Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Zamknity przez: AgaW
Pon 29 Kwi, 2013
Warsztaty Nordic Walking - 7.XI.2010 AWF Warszawa godz. 11
Papuga99 

Popularus Bioderkus



Status: Inne operacje
Wiek: 57
Doczy: 26 Lut 2010
Posty: 35
Skd: Pruszków
Wysany: Sob 06 Lis, 2010   

Warsztaty Nordic Walking 7.11.2010 godz. 11.00:
1) Papuga99
2) Katja
3) Wendy
4) Golo1
5) Bioderkowicz z facebooka
6) Bioderkowicz z facebooka
7) Bioderkowicz z facebooka
8 Renata
9) Stokrotka22
10) ewunia123
11)Pawel 5
12)Mirek

Niestety Rysio i Lenka 4 nie dotrą na jutrzejsze warsztaty,będą z nami duchem i przy najbliższej okazji dołącza do wspólnej dobrej zabawy ku podnoszeniu sprawności fizycznej.
Oby tylko deszcz nie padał jutro a będzie bardzo udana pogoda do spacerów po Lasku Bielańskim ;-)
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Sob 06 Lis, 2010   

Lenka, Rysio, żałujemy. Ale pewnie, że to nie ostatni raz :) Pomaszerujemy jeszcze razem. Mam nadzieje ze reszta się nie wykruszy.
Szykujcie się na jutro.
Ja by jutro z Wami być spędziłam dziś ponad 6 godzin w podróży i walczę z chorobą. Ale jutro stawiam się w dresiku w lesie i mam zamiar dobrze się bawić. Nie zawiedźcie mnie kochani :) Liczę na Was :)
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Nie 07 Lis, 2010   

Przed momentem miałam okazję na terenie uczelni AWF przywitać... skromną grupę Bioderkowiczów zgłoszonych na warsztaty z Nordic Walking....
Skromną, bo pojawiły się zaledwie 3 osoby + nasz Golo1 - organizator zajęć. Miałam nie pisać, nie wylewać tego co myślę ... Ale podzielę się jedną myślą.

Zorganizowanie dzisiejszych warsztatów wymagało 2 osobistych spotkań w centrum Warszawy, kilkunastu telefonów, kilkunastu maili i poświęcania kilku godzin pracy - moich, Golo1 oraz (podczas samych warsztatów) prowadzącej trenerki P. Katarzyny Piotrowskiej. Nie pisze o kosztach, które za tym szły, a wiadomo, że szły.
Zastanawia mnie jedno. Dlaczego kiedy daje się innym coś za darmo nie jest to doceniane i szanowane?

W takich momentach jak ten tracę zapał do organizowania dla Bioderkowiczów czegokolwiek..
 
     
Grazyna1950 





Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 73
Doczya: 12 Sty 2010
Posty: 873
Skd: Wielkopolska
Wysany: Nie 07 Lis, 2010   

To doprawdy żenujące. Po co się zapisywać i potem bez wyjaśnienia nie zjawiać się ??? To świadczy o zupełnym braku szacunku dla organizatorów i innych uczestników. Wierzę Katju, że po takim czymś traci się zapał do robienia dobrego, ale Ty jesteś twarda i WIELKA. Niedziela, to przeważnie czas dla rodziny, odpoczynek po pracy i dlatego trudno mi zrozumieć, dlaczego tak wiele osób nie uszanowało tego i po prostu "olało" innych, nie zjawiając się, nie szanując włożonego w zorganizowanie Warsztatów trudu organizatorów. (nie wspomnę o niepotrzebnie poniesionych kosztach) Proponuję publicznie ujawnić niepoważne osoby. Chociaż w taki sposób powinno się te osoby ukarać.
_________________

 
 
     
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Nie 07 Lis, 2010   

To przykre Katja kochani tak się nie robi ta dziewczyna tak bardzo się stara ma wiele innych spraw a organizuje dla was wszystko co może docencie to. Jeśli nie możecie z jakiś względów przyjechać to się nie zapisujcie. A jeśli się zapiszecie a coś wam wypadnie wystarczy zadzwonić powiedzieć tego wymaga chociażby dobre wychowanie i szacunek a Katja na szacunek zasługuje jak mało kto bo nie wielu ludzi jest takich jak ona.
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
 
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Nie 07 Lis, 2010   

Katja napisa/a:
Ja by jutro z Wami być spędziłam dziś ponad 6 godzin w podróży i walczę z chorobą. Ale jutro stawiam się w dresiku w lesie i mam zamiar dobrze się bawić. Nie zawiedźcie mnie kochani :) Liczę na Was :)


Katja napisa/a:
Nie pisze o kosztach, które za tym szły, a wiadomo, że szły.
Zastanawia mnie jedno. Dlaczego kiedy daje się innym coś za darmo nie jest to doceniane i szanowane?


