i byle przetrwać tę dobę i z każdym dniem będzie już lepiej. Mi zostało czekać aż wróci na sale nr 6 :-)
_________________
.... Żaden Anioł nie szybuje samotnie......
....Twoja dłoń w mojej dłoni....bezpiecznie:)
Ostatnio zmieniony przez AgaW Czw 21 Lip, 2011, w caoci zmieniany 4 razy  
 
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pi 06 Lis, 2009   

Jowi! Dobra robota! Wszyscy trzymamy za Kasię kciuki! Super, że masz rękę na pulsie. To, że jesteś na pewno mocno jej pomaga :-) Jutrzejszy dzień pewnie będzie dla Kasi najtrudniejszy. Przeprowadzka z pooperacyjnej, kilkukrotne przeskakiwanie na RTG, z łóżka na łóżko w dobę po zabiegu daje trochę w kość :-/ Ale na pewno da radę :-) A od jutra trzeba ją już faszerować burakami :)
Daj jej jutro jak zjedzie rano na sale wielkiego buziaka ode mnie. Dzielna dziewczyna :)
 
     
Jowi 
Pielęgniarka

Gigantus Bioderkus




Status: Artroskopia x 1
Wiek: 38
Doczya: 19 Cze 2009
Posty: 848
Skd: Poznań
Wysany: Nie 08 Lis, 2009   

Nasza Kasia M miała dziś trudniejszy dzień w porównaniu z poprzednimi. Złe samopoczucie i brak sił odzwierciedlenie znalazło w badaniach biochemicznych krwi :-/ W rezultacie potrzebne było przetoczenie 2 jednostek krwi. Na ten moment jak mówi wyrywa ją z łóżka do wstawania i chodzenia :-) Nie ma sie co dziwić nie każdy dostaje życiodajny płyn od jakiegoś Latynosa niebieskookiego i w dodatku kulturysty :-P Na moje oko jak na 2 dobę po zabiegu jest całkiem dobrze ;-)
_________________
.... Żaden Anioł nie szybuje samotnie......
....Twoja dłoń w mojej dłoni....bezpiecznie:)
 
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Nie 08 Lis, 2009   

Kasiu M - trzymaj się dzielnie !!! Popijaj sok buraczany na zmianę z porzeczkowym i zjedz kilka bananów.;-)
Odpoczywaj i zbieraj siły na schody! Pozdrawiam gorąco!!!
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Jowi 
Pielęgniarka

Gigantus Bioderkus




Status: Artroskopia x 1
Wiek: 38
Doczya: 19 Cze 2009
Posty: 848
Skd: Poznań
Wysany: Pon 09 Lis, 2009   

Nasza dzielna Kasia dzisiaj miała pionizację :-D W sumie była zaliczona, ale z racji tego, że osłabła trzeba było wskoczyć do łóżeczka. Z resztą Kasa sama wam opowie swoje wrażenia z pionizacji :mrgreen:
_________________
.... Żaden Anioł nie szybuje samotnie......
....Twoja dłoń w mojej dłoni....bezpiecznie:)
 
 
     
KasiaM 
KasiaM
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 37
Doczya: 22 Cze 2009
Posty: 47
Skd: centrum Polski
Wysany: Pon 09 Lis, 2009   

wybaczcie ale jakoś nie mam siły trzymać laptopa mam lekka gorączkę ale jutro znowu trzeba wstać pozdrawiam dziękuję za wszystko
 
     
Libra 

Bioderkus!!!



Status: Endo x 1
Wiek: 50
Doczya: 13 Pa 2009
Posty: 210
Wysany: Pon 09 Lis, 2009   

KasiaM napisa/a:
jutro znowu trzeba wstać


Kasiu....jutro trzeba, pojutrze trzeba, za dwa dni też trzeba......szczerze wierzę, że każdy dzień bedzie lepszy. Z tego, co Jowi mówiła, jesteś dzielna...trzymaj tak :!: Na początku to bardzo boli, nie ma co robić z ludzi wariatów, że nie. Ale kilka dni "PO" przychodzi ukojenie, zobaczysz :-)
 
     
KasiaM 
KasiaM
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 37
Doczya: 22 Cze 2009
Posty: 47
Skd: centrum Polski
Wysany: Wto 10 Lis, 2009   

Po dzisiejszej dawce świeżutkiej krwi jutro mam zamiar dojść jeszcze dalej niż dziś, kochana Jowi cały czas mnie wspiera i jest mi naprawdę łatwiej. Pozdrawiam wszystkich! Pa.
Ostatnio zmieniony przez AgaW Wto 10 Lis, 2009, w caoci zmieniany 1 raz  
 
