Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
dr n.med. Michał Mielnik
asia567 
Bioderkus!!!



Status: Endo x 2
Doczya: 12 Lut 2013
Posty: 186
Skd: ...
Wysany: Pi 23 Maj, 2014   

Po pierwsze jakbym wiedziała wszystko lepiej od lekarzy to może sama bym sobie postawiła diagnozę? Sama bym się zoperowała co? Piszemy prawdę, jeżeli ktoś ma złe zdanie to też je pisze, mamy je usuwać? Udawać że ich nie ma? Mamy prawo wyrażać się o lekarzach lepiej lub gorzej, i nikt tego nie zabroni. Tobie ten Doktor pomógł a może innym nie? Lekarz to też człowiek popełnia też błędy nie wziąłeś tego pod uwagę? I dlaczego NAJlepszy? Jest dużo wspaniałych specjalistów od bioder, nie on jedyny.
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Pi 23 Maj, 2014   

asia567 napisa/a:
Jest dużo wspaniałych specjalistów od bioder, nie on jedyny.
Napisałam, że najlepszy, ale według mojej skromnej opinii. Po prostu dla mnie najlepszy., Jak ktoś ma inne doświadczenia, to może mi być przykro, ale mnie pan doktor nie skrzywdził. Dawano mi minimalne szanse na powrót do sprawności, a doktor to zrobił.
No wiesz mam prawo do opinii :wink:
Pozdrawiam
 
     
Danielos 
Bioderkus!!!



Status: Fizjoterapeuta
Doczy: 31 Pa 2013
Posty: 224
Skd: Biłgoraj (lubelskie)
Wysany: Sob 24 Maj, 2014   

mirek ja napisa/a:
Wybaczcie ... czytam was już jakiś czas , ale mam wrażenie, że to nie forum bioderko , tylko forum kobiece i kobiet wiedzących wszystko i to najlepiej i najlepiej nie mieć innego zdania .... szczególnie obiektywnego ... ponieważ zaraz szefowa pasieflora nakrzyczy .

(...)



Wg mnie forum jest przedstawianiem subiektywnych opinii a nie stwierdzniem faktów (czyt. dowodów naukowych przeprowadzonych w metodologiczny sposób). Więc przyjmowanie swojego obrazu świata za jego podstawę jest zwykłym uproszczeniem.
_________________
"Żaden człowiek nigdy nie będzie cieszył się nieustającym sukcesem, dopóki nie przyjrzy się prawdziwym przyczynom wszystkich swoich pomyłek."
 
     
mirek ja 
Mikrus Bioderkus



Status: Organizacja
Doczya: 18 Maj 2014
Posty: 3
Skd: stąd
Wysany: Sob 24 Maj, 2014   

Cytat:
Wg mnie forum jest przedstawianiem subiektywnych opinii a nie stwierdzeniem faktów (czyt. dowodów naukowych przeprowadzonych w metodologiczny sposób). Więc przyjmowanie swojego obrazu świata za jego podstawę jest zwykłym uproszczeniem.


Tak ... jednak subiektywne opinie połączone z totalnym brakiem wiedzy bądź empatii czym nagle się stają ? ... materiałem niezdatnym do czytania ...i mówieniem o niczym.
Uważam , ze nie ma tak wielu świetnych lekarzy robiących BMHR. Jeśli są , to chętnie poznam nazwiska i powód dla którego tak ich się nazywa.
Szukając lekarza dla mnie, wykonującego kapo plastykę miałem kłopot wielki i otarłem się o protezę typu nanos która zamknęła by mi drogę do normalnego aktywnego życia .
Cieszę się, że się tak nie stało.
Dr Mielnika znalazłem tutaj i dzięki za to wielkie :-D i właśnie na tym powinno polegać dobrodziejstwo forum na wskazywaniu możliwości i kontaktów.
Nie powinno posuwać się do oceniania umiejętności lekarzy BO NIE MAMY DO TEGO PRZYGOTOWANIA ŻADNEGO ! Możemy narzekać na obsługę , przesuwanie terminów operacji , bo to ludzkie i rozumiem ... martwimy się o zdrowie i możliwości .... w naszym kraju boimy się czy w ogóle dojdzie do skutku ta czy inna usługa lekarska . Gdyby tego strachu , obaw nie było nie martwilibyśmy się zmianą terminu ... czy nie ?
Pozdrawiam was
Swoją drogą miło , że rozmawiamy , a nie "krzyczymy" na siebie :)
 
     
Danielos 
Bioderkus!!!



