Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Przesunity przez: kinga
Pon 04 Lip, 2011
Krzysio - Byłem, widziałem, doświadczyłem
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Wto 14 Wrz, 2010   

krzysio napisa/a:
Mają to być ponoć ćwiczenia pod obciążeniem
Nie i jeszcze raz nie Krzysiu, nie przeczytałeś kącika rehabilitacji, a szczególnie tematu o ugulach.
 
     
RADEK(hunter) 




Status: Endo x 1
Doczy: 05 Gru 2009
Posty: 82
Skd: Warszawa
Wysany: Wto 14 Wrz, 2010   

ładny temat kolego
ciekaw jestem ile czasu bedziesz miał zaciecie do cwiczen.
ja jestem od operacji ok rok i juz totalnie nic nie robie od pół roku, dziewczyny mnie opie@#$ i wtedy sie motywuje,to forum jest o tyle fajne ze ludzie cie motywuja do pracy.
duzo zdrowka i pisz co tam dalej sie dzieje u ciebie
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Wto 14 Wrz, 2010   

Oj Krzysiu - coś mi też się zdaje że nie znają się tam na reh.po Ganzu no i w ogóle skoro taki proponują tok rehabilitacji to są tam niestety niepostępowi. Nie dośc, że to Ci nie pomoże to jeszcze jest szansa że zaszkodzi.
Ja bym nie ufała, pytała dalej, nie zrażaj się bo0 łatwo nie jest kogoś odpowiedniego znaleźć ale to możliwe. Póki co jest kilka tematów w kąciku rehabilitacji, które Ci pomogą jeśli je uważnie przeczytasz - może czytałeś kiedyś, ale teraz gdy szukasz dobrego reh. to zajrzyj jeszcze raz - zobaczysz ile ważnych rzeczy się zapomina.
Krzysiu - powodzenia !
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Wto 14 Wrz, 2010   

Krzysio jesli nie mieli tam nikogo po Gazu to ja bym nie ryzkowała nigdy w życiu. Uwierz mi że robienie za królika doświadczalnego w sprawach rehabilitacji na zdrowie nie wychodzi.Mój obecny terapeuta słysząc o podwieszkach po Ganzu i w ogóle o podwieszkach u ludzi że schorzeniami stawów biodrowych skwitował to tak jeśli ktoś tak ćwiczy pacjenta z tego typu problemami i na dodatek po operacji to chyba spał na wykładach i tylko mu się wydaje że jest terapeutą, jeśli chcesz zobaczyć prawdziwego rehabilitanta to zerknij w namiary na rehabilitantów na certyfikat Pana Wilkosza nie to że go zachwalam po prostu nie ma na forum innego certyfikatu bo nasi chłopcy rehabilitanci jakos nie są skorzy do pochwalenia się swoim dorobkiem a szkoda :-) ten certyfikat umieściłam za zgodą pana Wilkosza bo on też nie lubi się chwalić. Musiałam go nie mal o to ubłagać
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
Ostatnio zmieniony przez Bonia Wto 14 Wrz, 2010, w caoci zmieniany 2 razy  
 
 
     
krzysio 
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 42
Doczy: 22 Lip 2010
Posty: 111
Skd: tuż obok
Wysany: Wto 14 Wrz, 2010   

wielkie dzięki za podpowiedzi, wszystko się wyjaśni po pierwszych zajęciach
_________________
Bohater jest w każdym z nas, wystarczy tylko trochę dobrej woli, by go z siebie uwolnić.
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Sro 15 Wrz, 2010   

RADEK(hunter) napisa/a:
z krzyskiem pewnie bedzie podobnie
Heh, jakoś tak wyszło że Krzysiu jest głową w tym związku, a ja szyją. Nie moja wina że szyja kręci głową. :-P :-P :-P
 
     
krzysio 
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 42
Doczy: 22 Lip 2010
Posty: 111
Skd: tuż obok
Wysany: Wto 21 Wrz, 2010   

Zajęcia siłowe z rehabilitantami nie były takie złe, może tylko za krótkie, człowiek nie zdążył się nawet spocić. Żadnych podwieszek nie było, tylko jakaś gumowa poduszka i piłka. 28 jestem umówiony w Orthos - Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej. Sądzę że dobra kolejność, najpierw mięśnie, później korekta.
cdn
pozdrawiam
_________________
Bohater jest w każdym z nas, wystarczy tylko trochę dobrej woli, by go z siebie uwolnić.
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Wto 21 Wrz, 2010   

krzysio napisa/a:
28 jestem umówiony w Orthos - Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej.

