Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Rehabilitant krakow - uszkodzenie obrabka, FAI, biodra
Paweł007 


Status: Sympatyk Forum
Doczy: 16 Cze 2019
Posty: 106
Skd: Kraków
Wysany: Pi 21 Cze, 2019   Rehabilitant krakow - uszkodzenie obrabka, FAI, biodra

Witam.
Pilnie poszukuje dobrego ale nie az takiego drogiego fizjoterapeuty w krakowie ktory najlepiej wyleczy lub przygotuje do artroskopii stawow biodrowych z uszkodzeniem obrabka i konfliktem udowo panewkowym FAI. Czas od pojawienia sie objawow to ok. pol roku.

Pozdawiam
 
     
dorotabeata 
2016r., 2017r.
Maximus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 64
Doczya: 21 Cze 2014
Posty: 476
Skd: lubuskie
Wysany: Sob 22 Cze, 2019   

biedronne ma sprawdzonego fizjoterapeutę w Krakowie. W rehabilitacji nie ma co zwracać uwagi na cenę, tylko na umiejętności fizjoterapeuty. Musi być ktoś polecony na Forum, kto już pomógł innej osobie z problemami stawów biodrowych. Ale tak ogólnie, to cena wizyty w Warszawie u specjalisty jest taka sama, jak w Gorzowie, gdzie fizjoterapeuta wszystko wszystkim wyleczył i wyleczy tak samo. Jak na NFZ.
Celem rehabilitacji jest powrót do prawidłowego chodzenia. Nie chodzi sam szkielet(kości), tylko mięśnie, ścięgna, powięzi i fizjoterapeuta zajmuje się prawidłowym funkcjonowaniem całości.
_________________
Beata8
 
     
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Sob 22 Cze, 2019   

Tylko dorotabeata jeden szkopuł w tym że fizjoterapeuci jak pracują na NFZ to przeważnie w prywatnej klinice która - ma podpisaną umowę z NFZ. W zwykłym szpitalnym oddziale rehabilitacyjnym przeważnie są rehabilitanci a nie fizjoterapeuci.

A nawet jeżeli są na zwykłym oddziale rehabilitacyjnym w szpitalu to nie wykorzystują swojej wiedzy po prostu nie pracują tak na państwowym. I takie są niestety realia. Taka wiedza kosztuje. Jeżeli kolega chciałby na NFZ to z prywatnym szpitalem albo w klinice - która ma podpisaną umowę z NFZ.
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
 
 
     
dorotabeata 
2016r., 2017r.
Maximus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 64
Doczya: 21 Cze 2014
Posty: 476
Skd: lubuskie
Wysany: Sob 22 Cze, 2019   

Bonia, Wyraziłam się skrótowo. Miałam na myśli coś zupełnie odwrotnego, niektórzy fizjoterapeuci w prywatnych gabinetach mają taki poziom, jak na NFZ. Szkoda wtedy kasy. Trzeba szukać kogoś kompetentnego, jak np. sama napisałaś.
_________________
Beata8
 
     
Witek83 


Status: Artroskopia x 2
Wiek: 40
Doczy: 08 Sty 2020
Posty: 124
Skd: Katowice
Wysany: Pon 13 Sty, 2020   

Z Krakowa mogę polecić http://www.fizjoterapia.info.pl
Jacek Piechowicz - raczej wydaje opinie czy są wstanie pomóc i nakreśla plan działania. Wskazuje do kogo ewentualnie z pracowników się zapisać, każdy specjalizuje się w czymś innym.
Miałem 4 kryzysowe kontuzje i poradzili sobie. Biodra też robią, mi pomogli z trzaskającymi biodrami, naprawili mi 2 x kręgosłup i bark.
 
     
cronin.christin 



Status: Sympatyk Forum
Wiek: 47
Doczy: 08 Mar 2020
Posty: 4
Skd: Bielsko-Biała
Wysany: Nie 08 Mar, 2020   

Szczerze mówiąc wydaje mi się, że w Krakowie będzie drogo, więc jeżeli cena to jedno z kryteriów to może poszukaj jednak poza Krakowem. W temacie rehabilitacji Bielsko-Biała ma bardzo dobry gabinet: https://fizjomed.pro/bielsko-biala/ Skusiłem się, bo cena była korzystna i do tego dostałem dobry termin rozpoczęcia rehabilitacji. Mogę Ci doradzić, żebyś nie ograniczał się tylko do jednej miejscowości, bo gdzieś niedaleko może to wyjść lepiej niż się spodziewasz.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.