Status: Fizjoterapeuta
Doczy: 31 Pa 2013
Posty: 224
Skd: Biłgoraj (lubelskie)
Wysany: Sob 24 Maj, 2014   

Cytat:
Wg mnie forum jest przedstawianiem subiektywnych opinii a nie stwierdzeniem faktów (czyt. dowodów naukowych przeprowadzonych w metodologiczny sposób). Więc przyjmowanie swojego obrazu świata za jego podstawę jest zwykłym uproszczeniem.


mirek ja napisa/a:
Tak ... jednak subiektywne opinie połączone z totalnym brakiem wiedzy bądź empatii czym nagle się stają ? ... materiałem niezdatnym do czytania ...i mówieniem o niczym.


Tak? A poniższa wypowiedź czym jest?

Cytat:
Uważam , ze nie ma tak wielu świetnych lekarzy robiących BMHR. Jeśli są , to chętnie poznam nazwiska i powód dla którego tak ich się nazywa.
Szukając lekarza dla mnie, wykonującego kapo plastykę miałem kłopot wielki i otarłem się o protezę typu nanos która zamknęła by mi drogę do normalnego aktywnego życia .
Cieszę się, że się tak nie stało.
Dr Mielnika znalazłem tutaj i dzięki za to wielkie :-D i właśnie na tym powinno polegać dobrodziejstwo forum na wskazywaniu możliwości i kontaktów.


Bo jak dla mnie subiektywną opinią.
W końcu..

mirek ja napisa/a:
Nie powinno posuwać się do oceniania umiejętności lekarzy BO NIE MAMY DO TEGO PRZYGOTOWANIA ŻADNEGO !

Niezależnie, czy to są opinie negatywne czy pozytywne?... Przeczytaj mój post wcześniejszy...
_________________
"Żaden człowiek nigdy nie będzie cieszył się nieustającym sukcesem, dopóki nie przyjrzy się prawdziwym przyczynom wszystkich swoich pomyłek."
 
     
mariusz 
Bioderkus!!!



Status: Endo x 2
Wiek: 51
Doczy: 15 Sie 2011
Posty: 256
Skd: Małopolska
Wysany: Sob 24 Maj, 2014   

Mariusz jest świadkiem jak niejednokrotnie, gdy "naskakiwał" na doktora, to ja miałam zawsze pozytywną opinię. Był zawiedziony również tym przekładaniem terminów. Tak potwierdzam,słowa Iwony
 
     
mariusz 
Bioderkus!!!



Status: Endo x 2
Wiek: 51
Doczy: 15 Sie 2011
Posty: 256
Skd: Małopolska
Wysany: Sob 24 Maj, 2014   

mirek ja napisa/a:
Szukając lekarza dla mnie, wykonującego kapo plastykę miałem kłopot wielki i otarłem się o protezę typu nanos która zamknęła by mi drogę do normalnego aktywnego życia .
Cieszę się, że się tak nie stało.
Szokujące to co napisałeś,mam nadzieję,iż nie wszyscy wezną twój post dosłownie,i nie będą szukać lekarzy,którzy wstawią im na siłę kapo?Ja mam 2 endo-Nanosa,i co mam zamkniętą drogę do aktywnego życia?Powiedz to na komisji z Zusu.
 
     
mirek ja 
Mikrus Bioderkus



Status: Organizacja
Doczya: 18 Maj 2014
Posty: 3
Skd: stąd
Wysany: Sob 24 Maj, 2014   

Szokujące to co napisałeś,mam nadzieję,iż nie wszyscy wezmą twój post dosłownie,i nie będą szukać lekarzy,którzy wstawią im na siłę kapo?Ja mam 2 endo-Nanosa,i co mam zamkniętą drogę do aktywnego życia?Powiedz to na komisji z Zusu

Na siłę Kapo - znaczy się nie rozumiesz nic ? masz jak masz i baw się tym , to nie mój problem i dawno przestałem uszczęśliwiać na siłe tych , którzy tego nie chcą :)

Wiedziałem , że nie skończy się dobrze zabranie głosu tutaj :)
Mam w nosie wasze braki w rozumieniu rzeczy , bo to wasz , a nie mój problem ...
Mariusz ... twoja proteza choć nowoczesna jako wyrób , to nie gwarantuje ci możliwości aktywnego życia ze względu na jej charakter - wiedza od lekarzy i z literatury ... nie moja jakaś ... - jak za parę lat dowiesz się że twój plastik się zużył i trzeba znowu robić protezę , to jaką ? i na jak długo ?
Lekarze cię usprawnili i możesz chodzić i super . Ja starałem się dotrzeć do protezy , która pozwoli mi jeszcze trochę pojeździć na łyżwach rolkach , rowerze i pozwoli mi zakładać nogę na nogę .
Nie oceniam twoich protez - ja takich nie chciałem i tyle .

