Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Składki coroczne na serwer i domenę Forum Bioderko
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Sro 03 Gru, 2014   

cegla94, sprawdziłam i jest Twoja wpłata i kilka innych. Taka "mikołajkowa akcja" jest .... (brak słów aby opisać te uczucie). Jesteście kochani. Liczymy na kolejne wpłaty. Nawet najdrobniejsze wpłaty pozwolą nam nadal się jednoczyć właśnie na tym cudownym forum.
Buziaki dla wszystkich
 
     
Stiv Slon 
Stiv Slon
Popularus Bioderkus





Status: Artroskopia x 1
Doczy: 17 Maj 2014
Posty: 83
Skd: Warszawa
Wysany: Czw 11 Gru, 2014   :)

A jakie są warunki aby zostać przyjacielem "Bioderka" i zdobyć takie ładne serduszko ??? :)
_________________
Stiv Slon
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Czw 11 Gru, 2014   

Stiv, kopiuję Ci post Katji:
Kochani, jutro przypada dzień kiedy kończy się domena www.forumbioderko.pl - czyli jak co roku musimy ją opłacić, jeśli nadal chcemy by to miejsce w sieci istniało. Jeśli lubicie tu być, znajdujecie tu wsparcie, przyjaciół czy interesujące Was informacje i Forum BIODERKO nie jest Wam obojętne zachęcamy do wsparcia go i wpłaty swojej cegiełki - darowizny dzięki której będziemy mogli opłacić domenę na kolejny rok.
Z góry dziękuję wszystkim, którzy nas wesprą.

Dane do wpłat:
Fundacja Bioderko

ul.Paderewskiego 171
04-438 Warszawa
konto: Alior Bank
97 2490 0005 0000 4500 3677 6667
tytułem: darowizna na domenę Forum BIODERKO
Prosimy dodać swój nick w tytule abyśmy mogli wiedzieć komu nadać serduszko.

Admin Katja


Symboliczne serduszko dostają wszyscy, którzy nas wpierają finansowo (w dowolnej kwocie jaką mogą przeznaczyć).
Jak doczytasz z tego działu-niestety do naszych działań prócz naszej pracy charytatywnej potrzebujemy pomocy finansowej, w tym temacie zbieramy na domenę-ale co miesiąc też mamy jako Fundacja zobowiązania wobec księgowej i tym bardziej potrzebujemy wsparcia aby móc istnieć.
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Stiv Slon 
Stiv Slon
Popularus Bioderkus





Status: Artroskopia x 1
Doczy: 17 Maj 2014
Posty: 83
Skd: Warszawa
Wysany: Czw 11 Gru, 2014   

Dzieki piekne Aga za info !
Zaraz napisze na priva bo nie uchodzi :)
Pozdrawki
Stiv
_________________
Stiv Slon
 
     
Krzysztof34 
Krzysztof34

Popularus Bioderkus



Status: Artroskopia x 2
Wiek: 49
Doczy: 15 Wrz 2009
Posty: 91
Skd: Sosnowiec
Wysany: Sob 27 Gru, 2014   Składka!

Przelew poszedł....
Pozdrawiam.
Krzrzysztof
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Nie 28 Gru, 2014   

Krzysztof34, bardzo dziękujemy.
Wkrótce nowy rok a wraz z nim nowe opłaty, cele. Liczymy, że dzięki Wam przetrwamy kolejny rok.
Dziękujemy wszystkim darczyńcom !!! !!! !!!
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Sro 28 Sty, 2015   

Serdecznie dziękujemy kolejnym użytkownikom Forum, którzy dokładają swoją cegiełkę do utrzymania naszej domeny :) :dajeserce:
Dzięki Waszej pomocy możemy istnieć w internecie.
Gdyby ktoś zdecydował się dołączyć do darczyńców dla ułatwienia kopiuję dane do wpłaty:

Fundacja Bioderko

ul.Paderewskiego 171
04-438 Warszawa
konto: Alior Bank
97 2490 0005 0000 4500 3677 6667
tytułem: darowizna na domenę Forum BIODERKO (KONIECZNIE MUSI BYĆ TAKI TYTUŁ)
Prosimy dodać swój nick forumowy w tytule abyśmy mogli wiedzieć komu nadać serduszko.


Symboliczne serduszko dostają wszyscy, którzy nas wpierają finansowo (w dowolnej kwocie jaką mogą przeznaczyć).
Niestety do naszych działań prócz naszej pracy charytatywnej potrzebujemy pomocy finansowej, w tym temacie zbieramy na domenę-ale co miesiąc też mamy jako Fundacja zobowiązania wobec księgowej i w tym aspekcie potrzebujemy Waszej systematycznej pomocy-więcej szczegółowych informacji znaleźć można w TYM TEMACIE.
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Pi 30 Sty, 2015   

Ponad to każdą darowiznę można odliczyć od podatku.

