Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Zamknity przez: AgaW
Pon 29 Kwi, 2013
III Warsztaty z fizjoterapii funkcjonalnej 12.09. Warszawa
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Wto 14 Wrz, 2010   

z tego co pisała Mijka wnioskuję,że były to naprawdę udane,profesjonalne warsztaty- tylko pozazdrościć uczestnikom oraz pogratulować organizatorom za taką pomoc i chęci :brawo:

a Pasiflora to chyba jakiś awans dostała :shock: fucha niezła :-D
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Wto 14 Wrz, 2010   

aga.t. napisa/a:
a Pasiflora to chyba jakiś awans dostała fucha niezła
Fucha niezła a do tego od razu miałam osobę do pomocy. Faktycznie Stokrotka spisała się świetnie, bardzo uczynna, pomocna studentka.

Dziękuję Stokrotko, bo byłaś moimi "nogami" które nie są jeszcze tak sprawne jakbym chciała.
 
     
Mijka 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 73
Doczya: 21 Lis 2009
Posty: 763
Skd: W-M
Wysany: Sro 15 Wrz, 2010   

Cytat z postu pasiflory
Przyznam się że podsłuchałam rozmowę Agi Stępień z Katją po warsztatach i była mowa o kolejnych warsztatach. Kochana Katja kuła żelazo póki gorące
Miałam to szczęście, że badana byłam właśnie przez p. dr. Agnieszkę Stępień (Katju dziękuję :hug: ) i przy kilku moich jakichś tam cielesnych nieprawidłowościach Pani Doktor wypowiadała słowa " o to może być tematem następnych warsztatów"
A więc kochani kujcie to żelazo, widać, że Pani Doktor jest bardzo otwarta na współpracę :-D

a Stokrotka :brawo: fajna, uczynna dziewczyna, pasifloro ty faktycznie miałaś 6 nóg :]
_________________
Z zamartwianiem się lepiej poczekać. Może okazać się, że wcale nie jest potrzebne.
 
     
Edi 
Edi

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 51
Doczya: 20 Sty 2010
Posty: 369
Skd: Wojkowice Kościelne
Wysany: Sro 15 Wrz, 2010   

Oj tak ,fajnie było jak już zresztą pisałam w swojej historii :mrgreen:
Mam zamiar bywac na wszystkich warsztatach bo z nich naprawdę bardzo wiele się wynosi ;-) jeszcze raz WSZYSTKIM bardzo dziękuje ,że nas tak kochają ,pomagają i poświęcają dla nas swoje wolne dni :kiss: :kwiatki: :kiss:
_________________
Edi
 
     
Mijka 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 73
Doczya: 21 Lis 2009
Posty: 763
Skd: W-M
Wysany: Sro 15 Wrz, 2010   

_________________
Z zamartwianiem się lepiej poczekać. Może okazać się, że wcale nie jest potrzebne.
 
     
drupinka 

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 66
Doczya: 19 Sie 2009
Posty: 420
Skd: Górny Śląsk
Wysany: Sro 15 Wrz, 2010   

Podejrzewam, że uczestniczki i uczestnicy warsztatów po prostu nie mają czasu podejść do komputera, ponieważ pilnie wykonują ćwiczenia, zaordynowane im przez fizjoterapeutów ;-) Bo, poważnie mówiąc, to są bardzo proste i skuteczne ćwiczenia.
Np zupełnie nieznana mi wcześniej forma "brzuszków", w czasie których "4 punkty mają się całować" :mrgreen: poskutkowała już następnego dnia miłym uczuciem lekkich zakwasów w dawno nieużywanych mięśniach ;)
Byliśmy bardzo dokładnie - jak to już opisała Mijka - powyginani i pomierzeni. Co baaardzo ważne - mieliśmy możliwość zanotowania sobie proponowanych ćwiczeń, a nasze wygibasy były korygowane na bieżąco przez specjalistów.
Pani dr Agnieszka okazała się bardzo kompetentną a zarazem bezpośrednią osobą.
Pasiflora na bramce - rewelacja :!:
No i możliwość spotkania w realu nowych twarzy znanych z "Bioderka" - bezcenne ;-)
Na pewno nie ominę następnych warsztatów (pod warunkiem, że będą bliżej... :-P )
Wielkie podziękowania dla organizatorek/rów :kwiatki:
 
