Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Zamknity przez: AgaW
Pon 29 Kwi, 2013
Warsztaty Nordic Walking - 7.XI.2010 AWF Warszawa godz. 11
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Wto 08 Cze, 2010   Warsztaty Nordic Walking - 7.XI.2010 AWF Warszawa godz. 11

EDIT: 25.X.2010.

Drogie Bioderka!


Z wielką przyjemnością zapraszam na Warsztaty z nauki Nordic Walking.
Zajęcia odbęda się w niedzielę 7 listopada br o godz. 11.00 na terenie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie - zbiórka przy popiersiu J. Piłsudskiego.

- Dla orientacji mapka terenu AWF - zielono zaznaczony kwadrat to miejsce spotkania.

Warsztaty odbęda się w Lasku Bielańskim w Warszawie (okolice AWF, i ul Marymonckiej) pod okiem trenerki i instruktorki Nordic Walking - dr Joanny Piotrowskiej.



Zapraszamy wszystkich Bioderkowiczów, którzy czują się na siłach by spróbować nowej coraz bardziej popularnej aktywności fizycznej, która dla nas - pacjentów biodrowych szczególnie dobrze koreluje z fizjoterapią i wzmacnianiem ważnych dla nas struktur.
Zapraszamy każdego kto dobrze chodzi samodzielnie (bez pomocy kul) i czuje się na siłach by trochę pospacerować na wolnym powietrzu w dobrym towarzystwie.

Mile widziani są zupełni amatorzy tej dyscypliny (świeżaki - takie jak ja :-D ) a także tacy którzy już coś wiedzą i potrafią.

Organizowane zajęcia są bezpłatne.
Zapewniamy kije do NW, dobrą zabawę i wiedzę. Od was oczekujemy zaangażowania, dobrego humoru i ciepłego ubrania :)
Jak mówi znane hasło: Nie ma złej pogody aby uprawiać nordic walking- może być tylko złe ubranie. Nie zrażajcie się zatem listopadowym chłodem, ale zaopatrzcie w dres, albo wygodne bojówki, ubranie na cebulkę (takie by nie krępowało wam ruchów), sportowe obuwie (trampki, adidasy itp), i bawełniane rękawiczki (nie skórzane).

By wziąć udział w zajęciach wystarczy zapisać się na listę chętnych poniżej, która będzie aktualizowana.

Liczba dostępnych miejsc na zajęciach to 15 osób.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i poszerzania umiejętności :-)





----------------------------------------------------------------------------------------
Nasza Fundacja Bioderko planuje zorganizować warsztaty Nordic Walking dla wszystkich zainteresowanych Bioderkowiczów tą nową i dobroczynną aktywnością fizyczną.
Warsztaty odbyłyby się przy udziale certyfikowanych instruktorów Nordic Walking z AWF Warszawa.

Niestety większość osób zaczynająca przygodę z Nordic Walking uczy się chodzić samemu, często metodą prób i błędów. Aby ta aktywność przynosiła swoje pozytywne działanie należy wykonywać ją poprawnie :-) Chcemy wspólnie odkryć tajniki prawidłowego NW.

Co Wy na to? Zajęcia odbędą się naturalnie jeśli pomysł spotka się z zainteresowaniem. Liczę na Wasze wypowiedzi w temacie i ewentualną deklarację chęci udziału w warsztatach :-)

Proponowany termin: II połowa września 2010.
Miejsce: AWF Warszawa lub lasek Bielański w Warszawie.
Dla kogo: Każdego Bioderkowicza, który chce nauczyć się poprawnie chodzić z użyciem kijków Nordic Walking (NW)
Prowadzący: Instruktorzy NW z AWF Warszawa

Dla tych którzy nie wiedzą z czym wiąże się Nordic Walking zachęcam do odwiedzenia wątku na naszym forum poświęconemu tej aktywności: TUTAJ
 
     
Renata 
Mikrus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 49
Doczya: 19 Sty 2010
Posty: 18
Skd: Grodzisk Maz.
Wysany: Sro 09 Cze, 2010   

Świetny pomysł :mrgreen:
Jestem jak najbardziej zainteresowana warsztatami NW :)
 
     
zozo 

Gigantus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 67
Doczya: 11 Lip 2009
Posty: 672
Wysany: Sro 09 Cze, 2010   

Super :) - pomyślcie o nakręceniu filmiku z najważniejszych momentów - głównie chodzi o demonstrację prawidłowego chodu.
W sierpniu planuję wrócić do pracy i z pewnością będzie mi ciężko wyrwać się do Warszawy.
 
