Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Przesunity przez: kinga
Czw 04 Mar, 2010
I spotkanie Osteotomiaków i przyszłych Osteotomiaków -Otwock
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Czw 02 Lip, 2009   

Audrey żałuję, że się nie poznamy. Jednak co się odwlecze to nie uciecze :-) Trzymamy kciuki za Twoje egzaminy!!

Reszta drużyny - widzimy się jutro. Startujemy z Ząbek przez pętlę na Gocławku. Cel - otwocki szpital. Spotykamy się o 14 w szpitalnej kafejce. Kama - znajdź nas. Jowi ma już plan szpitala w małym palcu więc nie będzie miała pewnie kłopotu ;-)
Do zobaczenia!!
Katja
 
     
madzi_czer 
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 44
Doczya: 31 Maj 2009
Posty: 145
Skd: z małego pokoju ;)
Wysany: Czw 02 Lip, 2009   

No i stało się to, czego najbardziej się obawiałam :-( Martusia nie zaakceptowała swojej opiekunki i musiałam wrócić do domu :-( :-( :-( Mam nadzieję, że zlot wypadł cudnie, tort smakował a wizytóki spodobały się profesorowi! O plakacie nie wspomnę, bo cudny wyszedł! Echhhh, smutno mi...
_________________
"Kiedy śmieje się dziecko śmieje się cały świat" (J. Korczak)
 
 
     
kama 
kama

Mikrus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 41
Doczya: 24 Cze 2009
Posty: 12
Skd: Otwock
Wysany: Czw 02 Lip, 2009   

hejka:) dziękuję wszystkim za miłe spotkanko, zwłaszcza tuż po konsylium, gdzie nerwy dają znać:-/ Dostałam od Was dużą dawkę pozytywnej energii i mam nadzieję, że teraz już wszystko będzie z górki:) Pozdrowionka dla wszystkich:)
 
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Czw 02 Lip, 2009   

Ja również dziękuję za wspaniałe, wesołe i pełne wrażeń spotkanie. Bardzo miło było Was znów zobaczyć :-) i poznać nowe osoby. Mamy kilka świetnych zdjęć z tortem i profesorem :-) Jutro postaram się je umieścić na forum w galerii. Dziś już padam z nóg! Dzień naprawdę obfitował w mnóstwo wrażeń :-) Cieszę się, że profesor i doktor Sionek żywo zainteresowali się forum. Mam nadzieję, że nasze plakaty i wizytówki Forum Bioderko niebawem obiegną cały szpital, przychodnię a forum zyska nowych równie miłych użytkowników jak mamy dotychczas :-)
Dziękuję raz jeszcze.
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Pi 03 Lip, 2009   

To było cudowne spotkanie - myślę, że bardzo potrzebne dla nas ! Lekarze byli b.mile zaskoczeni i opowiadali dużo b.ciekawych rzeczy. Bardzo się cieszyłam, że mogłam zobaczyć znane mi koleżanki i poznać nowe osoby ! choć na wizytę kontrolną musiałam wychechać o ok. 4.30 rano z wrócilismy do domu na ok. 23.00 to było super i nie czułam zmęczenia po dniu pełnym takich pozytywnych wrażeń ! Ja oraz mój mąż byliśmy pod wielkim wrażeniem zainteresowania i życzliwości Prof.Czubaka i Dr. Sionka, podobało nam się bardzo nasze zgranie jako drużyny forum. :-D
Ostatnio zmieniony przez AgaW Pi 03 Lip, 2009, w caoci zmieniany 1 raz  
 
     
n
Go


Wysany: Pi 03 Lip, 2009   

ale się zagapiłam...
to może jeszcze jedno spotkanie?:))
kiedy?
świetny pomysł, żeby zdopingować tych jeszcze "przed" lub świeżo "po".

serdeczne pozdrowienia!:)
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Pi 03 Lip, 2009   

