Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Przesunity przez: pasiflora
Sob 12 Mar, 2011
Dr Leszek Kokoszka - Wrocław (Brzeg Dolny)
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Wto 30 Cze, 2009   Dr Leszek Kokoszka - Wrocław (Brzeg Dolny)

Doktor Kokoszka zajmuje się ortopedia operacyjna i implantacją endoprotez stawów,
chirurgią urazowa, traumatologią sportową

Specjalistyczna Prywatna Praktyka Lekarska
Plac Wolności 7 lok. 203
50-071 Wrocław
tel 071 788 25 24
ortopedia@drkokoszka-clinic.com
Doktor świadczy usługi tylko prywatnie nie ma kontraktu z NFZ-em


Dodano 18 sierpnia 2009
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pi 25 Wrz, 2009   

Jupi napisa/a:
Wrocław to niedaleko mnie, ale przypuszczam że nie stać mnie na takiego specjalistę... :oops:
Pracuję sam, jestem kierowcą, prowadzę tira, żona ma na głowie nie tylko mnie ale też naszą pięcioletnią córeczkę a w styczniu spodziewamy się następnego dzidziusia... :-D tak że z kasą nie najlepiej... :-(


Jupi, dobrzy specjaliści nie tylko są za duże pieniądze. Te same operacje które wykonuje dr Kokoszka możesz otrzymać w ramach NFZ u innych nie mniej wspaniałych fachowców. AgaW już Ci podsuwała w innym temacie - zainteresuj się Piekarami.

I gratuluję dzidziusia!! :-D
 
     
gobla 

Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 63
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 44
Skd: Bielsko-Biała
Wysany: Sro 07 Kwi, 2010   dr Leszek Kokoszka - opinia

Nie polecam doktora Kokoszki jeśli biodro jest trudne do zoperowania tak jak miało to miejsce w moim przypadku. Dzisiaj wiem na pewno,że decyzja o wyborze lekarza nie była dobrą decyzją. Operacja ( endo prawego biodra ) nie tylko nie poprawiła mojej sprawności ale zdecydowanie ją pogorszyła, 9 miesięcy po operacji nadal zmuszona jestem poruszać się o kulach i nie wynika to ze strachu przed ich odrzuceniem ale powodem tego jest ból.
 
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Sro 07 Kwi, 2010   

gobla napisa/a:
Operacja ( endo prawego biodra ) nie tylko nie poprawiła mojej sprawności ale zdecydowanie ją pogorszyła, 9 miesięcy po operacji nadal zmuszona jestem poruszać się o kulach i nie wynika to ze strachu przed ich odrzuceniem ale powodem tego jest ból.

Bardzo mi przykro, że tak u Ciebie jest :-( czy nie można Twojego stanu poprawić dobrą rehabilitacją? próbowałaś?
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
zozo 

Gigantus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 67
Doczya: 11 Lip 2009
Posty: 672
Wysany: Sro 07 Kwi, 2010   

Z pewnością problem nie tkwi w rehabilitacji - u mnie również nie brak rehabilitacji był problemem. :roll:
 
     
piedra32 

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 46
Doczya: 28 Pa 2009
Posty: 505
Skd: Athlone-Ireland
Wysany: Czw 08 Kwi, 2010   

Dołączam się do grona poszkodowanych przez doktora niestety czeka mnie kolejna operacja.Obecnie jest 7 miesięcy od operacji a ja nadal chodzę o kulach, bioderko boli okropnie a doktor nie widzi problemu który widzą inni profesorzy i lekarze.
Pan doktor nie zasługuje na określenie Judym bo operacja była bardzo droga.
Stanowczo odradzam tego lekarza. :!:
_________________
Nigdy nie jest równie daleko od celu,
jak wtedy, gdy nie wiesz,
dokąd zmierzasz.
 
     
Alicja 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 56
Doczya: 01 Wrz 2009
Posty: 605
Skd: łódzkie
Wysany: Czw 08 Kwi, 2010   

Ja też, nietestety, uwierzyłam w zapewnienia doktora, że mnie wyleczy. Postanowiłam zainwestować w swoje zdrowie i srodze się zawiodłam. Jedenaście miesięcy po poprzednich dwóch operacjach znów będę operowana. :evil: Też konsultowałam się z innymi lekarzami i nie mam się co łudzić, mam źle dobraną endoprotezę, panewka się przemieszcza. U doktora Kokoszki przeszłam 2 operacje w ciągu 10 dni, bo niezbyt sumiennie przygotował się do pierwszej operacji. Te 10 dni spędziłam na wyciągu. Przed operacją nic o tym nie wspominał. Znalezienie dobrego operatora do operacji rewizyjnej wcale nie jest łatwe. Dlatego naprawdę warto zrobić dobre rozeznanie, aby się nie rozczarować i nie narażać na niepotrzebne komplikacje.
_________________
Twoja siła będzie na miarę twoich pragnień.
 
