Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Przesunity przez: Katja
Pon 16 Lip, 2012
Ocena Ośrodków (Sanatoriów) Rehabilitacyjnych
martitek 
marta
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 40
Doczya: 15 Pa 2013
Posty: 25
Skd: warszawa
Wysany: Sob 11 Sty, 2014   

Dziękuję dziewczyny za informacje, już dzwoniłam do ZUSu aby się dokładnie dowiedzieć. I już wiem, że wystawia ortopeda. Mam nadzieję, że przy wizycie kontrolnej wypisze mi skierowanie na to leczenie prewencyjne z ZUSu. A proszę powiedzcie mi jeszcze, skoro mnie lekarz skierował na rehabilitację stacjonarną w szpitalu w Otwocku to w ramach jakiego świadczenia jest to leczenie? Pozdrawiam.
 
     
drupinka 

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 66
Doczya: 19 Sie 2009
Posty: 420
Skd: Górny Śląsk
Wysany: Sob 11 Sty, 2014   

Cytat:
skoro mnie lekarz skierował na rehabilitację stacjonarną w szpitalu w Otwocku to w ramach jakiego świadczenia jest to leczenie?

to jest po prostu pobyt w szpitalu, tyle że na oddziale rehabilitacyjnym :)
 
     
Necia 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Doczya: 11 Sty 2014
Posty: 18
Skd: Dęblin
Wysany: Sro 12 Lut, 2014   

Czy nikt się nie wybiera czasami w marcu do sanatorium do IwoniczaZdrój?
 
     
delfinek-2 
Mikrus Bioderkus



Status: Sympatyk Forum
Doczy: 21 Mar 2014
Posty: 1
Skd: krotoszyn
Wysany: Pi 21 Mar, 2014   

annagruszkaag napisa/a:
Bardzo serdecznie polecam Szpital Leczniczo-Rehabilitacyjny-Grębanin-SPZOZ Kępno woj.Wielkopolskie.Profesjonalny personel fizjoterapeutów pracujący z ogromnym oddaniem,życzliwością i zrozumieniem naszych problemów.Bardzo dobre wyposażenie,certyfikat ISO.Personel medyczny oddziału i pomocniczy serdeczny i ludzki,gotowy nieść pomoc każdemu i zawsze z uśmiechem na ustach.Pacjenci czują się jak członkowie wielkiej rodziny.Jedzenie bardzo dobre i urozmaicone.Ogólnie-SUPER! :lol: :-D .Wszystkich pracowników serdecznie pozdrawiam.


Witam temat juz stary ale czy jest ktoś na forum kto tam był chciałbym uzyskać pewną informacje o tym oddziale najlepiej na priv
 
     
basia19 
basia19
Popularus Bioderkus



Status: Kapo x 1
Wiek: 65
Doczya: 15 Sty 2010
Posty: 84
Skd: wielkopolska
Wysany: Sob 03 Maj, 2014   

witam, dostalam skierowanie do dziwnwka osrodek jantar moze ktos tam byl
pozdrawiam
_________________
barbara
 
 
     
Libra 

Bioderkus!!!



Status: Endo x 1
Wiek: 50
Doczya: 13 Pa 2009
Posty: 210
Wysany: Nie 04 Maj, 2014   

Basia19.....ja byłam. Jesli masz jakies pytania, to chętnie odpowiem. Nie mam wprawdzie dużego doświadczenia, bo byłam tylko w dwóch ośrodkach, ale na tle ośrodla w Połczynie Zdroju, w którym byłam, JANTAR to prawdziwy "Mercedes" ;-)
Pod wszystkimi względami. A jeszcze jak wyjazd masz o tej porze roku, to juz pełnia szczęścia, bo ośrodek położony jest kilkadziesiąt metrów od morza.
 
     
basia19 
basia19
Popularus Bioderkus



Status: Kapo x 1
Wiek: 65
Doczya: 15 Sty 2010
Posty: 84
Skd: wielkopolska
Wysany: Nie 04 Maj, 2014   

libra, mam termin 25 sierpnia miejscowosc znam bo bylam tam prywatnie na wakacjach, chodzi mi o rehabilitacje bo mozna zmienic sobie miejsce jesli jest kiepska bede wdzieczna o pare informacji na temat rehabilitacji
pozdrawiam
_________________
barbara
 
