Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Składki coroczne na serwer i domenę Forum Bioderko
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Nie 29 Sty, 2012   

Jeśli ktoś potrzebuje przypomnienia - lub jest nową osobą jeszcze nie zorientowaną na Forum a chcącą pomóc, abyśmy nadal mogli istnieć i pomagać sobie nawzajem w sieci to :

Aby opłacić roczną składkę członkowską (przeznaczaną na utrzymanie serwerów) w dowolnej wysokości przekaż kwotę na konto Fundacji Bioderko:
w Alior Bank o numerze: 97 2490 0005 0000 4500 3677 6667.

adres fundacji:
ul. Paderewskiego 171
04-438 Warszawa

W tytule przelewu koniecznie podaj tylko swój nick/nazwę użytkownika jaką posługujesz się na forum
:)
Liczymy na Was i z góry dziękujemy za każdą wpłatę :)
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
kieszczyński 

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 69
Doczy: 11 Sty 2010
Posty: 574
Skd: Piotrków Tryb.
Wysany: Nie 29 Sty, 2012   składka

zapomniałem,już się poprawiam.
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Nie 29 Sty, 2012   Re: składka

kieszczyński napisa/a:
zapomniałem,już się poprawiam.


Pawełku, dziękujemy, ale wpłaty, wsparcie na utrzymanie stron www i serwerów (hostingu) to zupełnie dobrowolna rzecz. Jeśli masz ochotę dorzucić swoją cegiełkę - wspaniale :)

Wielu z nas pracuje na tym forum jak i w naszej fundacji za darmo. Charytatywnie moderuje forum, przenosi, czyści, pilnuje porządku, odpowiada na maile i wiadomości prywatne z różnymi pytaniami, czasem niełatwymi. Nasz Junior Admin i Moderatorki co dzień wykonują mnóstwo pracy i wkładają wiele serca w ten portal. To szalenie cieszy :D Podobnie w Fundacji. Organizujemy warsztaty, współorganizujemy sympozja, współpracujemy z lekarzami i terapeutami aby lepiej rozumieli nasze problemy i dokładniej mogli nam pomóc; wspieramy pacjentów, kierujemy, doradzamy, pomagamy w nagłych i trudnych przypadkach z organizacją wcześniejszych zabiegów czy konsultacji. Nikt z nas "pracowników" czy wolontariuszy nigdy nie otrzymał za te działania wynagrodzenia, ale dla wielu z nas radość z pomocy innym, zwykłe słowo "dzięki" - są najwspanialszą zapłatą :)
Wsparcie "ruchu bioderkowego", pomoc w współfinansowaniu portalu Forum Bioderko oraz Fundacji Bioderko jest zaszczytnym celem i mam nadzieję, że możemy śmiało i bez skrępowania Was o to prosić :)
 
     
Mijka 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 73
Doczya: 21 Lis 2009
Posty: 763
Skd: W-M
Wysany: Pon 30 Sty, 2012   

Katja napisa/a:
Wsparcie "ruchu bioderkowego", pomoc w współfinansowaniu portalu Forum Bioderko oraz Fundacji Bioderko jest zaszczytnym celem i mam nadzieję, że możemy śmiało i bez skrępowania Was o to prosić :)

Tak :) Tak :)

Ja swoją cegiełkę przelałam 20.01.2012r. :) mam nadzieje, że dotarła ???
_________________
Z zamartwianiem się lepiej poczekać. Może okazać się, że wcale nie jest potrzebne.
 
     
ewka322 




Status: Endo x 1
Wiek: 48
Doczya: 08 Wrz 2011
Posty: 46
Skd: Gniezno
Wysany: Wto 31 Sty, 2012   

Ja też się dolozlam mam nadzieję że dotarło :-)
_________________
Dopóki walczysz, jestes zwyciezcą
 
 
     
mprzepiora 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 47
Doczya: 31 Gru 2011
Posty: 643
Skd: okolice Nowego Sącza
Wysany: Wto 31 Sty, 2012   

Jestem z Wami od nie dawna (styczeń 2012). Z wielką przyjemnością dołożyłam swoją cegiełkę.
Wszystkim bardzo serdecznie chciałam podziękować za wsparcie, pomoc, gorące serduszka. :-)
Bardzo mi miło, że oprócz słów podziękowania mogłam dołożyć :lol: coś od siebie.