     
Jowi 
Pielęgniarka

Gigantus Bioderkus




Status: Artroskopia x 1
Wiek: 38
Doczya: 19 Cze 2009
Posty: 848
Skd: Poznań
Wysany: Czw 12 Lis, 2009   

Kasia jutro idzie do domku :mrgreen: Przeszła cały korytarz i schody zaliczyła na 6.Oby tak dalej życzę jej jak najlepiej :-D
_________________
.... Żaden Anioł nie szybuje samotnie......
....Twoja dłoń w mojej dłoni....bezpiecznie:)
 
 
     
Nika 
Popularus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 44
Doczya: 04 Lip 2009
Posty: 149
Skd: Wa-wa
Wysany: Czw 12 Lis, 2009   

Gratulacje :-) Tym bardziej z takim dopingiem ;-) musiało być świetnie. Kasia niech teraz zbiera siły na długie pisanie, bo my tu wszyscy już bardzo czekamy.
 
     
KasiaM 
KasiaM
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 37
Doczya: 22 Cze 2009
Posty: 47
Skd: centrum Polski
Wysany: Sob 21 Lis, 2009   

Z bioderkiem nie ma problemów, ćwiczymy ale jak już pisałam pojawiły się z plecami i to jest troszkę załamujące. Pozdrawiam. Jak tylko dojdę zupełnie do siebie to się odezwę. Wczoraj było zdjęcie szwów (bezbolesne) wszystko pięknie się goi.. Blizna nie wygląda tak źle.
 
     
Jowi 
Pielęgniarka

Gigantus Bioderkus




Status: Artroskopia x 1
Wiek: 38
Doczya: 19 Cze 2009
Posty: 848
Skd: Poznań
Wysany: Sob 21 Lis, 2009   

Właśnie miałam pytać jak tam wrażenia ze ściągnięcia szwu, ale już wiem. To teraz mozesz sobie zafundować kąpiel w wannie oczywiście bez moczenia się do stopnia skóry praczki na stopkach i rączkach. Takie szybkie plusku plusku. A jak bliznę masz już bez strupków to możesz stosować maści na blizny w dziale ogólnym jest tam taki temat o pielęgnacji pewnie Ci się przyda :-D http://www.forumbioderko.pl/viewtopic.php?t=172
Pozdrawiam ;-)
_________________
.... Żaden Anioł nie szybuje samotnie......
....Twoja dłoń w mojej dłoni....bezpiecznie:)
Ostatnio zmieniony przez kinga Sro 15 Sie, 2012, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
     
KasiaM 
KasiaM
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 37
Doczya: 22 Cze 2009
Posty: 47
Skd: centrum Polski
Wysany: Sob 21 Lis, 2009   

Blizna jest naprawdę ładna i na razie nie będę nic robić. Jest cieniutka kreseczka i mały strupek. W końcu ból w plecach ustał i jest o wiele lepiej. Wierzę, że z dnia na dzień będzie coraz lepiej. Muszę tylko wzmacniać mięśnie i więcej chodzić.
 
     
KasiaM 
KasiaM
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 37
Doczya: 22 Cze 2009
Posty: 47
Skd: centrum Polski
Wysany: Czw 03 Gru, 2009   

Witajcie! Katju pytałaś czemu mam tylko 2 śrubki. Osobiście nie rozmawiałam o tym z doktorem i nie byłam świadoma, że mam tylko dwie. Po obchodzie mama zobaczyła zdjęcie i dopiero mi powiedziała. Lekarz był bardzo zadowolony z operacji i powiedział, że wystarczyły tylko dwie. Jestem chyba jakimś nietypowym przypadkiem :-D ale jeżeli tak miało być to się cieszę przynajmniej szybciej pójdzie wyjmowanie. :mrgreen:
 
     
Jowi 
Pielęgniarka

Gigantus Bioderkus




Status: Artroskopia x 1
Wiek: 38
Doczya: 19 Cze 2009
Posty: 848
Skd: Poznań
Wysany: Czw 03 Gru, 2009   

Niedługo będzie miesiąc jak jesteś po operacji :-D Jak się czujesz i jak sobie radzisz ???
_________________
.... Żaden Anioł nie szybuje samotnie......
....Twoja dłoń w mojej dłoni....bezpiecznie:)
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.