 
     
Jovnia 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Doczya: 05 Kwi 2010
Posty: 6
Skd: Małopolska
Wysany: Czw 08 Maj, 2014   

Witajcie. Mnie ZUS w ramach prewencji rentowej wysłał do Rymanowa. To był stracony czas. Pan doktor zaraz na wstępie poinformował mnie, że: "endoprotezy się nie rehabilituję" stwierdziłam, że endoprotezy może nie ale raczej człowieka. Przez 24 dni moczyłam się w solankach i chodziłam na zbiorową gimnastykę w wannie, którą nazywano basenem. I co z tego, że obsługa była naprawdę super, rehabilitanci profesjonalni skoro lekarz z innej epoki.
_________________
Jovnia
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Pi 09 Maj, 2014   

Jovnia, szkoda słów na lekarzy z ery kamienia łupanego.
Aż dziwne, że Cię do domu nie odesłał :wink:
 
     
drupinka 

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 66
Doczya: 19 Sie 2009
Posty: 420
Skd: Górny Śląsk
Wysany: Pi 09 Maj, 2014   

Jovnia napisa/a:
stwierdziłam, że endoprotezy może nie ale raczej człowieka.


Moja Teściowa też tak usłyszała... ale świetna riposta :mrgreen:
 
     
Libra 

Bioderkus!!!



Status: Endo x 1
Wiek: 50
Doczya: 13 Pa 2009
Posty: 210
Wysany: Wto 13 Maj, 2014   

Basia19......tak jak wspomniałam; doświadczenia sanatoryjne mam niewielkie, więc jesli chodzi o rehabilitację też niewielki mam punkt odniesienia. Baza zabiegowa jest na miejscu, dużo zajęć w wodzie- basen, mniejszy basen solankowy, jaccuzi. Niesmiertelny UGUL oczywiście też jest :roll: , ale miałam tez dwa razy dziennie ćwiczenia indywidualne. Poza tym masaże, magnetroniki, solluxy i wszystko to, co jest wszędzie. Codziennie rano spacer plażą z kijkami. Rehabilitantom "chciało się chcieć", przynajmninej w porównianiu do ośrodka w Połczynie (Borkowie)., gdzie czas uważałam totalnie za zmarnowany. Trudno mi cokolwiek doradzić, bo nie wiem jakie jeszcze inne ośrodki masz do wyboru, ale ja byłam zadowolona i moje biodro chyba tez ;-)
 
     
bebe14 
Bioderkus!!!



Status: Endo x 2
Wiek: 45
Doczy: 20 Lip 2013
Posty: 281
Skd: Lubelskie
Wysany: Wto 12 Sie, 2014   

Witam ja jadę do senatorium mam czekać gdzie i kiedy ale wiem że się sporo czeka październik listopad oby jak najwcześniej i w dobre miejsce do rehabilitacji
 
     
jola 
jola

Popularus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 60
Doczya: 08 Sty 2010
Posty: 96
Skd: mikołów
Wysany: Sro 20 Sie, 2014   

28 sierpnia jadę do sanatorium poszpitalnego w Goczałkowicach Zdrój, czy ktoś z bioderkowiczów był w tym sanatorium?
_________________
17.07.2012 r.
09.06.2014 r.
 
 
     
fiolet 
Bioderkus!!!



Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 50
Doczya: 03 Wrz 2013
Posty: 191
Skd: okolice Rybnika
Wysany: Sro 20 Sie, 2014   

Ja byłam w Gwarku w Goczałkowicach ale to początkiem 1998 roku więc sporo czasu minęło.Wtedy bardzo mi się podobało, bardzo dużo zabiegów (weekendy dało się skoczyc do domciu). Pokoiki 2-osobowe z łazienkami. Jedzenie bardzo dobre. Jedynym minusem wtedy było, że basen był remontowany i na niektóre zabiegi np. borowinę chodziło się do innego sanatorium.
A do którego jedziesz? Na inne sanatoria inni ludzie wtedy także nie narzekali.
 
     
jola 
jola

Popularus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 60
Doczya: 08 Sty 2010
Posty: 96
Skd: mikołów
Wysany: Czw 21 Sie, 2014   

Jadę do Gwarka.
_________________
17.07.2012 r.
09.06.2014 r.
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.