Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Przesunity przez: kinga
Czw 04 Mar, 2010
I spotkanie Osteotomiaków i przyszłych Osteotomiaków -Otwock
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pon 29 Cze, 2009   

Kochane, godzinka spotkania musi też być dostosowana do przyjęć i konsylium- pamiętajcie, że Kama w tym dniu ma przyjęcie (może jeszcze ktoś?) i pewnie skończy koło 13-14 znając życie. Ja jestem elastyczna, ale skłaniałabym się ku 14 godz. W gruncie rzeczy - dostosuję się :-)
AniaL ale gdybyśmy się umawiały np. w okolicy zaproponowanej przez madzi_czer czy w okolicy Wiatracznej na Grochowie to jak byś tam dojechała? Bo mam nadzieję, że nie tramwajem? Muszę to wiedzieć, bo nie ma mowy, żebym zgodziła się na tramwaj! Audrey A Ty? Prawdopodobnie dołączy do nas jeszcze Aga (przyjedzie do mnie z Zegrza niezawodnym transportem z moją siostrą). Czyli mamy komplecik!

Inna sprawa. Planujemy odwiedzić na momencik profesora w gabinecie (moze da się zaprosić na kawkę nawet, zobaczymy). W każdym razie chciałabym aby otrzymał od nas coś miłego, drobnostkę związaną z naszym pomysłem - z Forum. Wpadłam na pomysł małego tortu z adresikiem naszego Forum Bioderko. Do tego otrzyma paczuszkę wizytówek (właśnie je robię, będę je równiez finansować) aby mógł rozdawać przyszłym pacjentom. Może macie jakieś lepsze pomysły? Co Wy na to? Dawajcie! Co tam siedzi w Waszych kreatywnych główkach? :-)
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Pon 29 Cze, 2009   

Pomysł z torcikiem świetny. Byłoby fajnie żeby Profesor coś dostał od forum - zaprosimy go do współpracy!
Zamiast torciku mogłoby być też coś ręcznie wykonanego np. z gliny czy gipsu przycisk do papieru, kubeł na długopisy, ołówki...ręcznie pomalowane i z naszym adresem strony forum.
Może jakaś plecionka? pojemnik zdobiony na kawę? breloczek zrobiony z drewna z wypaloną dedykacja i adresem forum ?... może jakaś inna wypalanka na drewnie ???
A może ramka na zdjęcie ??
Ja lubię takie rzeczy ręcznie robione. Wielu osobom podobaja się takie cudenka artystyczne. Są takie niepowtarzalne. Tylko czy ktoś to umie robić??? Ja niestety nie umiem :cry:
Może ktoś ma jeszcze jakiś pomysł na coś pamiątkowego na czym można umieścić adres forum ??? Czekamy na pomysły...
 
     
AniaL 

Popularus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 39
Doczya: 14 Cze 2009
Posty: 36
Skd: Warszawa
Wysany: Pon 29 Cze, 2009   

Katju kochana! tramwajem to ja już jeżdżę od dłuższego czasu więc dojadę nim spokojnie na umówione miejsce, jeśli byłaby to pętla na Gocławku to mam bezpośredni tramwaj nawet.
W kwestii upominku dla profesora, bardzo podoba mi się pomysł aby był to tort, mi na razie żaden pomysł nie przychodzi do głowy...
AgaW przepraszam za wprowadzanie w błąd, ja słyszałam że do 11tej :oops:
ale skoro wizyty są do 13tej to faktycznie możemy się umówić na 14tą.
 
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pon 29 Cze, 2009   

AniaL - informacja o tramwajach zmroziła mi krew w żyłach ;-) Może dlatego, że już od 6 lat nie jedździłam tramwajem i za bardzo nie wiedziałabym jak się do tego zabrać w szczególności o kulach ;-) Haha, zuch dziewczyna z Ciebie! No to w takim razię pętla na Gocławku jest idealnym miejscem. Myślę, że Audrey jako póki co spryciula bez kul też spokojnie da radę tam dojechać.
Zaraz wyskakuję na spacer co pobliskiej cukierni sprawdzić kwestię torciku. Mniami! Aż samej mi ślinki ciekną :-) Hahha, jak tylko będe już wiedzieć co, jak, na kiedy i za ile- daje znaka. Buźka!
Ps. Godz. 14 w szpitalu jest ok. My- dojazdowiczki musimy umówić się odpowiednio wcześniej. Proponuję zarezerwowac sobie na dojazd ok 30-40 minutek- żeby nie było gonitwy. Więc na pętli mozmey się umawiać na 13.20. Co Wy na to?
 