:) bardzo dobry wybór :)
 
     
krzysio 
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 42
Doczy: 22 Lip 2010
Posty: 111
Skd: tuż obok
Wysany: Sro 06 Pa, 2010   

Witam ponownie!
Ostatnio nie zaglądałem no forum z braku czasu. Teraz z upływem kolejnych dni, rekonwalescencja, świadomość jaka była w czasie i zaraz po zabiegu powoduje uśmiech na mojej buźce. Minęło już ponad 2 miesiące od zabiegu i nie jest źle, jest naprawdę dobrze. Co prawda nie forsuje się, ale już doskonale daje sobie radę ze wszystkim, na dłuższe spacerki wystarczy jedna kula, nawet zwykła laska. Wielogodzinne podróże za kierownicą to nie problem, nawet kiedyś udało mi sie spędzić 5 godzin non stop na nogach i jakoś przeżyłem. Ciesze się, że nie odczuwam już takiego bólu jak przed zabiegiem, mam nadzieje, że moja radość będzie trwała jak najdłużej.

dzisiaj to jest 9 grudnia, przybiłem "five" z profesorem J,C. (dzej sii), pozwolił już na dźwiganie różnych ciężkich rzeczy, mówi że 4 mc od zabiegu to długo i nie ma czym się przejmować, odwiedziłam dzisiaj także orthos na Ursynowie. Pan Jakub uświadomi mi ile jeszcze pracy przede mną.
Pozdrawiam wszystkich

Mija 10 mc od zabiegu. Nie wiem jak u was ale u mnie występuje częściowa blokada biodra. O dotknięciu kolanem czoła nie ma mowy. Dzisiaj pracowałem w warsztacie przy motocyklu, na motocyklu, pod motocyklem, na leżąco, kolanach itd. Teraz wieczorkiem czuje się jak potłuczony, mam nadzieje że nie przegołem z moim bioderkiem, że to chwilowe i minie. Czytając bioderkowe historię nie mogę wyjść z podziwu waszych postępów i wyczynów, mam nadzieje regularnymi ćwiczeniami dogonię część z Was
pozdrawiam
_________________
Bohater jest w każdym z nas, wystarczy tylko trochę dobrej woli, by go z siebie uwolnić.
Ostatnio zmieniony przez pasiflora Sro 06 Pa, 2010, w caoci zmieniany 1 raz  
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Czw 21 Lip, 2011   

Krzysiu, minęło ponad pół roku od Twojego ostatniego wpisu w historii. Pewnie nie tylko mnie ciekawi jak się czujesz? Jak Twoje bioderko? Czy jesteś z niego zadowolony?
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
krzysio 
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 42
Doczy: 22 Lip 2010
Posty: 111
Skd: tuż obok
Wysany: Wto 19 Cze, 2012   

Witam, kontynuując swoją historię z bioderkiem, mogę napisać, że jestem już lżejszy o 3 śrubki. Dwie z nich miały około 9 cm, 1 około 6cm. Usunięcie miało miejsce w wczoraj w Otwocku na oddziale 1b. Miałem okazję poznania fajnych ludzi, pozdrowienia dla Łucji i chłopaków z "dwójeczki".
Chciałbym przestrzec wszystkich Ganzowiczów przed zbyt późnym wyjmowaniem śrubek. W moim przypadku to aż 22 m-c. Metalowe części zarastają kością, Chirurg zmuszony jest do "odkówania" zaginionej w akcji śruby, daje po prostu w kość Lekarz zaleca chodzenie przez 2-3 tyg o kulach. Ze szpitala wróciłem samodzielnie autem, na razie do poruszania się używam 1 laski.
_________________
Bohater jest w każdym z nas, wystarczy tylko trochę dobrej woli, by go z siebie uwolnić.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.