Dla tych, którzy "nawalili" : nie jest Wam wstyd i głupio? Katja jechała tyle godzin, poświęca swój czas i pieniądze a Wy co? Rozumiem,że każdemu może coś wypaść, ale od tego jest telefon,żeby powiedzieć co i jak. Jak widać Lenka i Rysio uprzedzili,ze nie będą i to już inaczej wygląda.
Proponuję za każdą imprezkę, warsztaty pobierać opłaty- może w ten sposób czegoś to tych ludzi nauczy- przynajmniej nie będzie tak dużych strat finansowych, choć strat moralnych, zaufania -tego nie da się już naprawić...
 
     
Mijka 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 73
Doczya: 21 Lis 2009
Posty: 763
Skd: W-M
Wysany: Nie 07 Lis, 2010   

:oops: :oops: dla tych 8 z 12
_________________
Z zamartwianiem się lepiej poczekać. Może okazać się, że wcale nie jest potrzebne.
 
     
Papuga99 

Popularus Bioderkus



Status: Inne operacje
Wiek: 57
Doczy: 26 Lut 2010
Posty: 35
Skd: Pruszków
Wysany: Nie 07 Lis, 2010   

Wspaniała atmosfera dzisiejszych warsztatów została zachwiana postawą osób, którzy się zapisali i nie dotarli-nawet sobie trudu zawiadomienia nie zadali,czy usprawiedliwienia swojej postawy -należy wprowadzić oceny wiarygodności jak i kary wykluczenia z kolejnych zajęć,warsztatów....
Katja,poświęca swój czas prywatny i pieniądze,jest bardzo zaangażowana w działalność forum,dzięki niej mamy tyle rożnych form poznania nowoczesnej rehabilitacji ,diagnostyki,podniesienia swojej wiedzy w temacie naszego zdrowia co i informacji gdzie szukać pomocy w sprawdzonych ośrodkach.
Dzięki Jej determinacji powstało to forum,dla szerokiego ogółu szukającego wiedzy,porady wsparcia w trudnych dylematach zdrowotnych.
I co się dzieje z tak licznymi chętnymi -przychodzi nas 3 osoby....Mała grupa fajna sprawa,ale są tez i inne aspekty tej sytuacji-zanik wiarygodności forumowiczów zapisujących się na warsztaty.
Nawet przy bezpłatnych warsztatach proponuje wprowadzić finansową konieczność potwierdzenia swojego uczestnictwa to powinno uwiarygodnić obecność a pozyskane środki finansowe zostaną spożytkowane na działalność forum jak i pozwolą ukończyć już zaczęte projekty i myśleć o następnych.
 
     
Renata 
Mikrus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 49
Doczya: 19 Sty 2010
Posty: 18
Skd: Grodzisk Maz.
Wysany: Pon 08 Lis, 2010   

Katju wielkie dzięki za zorganizowanie warsztatów z Nordic Walking :dajeserce:
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Pon 08 Lis, 2010   

Wiecie co?
Jest to bardzo przykre, nawet sobie nie zdajecie sobie sprawy jak bardzo, bo kit już z tymi pieniędzmi (prywatnymi nie fundacyjnymi), nieważne również, że czasu ktoś dużo poświęcił, ale nawet sobie nie wyobrażacie ile Katja w to serca wkłada. Jak ona wygląda przed prowadzącymi te warsztaty? My wszyscy robimy wszystko z potrzeby pomagania, a nie z potrzeby zysku (bo go nie ma), a jednak w zamian mamy, że ktoś nie przychodzi na warsztaty.

Wstydźcie się :!:

Żyjemy w XXI w. w dobie telefonii komórkowej i należy nam się szacunek. Wystarczało zadzwonić
 
     
duska 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 52
Doczya: 01 Lip 2009
Posty: 677
Skd: Kraków
Wysany: Pon 08 Lis, 2010   

Powiem szczerze, jestem zażenowana taką sytuacją.. Informacja dla wszystkich, którzy spokojnie wpisali się na warsztaty i olali to : na pracy w fundacji NIE ZARABIAMY. To jest nasz czas, nasza energia i najczęsciej nasze pieniądze na dojazdy, telefony i masę innych.. A do tego namawiamy jeszcze osoby, żeby dla nas i dla Was coś zrobiły i poświęciły swój czas i swoje inne pieniądze. Dlatego szlag mnie trafia, że część z Was potrafi się tak zachować..
To kwestia szacunku dla innych. Trudno, spróbujemy wyciągnąc z tego jakąś nauczkę..
Ufff...całe szczęscie, że jednak są na forum osoby, dla których warto się starać.. :-D
_________________
- Kapitanie! Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie. To znaczy, że możemy atakować we wszystkich kierunkach! ;)
 
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pon 08 Lis, 2010   

duska napisa/a:
Ufff...całe szczęscie, że jednak są na forum osoby, dla których warto się starać.. :-D


Są, sa kochana Duśko i o tym staram, się zawsze pamiętać :) Mimo, że mniej we mnie wiary i energii, dalej robię swoje.
Przed nami kolejne fajne warsztaty. Tym razem w Krakowie. Mamy już prawie komplet uczestników. Zostało tylko 1 wolne miejsce. Mam nadzieję, wszyscy, którzy się zapisali dopiszą, bo warsztaty z REHA+ będą ogromnym przedsięwzięciem.
Do zobaczenia niebawem w Krakowie.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.