Jestem za... Jak dla mnie termin to 6 sierpień. :-) bo wtedy będę na kontroli w Otwocku i chętnie spotkam się wtedy w naszym forumowym gronie. Droga Katjo nasz Adminie - planuj kolejne spotkanie :-D Wiecie - zazdroszczę Wam, bo najwięcej osób jest z okolic Warszawy i możecie często się spotykać z racji bliskich odległości.
 
     
madzi_czer 
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 44
Doczya: 31 Maj 2009
Posty: 145
Skd: z małego pokoju ;)
Wysany: Pi 03 Lip, 2009   

Oj, jeśli będzie 6 sierpnia, to na pewno nie będę, ale na następne się piszę! :-D Pod warunkiem, że Martula nie będzie miała nic przeciw ;-) , tak jak wczoraj!
_________________
"Kiedy śmieje się dziecko śmieje się cały świat" (J. Korczak)
 
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Sob 04 Lip, 2009   

Zapraszam na fotoreportaż z naszego I Spontanicznego Spotkania Osteotomiaków i Pretendentów do Tytułu w Albumie, tu link: http://www.forumbioderko.pl/album_cat.php?cat_id=3
Było wesoło. Cieszę się, że udało nam się, choć w niewielkim ale szalenie udanym gronie spotkać się i pośmiać :-)
Na pewno nie było to ostatnie spotkanie :-)
 
     
Audrey 
Ta z ava to ja!:)

Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 33
Doczya: 23 Cze 2009
Posty: 51
Wysany: Sob 04 Lip, 2009   

Katja napisa/a:
Zapraszam na fotoreportaż z naszego I Spontanicznego Spotkania Osteotomiaków i Pretendentów do Tytułu ...

:mrgreen: hehe

ja bym w życiu nie zdążyła, dobrze, że nie zajęłam Ci Katju miejsca w samochodzie, bo kiblowałam w tej Łodzi ponad 8 godzin :shock: a wszystko przez to, że dziekanat pomieszał papiery :-?

w każdym razie cieszę się, że zlot się udał - właśnie obejrzałam zdjęcia. Prof. Czubak kroi tort :mrgreen: Buziaki dla wszystkich ;-)
 
     
kama 
kama

Mikrus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 41
Doczya: 24 Cze 2009
Posty: 12
Skd: Otwock
Wysany: Nie 05 Lip, 2009   

hejka:) na mnie już czas, zaraz wyjeżdżam do szpitala.. .Trzymacje kciuki mocno i do zobaczenia ponownie:) buziaki
ps. Galeria barrrdzo fajna:)
 
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Nie 05 Lip, 2009   

kama jesteśmy z Tobą!!! I bardzo trzymamy kciuki! Wszystko się uda, zobaczysz :-)
 
     
AniaL 

Popularus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 39
Doczya: 14 Cze 2009
Posty: 36
Skd: Warszawa
Wysany: Nie 05 Lip, 2009   

Pewnie!! Nawet nie zauważysz kiedy będzie już po wszystkim, a Ty już spowrotem będziesz w domku :lol:
A nasze spotkanie było naprawdę przemiłe, koniecznie musimy je powtórzyć :-) dziękuję za mile spędzony czas w przemiłym towarzystwie :-) , prawdę mówiąc nie spodziewałam się że prof. Czubak i dr Sionek poświęcą nam aż tyle czasu (w końcu są bardzo zajętymi ludźmi), zostałam mile zaskoczona :-)
 
 
     
madzi_czer 
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 44
Doczya: 31 Maj 2009
Posty: 145
Skd: z małego pokoju ;)
Wysany: Pon 06 Lip, 2009   

kama kciukaski zaciśnięte!!!
_________________
"Kiedy śmieje się dziecko śmieje się cały świat" (J. Korczak)
 
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Pon 06 Lip, 2009   

Wszystko będzie dobrze - jestem tego pewna :-D Ani się obejrzysz a będziesz już po zadowolona i świetnie się czująca :-D
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.