Działalność Fundacji Bioderko - to dla nas jasna gwiazdka na niebie wskazująca odpowiednią drogę i rozwiązania. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.
 
     
duska 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 52
Doczya: 01 Lip 2009
Posty: 677
Skd: Kraków
Wysany: Wto 31 Sty, 2012   

Bardzo serdecznie Wam wszystkim dziękujemy, razem i każdemu z osobna. Cieszymy się, że nasze wspólne dzieło rośnie w siłę i że możemy pomóc bioderkowiczom, którzy czekają na zabieg i tym, którzy mają już go za sobą. Mi osobiście, szczególnie zależy, żeby nikt nie powtarzał ani mojej historii operacyjnej, ani tej należącej do Piedry, Ali, Michaeli, Zozo czy innych osób, którym nie do końca się powiodło, często z niewiedzy, której nie mieliśmy skąd wziąć.. Teraz już jest nasze Forum, dzięki któremu można nie powtórzyć naszych błędów i bez przeszkód dążyć do celu jakim jest najzwyklejsze i najcudowniejsze życie bez bólu..
_________________
- Kapitanie! Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie. To znaczy, że możemy atakować we wszystkich kierunkach! ;)
 
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pi 03 Lut, 2012   

Kochani, dziękujemy za Wasze wpłaty i cegiełki na rzecz utrzymania domen i serwerów naszych cennych stron www :) To dzięki Wam Bioderko istnieje i żyje tak barwnie :D
Na bieżąco uzupełniamy wszystkim wpłacającym cegiełke piękne ikonki Przyjaciela FB :-D
:heart: Chcę podziękować wszystkim którzy w tym roku wsparli nas finansowo:

kate 310
kieszczynski
Mijka
nuta
ewka322
dorka
bozenka
Wiesia187
Grazyna1950
lubenka
aemka
agaT.
nena
margola
slavianna
grześ
barbórka
mprzepiora
ren1211


:dajeserce: :dajeserce: :dajeserce:
Dziękujemy :-D
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Pi 03 Lut, 2012   

Dziękujemy za duuuże serduszka. Dzięki Wam istniejemy dla Was :mrgreen:
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Czw 16 Lut, 2012   

Uwaga, uwaga, poszukujemy Ewy z Białegostoku, która przyłączyła się do akcji wsparcia naszej Fundacji na rzecz utrzymania portalu Forum Bioderko oraz Fundacji Bioderko i wpłaciła na nasze konto składkę. Chcielibyśmy nadać Ewie elegancja ikonkę Przyjaciela Fundacji z serduszkiem w awatarze. Ewo, proszę, daj znać jaki masz nick na forum abyśmy mogli Ci podziękować.

Bardzo prosimy wszystkich którzy dokonują wpłat związanych ze składkami corocznymi na serwery o wpisywanie w tytule przelewów swojego nicka jakim posługują sie na Forum :) Będzie nam łatwiej :D
Serdecznie dziekujemy :)
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Czw 16 Lut, 2012   

Wto 17 Sie, 2010

Katja napisa/a:


Niestety ustawa, która weszła niedawno w życie pokrzyżowała nam plany rychłego ubiegania się o status OPP (Organizacji Pożytku Publicznego) który pozwoliłby nam ubiegać się o tzw 1%. Obecnie by móc się o niego starać organizacja musi działać na rynku minimum 2 lata :-( Także w tym roku niestety nie będzie to możliwe. Ale za rok zrobimy wiele aby mieć status OPP :)


Tak delikatnie chciałam się spytać jak wygląda sytuacja? Mam zamiar wypełnić PIT-y i bardzo bym chciała już móc przekazać choć ten 1%...
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
duska 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 52
Doczya: 01 Lip 2009
Posty: 677
Skd: Kraków
Wysany: Czw 16 Lut, 2012   

aga.t., akcja OPP jest w toku. To jednak nie jest takie proste. Samo złożenie wniosku i wypełnienie formalności to połowa sukcesu. Rok w rok mnóstwo firm charytatywnych dostaje odmowy. Ale walczymy o ten status i mamy nadzieję, że szczęscie nam sprzyja :-)
_________________
- Kapitanie! Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie. To znaczy, że możemy atakować we wszystkich kierunkach! ;)
 
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Czw 16 Lut, 2012   

I gdy tylko coś się okaże konkretnego będzie to głośno ogłoszone i na Forum i na stronie Fundacji :)
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pi 17 Lut, 2012   

Dziękujemy kolejnym darczyńczom :) Edi i Dorce :) Dziewczyny, to my wszyscy tworzymy to forum. Dzięki Wam mamy swój mały kącik, miejsce w którym jestesmy rozumiani i mamy się czym dzielić. Dzięki!

No i czekamy na tajemniczą Ewę z Białegostoku :)
 
     
drupinka 

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 66
Doczya: 19 Sie 2009
Posty: 420
Skd: Górny Śląsk
Wysany: Pon 20 Lut, 2012   

Hej, czy moja symboliczna składka dotarła do fundacji?
Mam nadzieję, że z OPP się uda...
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.