     
AniaL 

Popularus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 39
Doczya: 14 Cze 2009
Posty: 36
Skd: Warszawa
Wysany: Sro 09 Cze, 2010   

I ja bardzo chętnie wezmę udział w tych warsztatach :-D Właśnie przymierzam się do zakupu kijków do NW i nauka chodzenia z nimi bardzo mi się przyda :->
 
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Sro 09 Cze, 2010   

Świetnie! Mamy 2 a nawet 3 instruktorów więc możemy zrobić 2 grupy. Kto jest jeszcze chętny? Piszcie, Wasze odpowiedzi pomogą mi ugryźć to organizacyjnie.
 
     
Papuga99 

Popularus Bioderkus



Status: Inne operacje
Wiek: 57
Doczy: 26 Lut 2010
Posty: 35
Skd: Pruszków
Wysany: Sro 09 Cze, 2010   

Zgłaszam chęć uczestnictwa w warsztatach ;-) .
Pytanie do Katji czy mogę ogłosić tą informację na forum ZZSK?
Wówczas kilka osób z chorobami reumatycznymi też może by chętnie skorzystało z takiej możliwości nauki.
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Sro 09 Cze, 2010   

Najpierw gwarantujemy naszym bioderkowiczom miejsca w warsztatach Poczekaj jakie będzie zainteresowanie, najwyżej potem można działać. Myślę, że będzie duże zainteresowanie bioderkowiczów taką formą rehabilitacji
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Sro 09 Cze, 2010   

Cytat:
Pytanie do Katji czy mogę ogłosić tą informację na forum ZZSK?
Wówczas kilka osób z chorobami reumatycznymi też może by chętnie skorzystało z takiej możliwości nauki.


Myślę, że możemy zaprosić również osoby z Twojego zaprzyjaźnionego forum. Na tych zajęciach będziemy mieć dość swobody i możliwość organizacji liczniejszej grupy. A jeśli okaże się bardzo liczna zrobimy warsztaty na 2 tury. Na razie Papuga99 rzuć na forum luźną informację. Jak powstanie echo ochotników ustalimy szczegóły.
Na pewno celuję w którąś ładną sierpniową sobotę. Więcej będe mogła powiedzieć jak dostanę feedback od Was czy jest zainteresowanie pomysłem. Na razie naliczyłam 3 chętnych do uczestnictwa w zabawie.
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Wto 06 Lip, 2010   

**********************************************

Kochani, czas leci jak z bicza strzelił i ani się obejrzeliśmy już lipiec. A sierpień i plan co do warsztatów z NW coraz bliżej nas. Ponawiam hasło: robimy warsztaty z nauki chodzenia o kijach Nordic Walking? Kto chętny? Na razie w temacie pusto. Nie wierzę, że nikt nie chce nauczyć się poprawnie korzystać z takiej fajnej i dobroczynnej dla nas aktywności jak Nordic Walking!
Czekam na odzew :-) Mamy super instruktorów a warsztaty będą kolejną okazją do fantastycznie i wesoło spędzonego czasu w znajomym i jak zawsze doborowym towarzystwie forumowiczów :)
Kto chętny na sierpień? Zapisywać się! :-D
 
     
Renata 
Mikrus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 49
Doczya: 19 Sty 2010
Posty: 18
Skd: Grodzisk Maz.
Wysany: Sro 07 Lip, 2010   

Jeżeli warsztaty będą w pierwszej połowie sierpnia, to ja się piszę :-D
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Sro 07 Lip, 2010   

Dobrze, kto jeszcze? Żeby je zrobić musimy mieć kilka, kilkanaście osób.
Kto chętny?
 
     
ewunia123 
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 74
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 110
Skd: Warszawa
Wysany: Czw 08 Lip, 2010   

Pomysł bardzo mi się podoba.
Wpisuję się na listę :clap:
_________________
Najwiekszym zwyciestwem nie jest brak porazek, ale podnoszenie sie po kazdej z nich
Konfucjusz
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pi 09 Lip, 2010   

1 Renata
2 AniaL
3 Papuga99
4 ewunia123
5 Katja

coś nas mało..... naprawde nikt więcej nie chce za friko pouczyć się NW? Łamiecie mi serce...
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Pi 09 Lip, 2010   

w/g statystyki z Warszawy jest 60 osób, więc ludziska zbierajcie się! nie łamcie serca naszej kochanej Katji.
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Nie 11 Lip, 2010   

aga.t. napisa/a:
w/g statystyki z Warszawy jest 60 osób
Jak to wyliczyłaś?

Warszawiacy ruszać tyłki, bo wstyd że takiej szansy nie wykorzystujecie. :-x :oops:
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.