Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Bajki terapeutyczne dla dzieci do czytania przez rodziców
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Wto 19 Pa, 2010   Bajki terapeutyczne dla dzieci do czytania przez rodziców

Na Stronie Fundacji zostały umieszczone bajki terapeutyczne dla dzieci - bajki zostały napisane przez psychologów.
Ta zakładka na stronie Fundacji będzie zawierać też inne ciekawe artykuły dla pacjentów, do czytania których gorąco zachęcam z uwagi na ciekawą treść i przystępny język :)

Bajeczki są bardzo wartościowe, ponieważ zostały napisane w sposób pomagający dziecku zrozumieć chorobę, są doskonałym wstępem do rozmów z dzieckiem o jego obawach. Bajki terapeutyczne mogą pomoć w akceptacji siebie, w podniesieniu samooceny chorego dziecka, pomagają zobaczyć siebie i chorobę w innym świetle :)
Zachęcam wszystkich rodziców do odwiedzienia strony i czytania dziecku bajek terapeutycznych napisanych specjalnie dla dziecki borykających się z chorymi bioderkami, pod kątem psychiki właśnie takiego dziecka :)
Zapraszam też do komentowania bajek, wyrażania opinii i wnisków z obserwacji, jak bajki zostały odebrane :) To pomoże psychologom jeszcze lepiej rozumieć potrzeby dzieci :)
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Zeus 
Zeus


Status: Osteo.
Doczy: 16 Sty 2024
Posty: 2
Skd: Poznań
Wysany: Wto 09 Kwi, 2024   

Przeszukiwałem ten dział i trafiłem na ten temat...
Nawet nie wiedziałem że coś takiego istnieje!
Jak jest skuteczność takiej terapii i jak same dzieci reagują na takie czytanie?
Może wypowiedzą się osoby, rodzice którzy mieli z tym styczność i mają jakieś efekty ;)
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.