Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Zamknity przez: AgaW
Pon 29 Kwi, 2013
III Warsztaty z fizjoterapii funkcjonalnej 12.09. Warszawa
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Czw 09 Wrz, 2010   

Pasifloro, Stokrotka chce brać udział w warsztatach nie jako pacjent ale jako studentka..

Stokrotko, tak jak podkreślałam w naszej korespondencji mailowej - czasem zapraszamy studentów czy fizjoterapeutów do udziału w warsztatach; przeważnie są to osoby związane z fundacją albo takie które angażują się w nasze akcje i nierzadko pomagają czy wspierają wiedzą. Nie znamy się, do tej pory na forum jedynie prosiłaś o ankiety na potrzebę swojej pracy... Jeśli chcesz wziąć udział w warsztatach, niewątpliwie zyskać cenną wiedzę i przyjrzeć się pracy najlepszych fizjoterapeutów w kraju - dobrze, ale chciałabym Cię tam widzieć nie w roli gościa, ale w roli osoby wspomagającej przedsięwzięcie organizacyjnie. Jeśli jesteś zainteresowana - zapraszam w sobotę 11 września o 19.00 na spotkanie przed warsztatami do Pepper Pub - szczegóły TUTAJ - poznamy się, porozmawiamy i dowiesz się w co mogłabyś się zaangażować podczas niedzielnych zajęć.
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Czw 09 Wrz, 2010   

Wszystkich warsztatowiczów prosimy o zabranie ze sobą na niedzielne zajęcia zdjęć (kliszy) RTG - mile widziane również zdjęcia boczne stawu biodrowego (nie tylko AP). Prośbę kierujemy oczywiście do tych pacjentów którzy mają RTG na kliszy.
Dziękuję. Admin.
 
     
drupinka 

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 66
Doczya: 19 Sie 2009
Posty: 420
Skd: Górny Śląsk
Wysany: Czw 09 Wrz, 2010   

Katju, ja mogę dotrzeć na warsztaty dopiero gdzieś przed 11-tą. Jeśli się da zmieścić moje indywidualne badanie o tej porze, to byłabym wdzięczna... :->
 
     
kama 
kama

Mikrus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 41
Doczya: 24 Cze 2009
Posty: 12
Skd: Otwock
Wysany: Czw 09 Wrz, 2010   

Katju, ja w miarę możliwości bliżej 12 poproszę.
 
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Czw 09 Wrz, 2010   

Kochani, lista juz praktycznie gotowa. Starałam się ułożyć ją tak aby każdy zdążył dotrzeć. Szczególnie starałam się dopasować do przyjezdnych z daleka.

Niebawem każdy otrzyma informację na maila nt godziny jego badania indywidualnego.
Jeśli chcecie, i nie macie nic przeciwko, możemy zamieścić ją też tutaj w wątku.
 
     
stokrotka22 

Mikrus Bioderkus



Status: Zdrowy szczęściarz
Doczya: 15 Sie 2010
Posty: 4
Skd: łódzkie
Wysany: Czw 09 Wrz, 2010   

pasiflora napisa/a:
stokrotka22, nie wiem ja wygląda sprawa ale myślę że wyślij ankietę wraz ze zdjęciem RTG Ankieta do pobrania na pierwszej stronie tego tematu w pierwszym poście autorstwa Katji. Mam nadzieję że masz jedno bioderko chore, bo to jest warunek wzięcia w nich udziału Jutro Ci dam znać czy się załapiesz na warsztaty , wówczas wpłacisz 15 zł To wszystko musi być EXPRESEM :!:


o to właśnie chodzi, że jestem calkiem zdrowa, tylko pisze prace mgr o endoprotezach stawu biodrowego. proooosze, weście mnie ze sobą:). przygarnijcie biedną studencinkę.

EDIT:
wszystko by było fajnie, tylko gdzie moge spać? na hotel mnie nie stać, a mieszkam 200 km od Warszawy:(.


EDIT:
moge jeszcze wziąć udział w warsztatach? spotkać sie w sobote o tej 19??
_________________
:) :)
Ostatnio zmieniony przez Katja Sob 11 Wrz, 2010, w caoci zmieniany 2 razy  
 
     
drupinka 

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 66
Doczya: 19 Sie 2009
Posty: 420
Skd: Górny Śląsk
Wysany: Pi 10 Wrz, 2010   

Katja napisa/a:
Szczególnie starałam się dopasować do przyjezdnych z daleka.

Niebawem każdy otrzyma informację na maila nt godziny jego badania indywidualnego.

Dziękuję za maila i za realną dla mnie porę badania. Do zobaczenia :-)
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pi 10 Wrz, 2010   

Mam nadzieję, że każdy juz zapoznał się z mailem i wie na która godzinę powinien przybyć do Orthosu. Jeśli ktoś z warsztatowiczów z jakiś przyczyn nie otrzymał maila - prosze o pilny kontakt.

