Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Zamknity przez: AgaW
Pon 29 Kwi, 2013
III Warsztaty z fizjoterapii funkcjonalnej 12.09. Warszawa
anulka 
anulka
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Doczya: 29 Sie 2010
Posty: 42
Skd: kielce/warszawa
Wysany: Sro 01 Wrz, 2010   

Gdzieś tu wyczytałam, że najlepiej leginsy obcisłe i obcisła bluzka, najlepiej bez rękawów.
 
     
Mijka 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 73
Doczya: 21 Lis 2009
Posty: 763
Skd: W-M
Wysany: Sro 01 Wrz, 2010   

anulka, masz rację strój był omawiany przy organizacji I Warsztatów /jeszcze +klapki/ :) pewnie teraz obowiazuje taki sam :-)
_________________
Z zamartwianiem się lepiej poczekać. Może okazać się, że wcale nie jest potrzebne.
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Sro 01 Wrz, 2010   

Na II Warsztatach nie używaliśmy butów zmiennych,ale na wszelki wypadek lepiej zabrać-może teraz się przydadzą, bo może być mokro na dworze. strój na pewno wygodny, nie krępujący ruchów.
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Sro 01 Wrz, 2010   

W Orthosie na pewno buty zmienne, a co reszty ubioru to przypuszczam że spodenki i t-shirt ;-) Na pierwszych warsztatach super wyglądaliśmy :)
 
     
Edi 
Edi

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 51
Doczya: 20 Sty 2010
Posty: 369
Skd: Wojkowice Kościelne
Wysany: Sro 01 Wrz, 2010   

ankieta wysłana :mrgreen: zdjęcie mam ze stycznia troche stare ,ale wyslę jutro :)
_________________
Edi
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Czw 02 Wrz, 2010   

Informację o ubiorze otrzymaliście w wiadomości o warsztatach w mailu.
Ale przypomnę wszystkim :)

Ubiór podczas warsztatów:


Obowiązkowo zmienne obuwie- całość warsztatów.
Podczas pierwszej części zajęć wskazaniem jest aby pacjenci mieli na sobie wygodny strój typu: krótkie spodenki i koszulka z krótkim rękawkiem oraz zmienne obuwie (np. klapki)

Druga (wykład) i trzecia część (wspólna praktyka) - koniecznie obuwie zmienne. Strój dowolny, albo taki jak w pierwszej części, albo codzienne, ale wygodne ubranie.

PS. mam nadzieję, że nikt nie przyjedzie na warsztaty w szpileczkach i niewygodnej mini ;-) A jeśli przyjedzie to zmieni w szatni na coś bardziej luźnego i sportowego :)



Spotkanie przed warsztatami 11 września.

Kochani, nasza Pasiflora zaproponowała spotkanie na piwko i pogaduchy 11 września, w znanej nam już Herezji. Szczegóły w osobnym temacie na forum (Dział Spotkań).

Edzia, piszesz, że wysłałaś ankietę. Niestety jeszcze jej nie otrzymałam. Albo "wisi" gdzieś w eterze, albo coś nie tam z mailem.Puść prosze raz jeszcze. Albo na kontakt@fundacjabioderko.pl albo na kontakt@forumbioderko.pl
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Sob 04 Wrz, 2010   

Dziękujemy uczestnikom Warsztatów, którzy przysłali swoje RTG oraz ankiety.
Całej reszcie zapominalskich przypominamy o przesłanie tych (jakże ważnych) dokumentów oraz prosimy o niezapominaniu o wpłacie wpisowego, które jest przeznaczone na "obsługę" Warsztatów.
:)
 
     
drupinka 

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 66
Doczya: 19 Sie 2009
Posty: 420
Skd: Górny Śląsk
Wysany: Wto 07 Wrz, 2010   

Witajcie! Szukam miłego towarzystwa :-) Czy może ktoś jedzie na warsztaty w niedzielę rano pociągiem ze Ślaska/z Katowic?
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Wto 07 Wrz, 2010   

Mój rehabilitant miał ochotę do nas zawitać na warsztaty ale termin mu nie odpowiada niestety a szkoda :/
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Wto 07 Wrz, 2010   

pasiflora napisa/a:
Witajcie! Szukam miłego towarzystwa :-) Czy może ktoś jedzie na warsztaty w niedzielę rano pociągiem ze Ślaska/z Katowic?