Pamiętajcie wkrótce rozliczenie roczne a co idzie za tym odliczenie wszelkich ulg. Po co oddawać jak można pomagać!!!
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Wto 11 Sie, 2015   

Bioderkowicze, ostatni post tutaj jest ze stycznia... Nadchodzi czas opłacenia domeny www.forumbioderko.pl Jak wiecie Fundacja BIODERKO jest w likwidacji i nie może już za ową domenę płacić. Kto zatem płaci? Ja jako założycielka tego forum - z własnej kieszeni. Jeśli chcecie wesprzeć to miejsce i spowodować by mogło dalej istnieć w sieci - możecie mi pomóc i dorzucić swoja cegiełkę na ten cel. Cegiełka jest dobrowolna a jej wysokość dyktowana Waszymi potrzebami i oceną przydatności tego forum.
Kosz domeny to 122 zł na rok czasu.

Dla zainteresowanych podaję własne dane do konta bankowego (jak już wspomniałam konto fundacji jak i fundacja nie istnieje - forum opłacam indywidualnie).

Katarzyna Zbierska-Talaga
ING Bank 54 10501403 1000 0090 6325 3422
 
     
Beata7115 
Beata7115
Popularus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 52
Doczya: 29 Pa 2014
Posty: 38
Skd: Gdynia
Wysany: Wto 11 Sie, 2015   

]Katju przed chwilką wysłałam swoją cegiełkę.

Pozdrawiam cieplutko. :-)
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Wto 11 Sie, 2015   

Beata7115 napisa/a:
]Katju przed chwilką wysłałam swoją cegiełkę.

Pozdrawiam cieplutko. :-)

Twoje cegiełka już jest na moim koncie :) Dziękuję! To pozwala mi wierzyć, że nie tylko mnie zależy na tym, bo to miejsce przetrwało. Widać jest potrzebne. Dziękuję za wsparcie :)
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Czw 13 Sie, 2015   

Kochani, dziękujemy :D Gorąco (jak przystało na upały) dziękuję Małgosi i Magdzie za cegiełki na poczet przedłużenia domeny www.forumbioderko.pl :D Wraz z cegiełkami Stiva oraz Beaty7115 starczyło na domenę! Ba! Jest nawet pewien zapas na przedłużenie wygasłej juz domeny www.fundacjabioderko.pl (145,14 zł/rok) co też z wielką radością uczynię - bo mimo iż fundacja formalnie przestaje istnieć, bo nie powinna tak od razu znikać strona internetowa fundacji (a tym bardziej nie powinien wykupić jej ktoś inny).
Jesteście wspaniali :-) Wielka czwórka Forumowiczów uratowała domenę :) a nawet domeny!

PS. wybaczycie mi chyba pisanie posta pod postem (niezgodne z regulaminem) w imię tak ważnego newsa? ;-)
 
     
Landolier 
Zwyklaczek
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 56
Doczy: 31 Lip 2016
Posty: 144
Skd: Polska
Wysany: Sro 26 Pa, 2016   

Katja, jako mama i tato tego forum w jednym, przedstaw bieżącą sytuację opłat za domenę. Czy dalej cegiełki, czy inny sposób opłat za domenę obowiązuje? Widzę z postów, że sierpień był tym miesiącem. Proszę przedstaw nam sytuację. :pada: :hug:
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Sro 09 Lis, 2016   

Landolier, z tego co mi wiadomo Katja płaci z własnej kieszeni za domenę forum. Dopytam i dam znać.

Myślę że korzystający ( a nie brakuje ich) mogliby zrekompensować jej wydatki.
Ale dopytam i napiszę.
A może sama załozycielka odpisze? Ko wie...
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pon 20 Lis, 2017   

Moi drodzy,

Znowu przyszedl czas na uregulowanie faktury za utrzymanie nazwy domeny naszego forum. Firma gdzie od wielu już lat utrzymują nasze forum to AZ.pl i proszą™ o 123 zł brutto na kolejny rok - by nasze forum mogło istnieć pod domeną www.forumbioderko.pl
Czy ktoś z Was ma ochotę dorzucić swoją cegiełkę i pomóc finansowo w opłaceniu domeny? Zwykle robię to sama z własnych środków. Ale będzie i niezmiernie miło jeśli postanowicie mi pomóc choćby najmniejszą wpłatę na ten cel.
Podaję swój prywatny numer konta z którego opłacam nasze forum. Jeśli też tak jak mi to miejsce nie jest Wam obojętne - dorzućcie się:

Katarzyna Zbierska-Talaga
BANK ING 82 1050 1025 1000 0092 0721 7176

z góry dziękuję tym, którzy zareagują :D
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.