     
WiktoriaBooo 
Popularus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 43
Doczya: 05 Maj 2010
Posty: 50
Skd: Wrocław
Wysany: Sro 05 Maj, 2010   

Witajcie :)
Od jakiegoś czasu czytam Wasze wspaniałe Forum :)
Mam problem z biodrami (mam mieć wstawianą endoprotezę; mam Perthesa) i nie wiem do którego lekarza się udać. Jestem z Wrocławia i niby duży wybór medyków, ale....nie chcę czekać na NFZ i planuję prywatną operację.
Od znajomych znajomych usłyszałam o dr Kokoszce. Same super rzeczy; kurczę: myślałam, że to lekarz jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowy; specjalista nad specjalistami.
Szykowałam się do wizyty i zbierałam pieniądze (mam cudowną Rodzinę) :) ....ale... wtedy doszły mnie jakieś info, iż dr K. nie jest taki wspaniały za jakiego go uważałam :-( tu też opinie są niejednoznaczne...

Bardzo proszę osoby, które leczyły się u tego Pana o konkretne opinie....bardzo proszę, bo nie wiem co robić; czy warto zaufać temu człowiekowi i oddać swoje zdrowie w jego ręce....
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Czw 06 Maj, 2010   

Na znany lekarz. pl znalazłam "ciekawe", anonimowe wpisy
Cytat:
Do poprzedniego Gościa - miałaś dużo szczęścia. Ja znam 5 przypadków powikłań a były to kapoplastyka i endoprotezy - w tym i ja jestem takim przypadkiem. Dr Kokoszka "nie widział" tych komplikacji. Do końca zapewniał, że wszystko jest dobrze. Dopiero, jak pacjent sam się zorientował, to proponował drugą operację. Powiedzcie mi - kto zaufa poraz drugi, jak wcześniej był oszukiwany.
Oczywiście wszyscy poszkodowani znaleźli rozwiązanie - jedni są już po, inni jeszcze przed operacjami rewizyjnymi.

Pamiętam jak przed operacją doktor oczerniał polskich ortopedów mówiąc, że nie chcą się uczyć, nie znają języków obcych, że sam chciał załatwić zagraniczny staż, ale nie znalazł odpowiednich kandydatów. Otóż nie jest to prawda - mamy wspaniałych ortopedów, znających języki obce, którzy dokształcają się poza granicami naszego kraju.

Pamiętam, jak mówił o tym, jak ważna jest precyzja osadzenia implantu, bo jak źle wykonana jest operacja, to potem pacjent ma problemy z odrzuceniem kul. To prawda - źle wstawiony implant powoduje, że pacjenci w ogóle nie mogą odstawić kul. Szkoda tylko, że dr sam popełnił te błędy w przypadku tych 5-ciu osób a może poszkodowanych jest więcej.

Bierze za swoje usługi duże pieniądze - można zoperować się w Polsce za dużo mniejsze i to u najlepszych naszych ortopedów oraz w dużo lepszych warunkach - mam na myśli nowocześnie wyposażone sale operacyjne.

Do szpitala w Brzegu Dolnym mam poważne zastrzeżenia - owszem oddział, gdzie leżą prywatni pacjenci jest w porządku, ale sala operacyjna - to dramat.

Żałuję, że spotkałam tego człowieka na swojej drodze i zaufałam jego zbyt optymistycznym zapewnieniom, że wszystko się uda. Przed operacją pytania o komplikacje i kto poniesie odpowiedzialność zbywał. Szkody poczynione przez tego człowieka u mnie i innych pacjentów są już nie do odrobienia. Całkiem niedawno rehabilitant jednego ze szpitali ortopedycznych nie mógł się nadziwić jak można tak spaprać operację - widział dużo gorsze biodra i ludzi powracających do sprawności, po operacjach wykonanych w tym szpitalu.

Może i dr Kokoszce udaje się poprawnie zoperować proste przypadki, ale bierze się za wszystkie i te bardziej skomplikowane a potem sobie z nimi nie radzi a pacjenta zapewnia, że operacja się udała. Zapewniany o pozytywnym efekcie operacji pacjent dopiero po długim czasie, jak ma problemy z powrotem do sprawności, decyduje się na konsultacje z innymi lekarzami i dowiaduje się, że operacja jest do rewizji a jego biodro jest w dużo gorszym stanie niż przed operacją wykonaną przez dr Kokoszkę.

Zdecydowanie odradzam.

Cytat:
Byłem u dr Kokoszki i była to moja pierwsza wizyta, więc byłem przygotowany na koszt 140zł. Z telefonicznych ustaleń wynikało, że będzie również możliwość zrobienia rezonansu. Po przyjeździe dr przywitał mnie swoimi opowieściami, ale nie był za bardzo zainteresowany bólem stopy. Następnie stwierdził, że rezonansu nie można zrobić i zaprowadził do sali obok na "cudowne" zabiegi, które nic nie pomogły...NAstępnie nastąpiło podsumowanie:
koszt : 500 PLN
wynik: żaden.

