Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Wakacyjne szalenstwa
Toshiro 
Mikrus Bioderkus



Status: Inne operacje
Wiek: 24
Doczy: 28 Cze 2017
Posty: 2
Skd: Tarnobrzeg
Wysany: Sro 28 Cze, 2017   Wakacyjne szalenstwa

Witam.
Mam 16 lat, od około 4 lat choruje na jalowa martwice glowy kosci udowej prawej. Moj zakres ruchu jest znacznie ograniczony. Na poczatku mialem sruby w obu biodrach (w lewym profilaktycznie), nastepnie plytke w prawym, aktualnie wszystko jest wyciagniete, w miedzyczasie chodzilem o kulach (nie caly okres, na zlecenie lekarza rzucilem je jakos 2 lat temu). Za tydzien jade na wakacje do Wloch, po drodze wstapimy na kilka godzin do parku rozrywki - Mirabilandia. Tutaj nasuwa sie moje pytanie: czy bede mogl korzystac ze wszystkich atrakcji, bez zadnego uszczerbku na zdrowiu? Czy nie mi sie nie moze stac z tym biodrem?
Z gory dziekuje i pozdrawiam:)
 
     
Toshiro 
Mikrus Bioderkus



Status: Inne operacje
Wiek: 24
Doczy: 28 Cze 2017
Posty: 2
Skd: Tarnobrzeg
Wysany: Wto 04 Lip, 2017   

up, wyjeżdżam w czwartek:(
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Sro 05 Lip, 2017   

Toshiro napisa/a:
Za tydzien jade na wakacje do Wloch, po drodze wstapimy na kilka godzin do parku rozrywki - Mirabilandia. Tutaj nasuwa sie moje pytanie: czy bede mogl korzystac ze wszystkich atrakcji, bez zadnego uszczerbku na zdrowiu? Czy nie mi sie nie moze stac z tym biodrem?


Toshiro napisa/a:
Mam 16 lat, od około 4 lat choruje na jalowa martwice glowy kosci udowej prawej. Moj zakres ruchu jest znacznie ograniczony.

Przede wszystkim powinieneś skorzystać z dobrej rehabilitacji, która może zdziałać cuda.

Myślę, że jeśli będziesz się bawił z głową, to raczej martwicy nie pogorszysz ;) Jak coś Cię będzie boleć, to po prostu zrezygnujesz z czegoś tam.
Udanej zabawy :)
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.