Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Ankieta dotycz. Osteotomii Ganza - prośba o wypełnienie
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Wto 23 Sty, 2018   Ankieta dotycz. Osteotomii Ganza - prośba o wypełnienie

Kochani, Pani pielęgniarka z zaprzyjaźnonego oddziału IB szpitala im. A. Grucy w Otwocku pisze pracę magisterską nt osteotomii okołopanewkowej sposobem Ganza. Poprosiła mnie o pomoc w zdobyciu materiałów na ten temat. Zaproponowałam jej formę ankiety, która pomogłaby jej zdobyć informacje do swojej pracy. A jako, że tutaj mamy źródło osteotomiaków ;) chciałam prosić Was o pomoc dla Pani Joasi i wypełnienie owej ankiety.
Link do niej wrzucam tutaj: http://ankieterka.pl/3058,osteotomia-ganza

Mam nadzieję, że przydamy się ;) i pomożemy sprawić, by Pani Joasia zrobyła swoje "mgr" przed nazwiskiem :D
Pomożecie? :D
 
     
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Wto 23 Sty, 2018   

Katja wysłane chociaż nie wiem czy moja na coś się przyda
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
 
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Wto 23 Sty, 2018   

Wypelnilam.ankieta b.malo ambitna. Brak pytan o rehabilitacje tylko o sam skutek koncowy.jakby do sukcesu wystarczala sama interwencja chirurgiczna...
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Sro 24 Sty, 2018   

Tak, ankieta nie uwzględnia niestety kwestii i istoty rehabilitacji (zarówno tej przed jak i po zabiegu). A to wielka szkoda. Niestety wiemy, że środowisko lekarskie ;) jest ciut na bakier z rehabilitacją i często kwestionuje jej istotę. Niemniej, my wiemy jaka jest ważna. Jak duża jest różnica u pacjentów którzy z rehabilitacją są za pan brat w porównaniu do tych, którzy czekają aż "wszystko samo się wyleczy" ;)
W każdym razie, ja osobiście się cieszę, że prowadzone są badania i rozważania nad życiem osteotomiaków ;) Może dzięki tej pracy i ankiecie coś ulegnie poprawie? Dobrej zmienie jak to mówią w leczeniu akurat tą metodą? Kto wie :D Ja jestem dobrej myśli. Dlatego dziękuję Wam za zaangażowanie i wypełnienie ankiety :)
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.