     
Edith 
edith

Mikrus Bioderkus



Wiek: 48
Doczya: 13 Lis 2009
Posty: 5
Skd: podkarpackie
Wysany: Sro 15 Wrz, 2010   

Jestem bardzo ciekawa, co to są za "brzuszki" :-D , bo sama mam problem z moim wystająbym brzuchem, przy wypiętej do tyłu miednicy. Cieszę się, że warsztaty się udały, ja będąc na pryw wizycie w Orhtosie, ja będąc w kwietniu na pryw. wizycie w Ortosie wróciłam zachwycona !!!
 
     
anulka 
anulka
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Doczya: 29 Sie 2010
Posty: 42
Skd: kielce/warszawa
Wysany: Sob 18 Wrz, 2010   

Kochana Pasifloro - moje oczekiwania w stosunku do tych warsztatów zostały spełnione w o wiele większym stopniu, niż się spodziewałam :)
Na "wejściu" zostałam przywitana jak dobra znajoma, chociaż na tym forum jestem od niedawna. Pasiflora - cieplutka, sympatyczna i bardzo uczynna osóbka miała oko na wszystko. Zostałam zaprowadzona do szatni, gdzie przebrałam się w inne ciuszki i później dziewczyny zrobiły mi kawę.
Na badaniu faktycznie byłam mierzona, wyginana na wszystkie strony, ale z wielkim wyczuciem - do granicy bólu, który sama określałam. Badania były bardzo szczegółowe i wszystko skrupulatnie zapisywane w formularzach. Przydało się to później paniom przy dobieraniu indywidualnych ćwiczeń.
Kiedy podczas mierzenia panie poprosiły mnie, abym zdjęła koszulkę, zaoponowałam, bo było mi zimno :-D Natychmiast przyniosły piecyk !!
Przy zbiorowych ćwiczeniach, które bardzo mi się podobały, panie podchodziły do każdego z nas i sprawdzały poprawność ruchów.
Sympatyczna atmosfera, profesjonalizm prowadzącej pani doktór i uczynność uczestników zrobiły na mnie duże wrażenie. Od jednej z pań dostałam "namiary" na lekarza, zostałam podwieziona po zajęciach przez jednego z uczestników .... tylko nie bardzo mogłam posłuchać rozmowy o odżywianiu ... bo nie potrafię usiedzieć na miejscu :-/

Przyjechałam z poza Warszawy, ale nawet przez sekundę nie żałowałam swojej decyzji.

Po przyjeździe do domu bolały mnie mięśnie, co znaczy, że te ćwiczenia jednak działają, chociaż się wydaje, że to taka łatwizna :)
Postanowiłam zabrać się za nie na trzeci dzień ... ale wirus jakiś mnie dopadł i ledwo patrzę na oczy, więc nic nie napiszę o ćwiczeniach, dopóki nie popróbuję sama na spokojnie ;-) Obiecuję jednak podzielić się swoimi wrażeniami ... później.

Dziękuję organizatorom i uczestnikom warsztatów. Było warto :)
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Nie 19 Wrz, 2010   

anulka, taka ocena mnie bardzo mocno satysfakcjonuje. Też mam jakąś grypkę chyba, córcia w domu mnie zaraziła.
Dziś postanowiłam przeleżeć cały dzień pod kocykiem i wygrzać się. Prawie lenistwo! :mrgreen:
Anulka, pielęgnuj przekazaną Ci wiedzę i ćwicz bo naprawdę warto :-D
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Nie 19 Wrz, 2010   

Podsumowanie warsztatów TUTAJ

:-D
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.