Drupinko, z Twoich stron jedzie Edzia oraz Pasiflora. Tyle, że Pasiflora jedzie już w sobotę - aby być na naszym Bioderkowym spotkanku! :)
Ale dobrze myślisz, warto poszukać towarzysza podróży. Moze okazać się, że ktoś np jedzie samochodem i zawsze można się zabrać razem. Pytaj! Pewnie :)

Kochani, jutro i czwartek będę kontaktować się z Wami (mailowo albo telefonicznie) i umawiać godziny badań indywidualnych.
Część z Was będzie badana rano 9-12 a druga grupa po wykładzie, czyli od godz.14.
Jeśli ktoś ma jakieś szczególne preferencje (o niektórych już wiem)- prosze, najlepiej tutaj w wątku o tym napiszcie. Postaramy się ułożyć badanie tak,by było Wam wygodniej i swobodniej.

****************************
UWAGA!


Podczas badań indywidualnych, dla Bioderkowiczów którzy będą już po badnaiu czekali na wykład o godz 12 oraz tych, którzy będą jeszcze przed badaniem organizujemy dyskusję panelową (ładna nazwa - dziękuję :) ) w restauracji obok CRF Orthos (tuz za ścianą). Dyskusja będzie na temat odpowiedniego żywienia, wzmacniania organizmu przed a także po zabiegach chirurgicznych, opowiemy Wam o prostych technikach relaksacji i radzenia sobie z bólem, a także prostych a jakże bezcennych ćwiczeniach oddechowych, które warto stosować w pierwszych godzinach pooperacyjnych a także podczas rekonwalescencji. Rozmowa będzie luźną "pogadanką" podczas której każdy z Was będzie mógł zapytać o to co Was interesuje. Spotkanie rozpocznie się od godz 10.00 przy herbacie/kawie a poprowadzi ją dla Was wolontariusz naszej Fundacji BIODERKO a zarazem zdolny magistrant Wydziału Rehabilitacji AWF - Kamil.
Serdecznie zapraszam na to spotkanie i zachęcam do poruszenia tutaj w wątku tematów na które chcielibyście porozmawiać. Z pewnością Wasze sugestie pomogą Kamilowi w przygotowaniu się do późniejszego "zaopatrzenia" Was w wiedzę :)

Zapraszam!
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Wto 07 Wrz, 2010   

Katja napisa/a:
poprowadzi ją dla Was wolontariusz naszej Fundacji BIODERKO a zarazem zdolny magistrant Wydziału Rehabilitacji AWF - Kamil.
Brawo Kamil
 
     
Edi 
Edi

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 51
Doczya: 20 Sty 2010
Posty: 369
Skd: Wojkowice Kościelne
Wysany: Sro 08 Wrz, 2010   

Katja jak się da to bardzo prosze o oglądanie mojego bioderka do godz. 12 ;-) ponieważ jestem uzależniona czasowo od osoby która mnie zawozi :->
_________________
Edi
 
     
Ulased 
Ulased
Mikrus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 52
Doczya: 11 Mar 2010
Posty: 14
Skd: mazowieckie
Wysany: Sro 08 Wrz, 2010   

Witajcie.
Katju- ja również mam prośbę, o ile to możliwe, o ranne badanie mojego biodra. Z góry dziękuję i pozdrawiam. A właściwie to do usłyszenia/zobaczenia :)
_________________
Dla przeciwwagi wielu uciążliwości życia niebo ofiarowało człowiekowi trzy rzeczy: nadzieję, sen i śmiech..I muzykę :)
 
     
stokrotka22 

Mikrus Bioderkus



Status: Zdrowy szczęściarz
Doczya: 15 Sie 2010
Posty: 4
Skd: łódzkie
Wysany: Sro 08 Wrz, 2010   

dobry wieczór. czy będe mogła rownież uczestniczyć w warsztatach?? proooosze was bardzo:).
_________________
:) :)
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Sro 08 Wrz, 2010   

stokrotka22, nie wiem ja wygląda sprawa ale myślę że wyślij ankietę wraz ze zdjęciem RTG Ankieta do pobrania na pierwszej stronie tego tematu w pierwszym poście autorstwa Katji. Mam nadzieję że masz jedno bioderko chore, bo to jest warunek wzięcia w nich udziału Jutro Ci dam znać czy się załapiesz na warsztaty , wówczas wpłacisz 15 zł To wszystko musi być EXPRESEM :!:
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.