Odradzam takich lekarzy jak ten doktor, nastawiony tylko i wyłącznie na zysk.
NIE POLECAM!!!
Cytat:
Podczas wizyty u doktora powiedziałam, że obecnie nie stać mnie na zrobienie zdjęć RTG za 200 zł w gabinecie, na miejscu. Doktor powiedział,że oczywiście, po czym zaraz poprosił mnie do gabinetu RTG, no i nie szanując mojego zdania i tak mi zrobił te zdjęcia (tłumacząc, że to tylko na potrzeby wizyty i że wyniki obejrzymy na ekranie komputera). W recepcji na koniec wizyty Pani recepcjonistka podsumowała: 340 PLN. Myślałam, że się ścieknę!!!! Dostałam za 200 zł dwa zdjęcia RTG na płycie, w tym jedno identyczne z tym, jakie wcześniej sama zrobiłam. Mieli szczęście, że bardzo spieszyłam się do pracy, bo to JEST KARYGODNE!!!!
Przestrzegam wszystkie osoby, by jasno precyzowały swoje żądania w tym gabinecie, bo mogą słono zapłacić!!! Sam doktor bardzo kulturalny, ale widać że całe działanie nastawione na kasę. Może i specjalista dobry (byłam tam pierwszy raz i trudno mi cokolwiek na temat kompetencji tego lekarza powiedzieć), ale uwaga na kieszeń!!!! Wszystko dodatkowo płatne i to bez jasnego przekazu
 
     
WiktoriaBooo 
Popularus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 43
Doczya: 05 Maj 2010
Posty: 50
Skd: Wrocław
Wysany: Czw 06 Maj, 2010   

Dziękuję Pasifloro i wszystkim, co napisali na PW :)
Szkoda, że w tym wątku jest tak mało opisanych historii. O takich sprawach powinno się mówić głośno, aby ostrzec innych ludzi, którzy szukają pomocy. Żeby oni choć uniknęli złych doświadczeń.
Pozdrawiam bardzo serdecznie :)
Wiktoria
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Czw 06 Maj, 2010   

Witaj WiktorioB. Miło, że trafiłaś na forum. Faktycznie przed trudną decyzją o zabiegu warto a nawet trzeba zasięgnąć wszelkiej wiedzy i informacji. Nie ma chyba nic gorszego jak poddawanie się jakimś czynnościom nie mając o nich pojęcia. Wiktorio, pytasz o doktora Kokoszkę. Hm.. cóż by tu powiedzieć skoro nie jest się jego pacjentem. Moja opinia na temat tego lekarza jest zbiorem obserwacji tego co dzieje się tu na forum, w gabinetach zaprzyjaźnionych lekarzy i fizjoterapeutów. Kilka osób które były pacjentkami wyżej wymienianego lekarza dziś są już na liście osób oczekujących na "poprawkowe" zabiegi do innych lekarzy, bo np. migruje im proteza, bo np. jest źle osadzona; źle dobrana.. itd. Oczywiście to moje prywatne obserwacje, ale jest tu na forum kilka dziewczyn które po zainwestowaniu w dr Kokoszką idą po nóż lekarzy, którzy będą poprawiać to co brzydko mówiąc zostało spaprane. Kilka z Forumowiczek opisuje więcej w swoich historiach w Dziale Endo. Mam nadzieję, że i tutaj, na Twoją prośbę pomogą Ci podjąć decyzję co do tego operatora.
 
     
WiktoriaBooo 
Popularus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 43
Doczya: 05 Maj 2010
Posty: 50
Skd: Wrocław
Wysany: Czw 06 Maj, 2010   

Tobie też, Katju bardzo dziękuję.
Chyba jednak poszukam innego specjalisty, nawet jeśli miałabym to w innym mieście robić.

Pozdrawiam :)
Wiktoria
 
     
piedra32 

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 46
Doczya: 28 Pa 2009
Posty: 505
Skd: Athlone-Ireland
Wysany: Pon 10 Maj, 2010   

Mam nadzieję że dzięki naszym wpisom i dzięki forum znany lekarz już nikt nie da się nabrać na barwne zapewnienia dr kokoszki.Jak ja byłam przed operacją to niestety nie było złych opinii wręcz zachęcające i teraz są okrutne skutki.
_________________
Nigdy nie jest równie daleko od celu,
jak wtedy, gdy nie wiesz,
dokąd zmierzasz.
 
     
waldek 
milongero
Mikrus Bioderkus



Status: Kapo x 2
Doczy: 14 Sie 2010
Posty: 1
Skd: szczecin
Wysany: Sob 14 Sie, 2010   

Operacja lewego biodra sie powiodla i po 2 mies moglem chodzic bez kul.Niestety prawe to dramat. Mija 4 miesiac a ja ciagle mam bole i chodze z laska.Ciekawe co dr Kokoszka mi zaproponuje. Waldek
_________________
waldek
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Sob 14 Sie, 2010   

waldek, koniecznie nas informuj o postępach Nie może tak być że lekarz nas remontuje na chybił trafił, raz się uda, a raz się nie uda. To chore :!:
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.