Pożegnam się teraz z wami - pozdrawiam i żegnam - nie mam siły na ględzenie o niczym i łapanie za słówka bez zrozumienia i udowadnianie jacy mądrzy jesteście i umiecie cytować myśli poprzednika :)

Do widzenia ... już nie silcie się na hejty i inne duperele nie będę czytał po prostu.
 
     
raddirons 
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 45
Doczy: 13 Lip 2009
Posty: 34
Skd: lubelskie
Wysany: Sob 24 Maj, 2014   

Kolego mirek ja endoproteza nanos to absolutnie nie plastik i bardzo niewiele rozni sie od naszych bmhr- ta sama panewka, głowka tylko nieco dluzszy trzpien, a w przypadku rewizji i tak najczesciej obluzowaniu ulega panewka, którą mamy identyczną jak kolega mariusz.pozdrawiam
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Sob 24 Maj, 2014   

mirek ja napisa/a:
Nie powinno posuwać się do oceniania umiejętności lekarzy
Dzięki negatywnej ocenie doktora Kokoszki wiele osób zrezygnowało z operacji. Nadal uważasz że nie powinniśmy wystawiać opinii? Tylu osobom zmarnował choć część życia.

Dr Mielnikowi mega daleko (na nasze szczęście) do takich minusów. To wręcz minusiczki, które w tym momencie wydają się banalne.

Tak w ogóle moja noga z BMHR-em ma większe ograniczenia ruchowe niż z nanosem. Gdybym wcześniej miała operację... Jakby babcia miała wąsy...

mirek ja napisa/a:
Swoją drogą miło , że rozmawiamy , a nie "krzyczymy" na siebie
Milusio!
 
     
Michał K 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczy: 18 Gru 2012
Posty: 3
Skd: Opolskie
Wysany: Czw 28 Sie, 2014   

Witam, szukam namiarów do pana dr. Mielnika.
Dzwoniłem dzisiaj do przychodni w Piekarach (32 289 07 35) i uzyskałem informacje ze tam juz nie przyjmuje.
 
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Czw 28 Sie, 2014   

Michał K, :shock: cooooooooooo? Przyjmuje ale na oddziale na którym operuje się kolana.
http://fakty.tvn24.pl/ogl...ari,460113.html

Strona szpitala nic nie wykazuje na zmiany: http://www.urazowka.piekary.pl/oddzial2.htm

Michał K napisa/a:
Witam, szukam namiarów do pana dr. Mielnika.
We wcześniejszych postach masz namiary na prywatny gabinet dr n. med. Michała Mielnika
 
     
raddirons 
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 45
Doczy: 13 Lip 2009
Posty: 34
Skd: lubelskie
Wysany: Pon 08 Wrz, 2014   

Witam,
tak naprawde to dr przyjmuje tylko na papierze , zawsze zastepuje go mlody lekarz ktory nic nie moze, mam do piekar 400 km w jedna strone, pojechalem 2-gi raz odkad dr zostal ordynatorem i nic nie zalatwilem, taka tam przejazdzka 800 km...mialem termin operacji na pazdziernik, okazalo sie ze doopa, nie mam nawet wyznaczonego kolejnego terminu, mam wybrac sie na kolejna przejazdzke w styczniu, podejrzewam ze z podobnym skutkiem.
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Wto 09 Wrz, 2014   

raddirons, wydaje mi się że dr zmusza tym samym do prywatnych wizyt z czego i tak nic nie wychodzi bo finalnie stawiając się w ambulatorium by "klepnąć" to co obiecał i tak nic się nie zrobi.
 
     
Michał K 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczy: 18 Gru 2012
Posty: 3
Skd: Opolskie
Wysany: Sro 17 Wrz, 2014   

Czyli rozumiem jak zjawie sie na wyznaczona wizyte w pazdzierniku , to i tak pana doktora nie zastane???
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.