Pamiętajcie o stroju zmiennym na badanie oraz o zabraniu dokumentacji RTG.

Do miłego zobaczenia w niedzielę kochani! :)


Stokrotko. Pierwsza prośba - nie zaśmiecaj wątku. Przeczytaj Regulamin Forum - bo po Twoich postać widać jak na dłoni, że nie miałaś z nim do czynienia. Nie piszemy postu pod postem!
Druga sprawa. Najpierw chcesz przyjechać na warsztaty, ale żalisz się, że masz daleko i nie masz gdzie spać w związku z moją propozycją sobotniego spotkania. Potem pytasz czy możesz być na tym spotkaniu. Nikt nie każe Ci przyjeżdżać dzień wcześniej po to by z nami pomówić i ustalić w co mogłabyś zaangażować się podczas warsztatów. Z pewnością zdajesz sobie sprawę, że takie rzeczy można omówić mailowo albo telefonicznie. Trzeba tylko chcieć i ruszyć głową. No właśnie... Stokrotko, jeśli masz możliwość i chcesz poznać nas dzień wcześniej w sobotę - zapraszamy, będzie nam bardzo miło. Na pewno znajdę też na spotkaniu czas by omówić z Tobą Twój udział w warsztatach. Jeśli nie możesz - nic straconego - jestem przekonana, że jako inteligentna i rzutka studentka, która wie jak o siebie zadbać znajdziesz równie łatwy i prosty sposób, żeby się ze mną skontaktować i zapytać w czym mogłabyś być potrzebna :-) Naturalnie jeśli chcesz pomóc, a nie tylko być gościem..

Tak czy inaczej - na warsztaty jesteś zaproszona. Na pewno będziesz bez przeszkód mogła uczestniczyć w wykładzie i późniejszej części praktycznej. Twoja ewentualna obecność na badaniach indywidualnych pacjentów jest do omówienia.
 
     
drupinka 

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 66
Doczya: 19 Sie 2009
Posty: 420
Skd: Górny Śląsk
Wysany: Pi 10 Wrz, 2010   

Edi, odpisałam Ci na prv. Bardzo dziękuję za otwarte serduszko i cieszę się, że się poznamy :)
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Pon 13 Wrz, 2010   

hej hej :)
a może jakieś relacje? :) napiszcie jak tam było :) kto był i czego się dowiedzieliście :)
nawet w kilku zdaniach :)
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Wto 14 Wrz, 2010   

kinga, no widzisz nic nie chcą pisać...pochwalić się... :-( a my czekamy....
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
Mijka 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 73
Doczya: 21 Lis 2009
Posty: 763
Skd: W-M
Wysany: Wto 14 Wrz, 2010   

Dziewczyny macie rację :) jakoś cicho po warsztatach.
Badania indywidualne były bardzo dokładne, dowiedziałam się wiele o nieprawidłowościach mojego organizmu od stóp aż po strzelająca żuchwę.
Badania wykonywane były w różnych pozycjach; leżąc, stojąc, siedząc, w pozycji pochylonej, w skłonie. Robione były pomiary, zdjęcia.
Dla mnie bardzo pouczające były ćwiczenia w grupie :) oraz dobór, przećwiczenie i omówienie jednego ćwiczenia, które najbardziej odpowiada moim dolegliwościom :)
Było również ważenie na dwu wagach i okazało się, że nierównomiernie obciążamy swoje nogi :roll: wagi wykazywały różnicę kilku do kilkunastu kg.
Warsztaty zorganizowane były bardzo, bardzo profesjonalnie, dokładnie, super :clap:
Jestem bardzo zadowolona, że w nich uczestniczyłam :)
Wielkie podziękowania dla organizatorów :serce: :serce: :serce:
_________________
Z zamartwianiem się lepiej poczekać. Może okazać się, że wcale nie jest potrzebne.
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Wto 14 Wrz, 2010   

Może nie spełniliśmy waszych oczekiwań?
Może oczekiwaliście zupełnie co innego?

Nie wiem co mamy myśleć skoro tylko Edytka i Mijka napisały posta. A reszta będzie milczeć?

Śmiało piszcie byśmy wiedzieli czy warto robić takie warsztaty. :-D

Przyznam się że podsłuchałam rozmowę Agi Stępień z Katją po warsztatach i była mowa o kolejnych warsztatach. Kochana Katja kuła żelazo póki gorące. :mrgreen:
 
     
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Wto 14 Wrz, 2010   

Kochani napiszcie jak było na warsztatach bo reszta umiera z ciekawości :-(
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
 
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Wto 14 Wrz, 2010   

Niestety ja nie powiem jak, bo nie wiem. Siedziałam w recepcji i pilnowałam porządku. :mrgreen: Miałam taką zajefajną funkcję :mrgreen: A na sali ponoć się działo oj się działo :-P
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.