Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Zamknity przez: kinga
Pon 28 Sty, 2013
ANKIETA otwockich lekarzy nt życia po osteotomii Ganza
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
  Wysany: Pi 28 Maj, 2010   ANKIETA otwockich lekarzy nt życia po osteotomii Ganza

Kochani Ganzowicze :-)

:arrow: Zwracam się do Was z ogromną prośbą. Lekarze z otwockiego szpitala im. A. Grucy prowadzą badania na temat życia osób po osteotomii okołopanewkowej wg Ganza. Badania będą bardzo pomocne w publikacjach na temat tej techniki operacyjnej, oraz podczas zbliżającego się ogólnopolskiego sympozjum naukowego nt. stawów biodrowych. Nasza Fundacja Bioderko wspiera tego rodzaju badania starając się przyczynić do popularyzacji wiedzy na temat technik leczenia schorzeń stawów biodrowych. Dlatego zwracam się do Was z ogromną prośbą aby każdy z Was - pacjentów po osteotomii okołopanewkowej wg Gaza - po otrzymaniu na maila ankiety od dr Magdaleny Pieniężnej z Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego w Otwocku wypełnił ją starannie i odesłał zwrotnie.
Ankieta zawiera wiele kluczowych zagadnień, a dzięki Waszym odpowiedziom i zaangażowaniu lekarze z oddziału 1 B w Otwocku zyskają ważne dla nich informacje zwrotne na temat Waszego życia po tej wciąż mało popularnej aczkolwiek bardzo innowacyjnej metodzie operacyjnej. Wasze zaangażowanie w ankietę być może zaprocentuje większym komfortem przyszłych pacjentów i na pewno pozwoli lekarzom jeszcze lepiej pomagać - nam chorym.

Gdyby ktoś z Was nie potrafił poradzić sobie z otwarciem przesłanego pliku, albo jest po Ganzu a nie otrzymał maila z ankietą, albo miał jakieś dodatkowe pytania w związku z ankietą - po to jest ten wątek - piszcie i pytajcie tutaj :-) A ja służę Wam pomocą.

Z góry w imieniu swoim i otwockich lekarzy dziękuję Wam za zaangażowanie!
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Pi 28 Maj, 2010   

Pytanko, które może mieć wiele osób: czy ankietę drukujemy i wypełnioną odsyłamy do szpitala? Czy też ankietę zapisujemy sobie, potem uzupełniamy i mailem odsyłamy nadawcy?

Ja przyjęłam ankietę z dużym entuzjazmem, to wspaniała inicjatywa :) Ucieszyłam się, że lekarze są nami-pacjentami zainteresowani, że nasze Forum może być pomocne w kontaktowaniu się lekarzy i pacjentów dla dobra przyszłych ganzowiczów :)
Wszystkie "Ganze" - zachęcam Was, wypełnijcie ankietę dokładnie i odeślijcie. Lekarze będą je analizować i wyciągać wnioski - aby skuteczniej pomagać :)
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pi 28 Maj, 2010   

AgaW napisa/a:
Pytanko, które może mieć wiele osób: czy ankietę drukujemy i wypełnioną odsyłamy do szpitala? Czy też ankietę zapisujemy sobie, potem uzupełniamy i mailem odsyłamy nadawcy?

Obydwa sposoby są dobre. Wybór zależy od Was, ale chyba znacznie łatwiej ankiete zapisać sobie lokalnie na dysku, wypełnić (używając Worda albo Open Offica) a następnie zapisać zmiany i dołączyć do zwrotnego maila - czyli do nadawcy dr Magdaleny Pieniężnej.

Kochani, będzie dla lekarzy sprawniej jeśli zapisując ją nadacie jej nazwę pliku swoim imieniem i nazwiskiem.

Powodzenia :-)
 
     
Ania 
Mikrus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 37
Doczya: 02 Lip 2009
Posty: 17
Wysany: Wto 15 Cze, 2010   

Bardzo proszę o podanie e-maila do pani dr Magdaleny Pieniężnej, bo niestety nie zapisałam go sobie i przez to nie mogę odesłać ankiety..... :oops:
 
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Wto 15 Cze, 2010   

mpieniezna@gmail.com - oto mail na który możesz wysłać ankietę :)
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Ania 
Mikrus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 37
Doczya: 02 Lip 2009
Posty: 17
Wysany: Sro 16 Cze, 2010   

Dziękuję ;-)
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.