     
AniaL 

Popularus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 39
Doczya: 14 Cze 2009
Posty: 36
Skd: Warszawa
Wysany: Pon 29 Cze, 2009   

Dla mnie bomba :lol:
 
 
     
kama 
kama

Mikrus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 41
Doczya: 24 Cze 2009
Posty: 12
Skd: Otwock
Wysany: Pon 29 Cze, 2009   

kurde, ale sie ogarnęłyście:) sorki za moją nieobecność na forum, ale cały czas pracuje + jeszcze badania:) 2 lipca jestem, to się namierzymy:) dostepa jestem jak tylko zakończy sie konsylium, czyli z waszych doświadczeń ok godz 14:)
 
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Wto 30 Cze, 2009   

Ok, torcik zamówiony. Ufam, że choć pani z cukierni mało komunikatywna... torcik zrobi ładny. Będzie nam nim widniał napis zapraszający na nasze forum :D
Gorzej wygląda sprawa z wizytówkami... eh, projekt jaki zobaczyłam pozbawił mnie oddechu na pewien czas i nadwyraz szybko podniósł ciepłotę organizmu zagotowując krew! Nie znoszę partactwa i robienia czegokolwiek na "odwal się". Ale dajmy tej firmie szansę. Zobaczę czym dziś się wykażą... Choć zaczynam bać się o czas...
Także wszystko w większości mamy zaplanowane. Czekamy jeszcze na info od Audrey no i liczę, że mkmaggie da znać co u niej, z tego co mi się wydaje też powinna mieć w tym czasie przyjęcie do szpitala...?
 
     
Go


Wysany: Wto 30 Cze, 2009   

Jeszcze ja, jeszcze ja! Zaklepuję miejsce w samochodzie, dla mnie i moich kulasek! :->

Fajny pomysł z torcikiem! Katja, ja chętnie wezmę udział w zrzucie na ten cel (i na wizytówki też) - napisz tylko ile kaski mam zabrać!


pa!
Aga
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Wto 30 Cze, 2009   

Hej Aga - loguj się jak piszesz ;-)
Miejsce w furce zaklepane :-) Widzimy się w Ząbkach. Do do zrzutki to wizytówki finansuje sama. Nie chce nikogo obciążać bo to moje widzi mi się. Jak już Forum naprawdę ruszy bede starać się o dofinansowania (np. z reklam). A póki co. Daje rade ;-) Ale zrzuta na torcik dla profesora mile wiedziala. Torcik będzie kosztował w granicach 35 zł (tak sądze). Jeśli ktoś ma ochotę się dorzucić - będzie mi miło.
Ps. Profesor już wie o naszym spotkaniu i o tym, że planujemy do niego zajrzeć będąc na oddziale :-)
 
     
Aga 
Aga

Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 50
Doczya: 26 Cze 2009
Posty: 53
Wysany: Wto 30 Cze, 2009   

Sorry za tego gościa. Mam problem z internetem i mój komputer uskutecznia jakieś dziwne pajacyki. Niby jestem zalogowana, a potem jak wysyłam to wyskakuję jako gość :-?



Do zobaczenia w Ząbkach!

:-)
_________________
Pozdrawiam,
Aga
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Sro 01 Lip, 2009   

Torcik dziś do odbioru, wizytówki w druku. Jeśli zdążymy - będą i plakaty naszego Forum :-)
No kochani! Kto się jeszcze pisze na nasze jutrzejsze spotkanie?

Ps. Profesor Czubak wie o naszym Zjeździe ;-) I będzie nas oczekiwał :-)
 
     
Audrey 
Ta z ava to ja!:)

Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 33
Doczya: 23 Cze 2009
Posty: 51
Wysany: Sro 01 Lip, 2009   

Ja w takim razie będę musiała zrezygnować - na 14 na pewno się nie wyrobię.. Nie wiem ile mi zejdzie w Łodzi, a jeszcze dojazd.. Pozostaje mi życzyć Wam udanego spotkania :roll:
 
     
madzi_czer 
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 44
Doczya: 31 Maj 2009
Posty: 145
Skd: z małego pokoju ;)
Wysany: Sro 01 Lip, 2009   

Audrey napisa/a:
Ja w takim razie będę musiała zrezygnować - na 14 na pewno się nie wyrobię.. Nie wiem ile mi zejdzie w Łodzi, a jeszcze dojazd.. Pozostaje mi życzyć Wam udanego spotkania :roll:


ojojoj, wielka szkoda! :-( Ale termin 9 lipca nadal aktualny? ;-)
_________________
"Kiedy śmieje się dziecko śmieje się cały świat" (J. Korczak)
 
 
     
Audrey 
Ta z ava to ja!:)

Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 33
Doczya: 23 Cze 2009
Posty: 51
Wysany: Sro 01 Lip, 2009   

aktualny ;-)
niestety :-(
 
     
madzi_czer 
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 44
Doczya: 31 Maj 2009
Posty: 145
Skd: z małego pokoju ;)
Wysany: Sro 01 Lip, 2009   

Audrey napisa/a:
aktualny ;-)
niestety :-(


już bliżej niż dalej, ale będzie wszystko dobrze! :-)
_________________
"Kiedy śmieje się dziecko śmieje się cały świat" (J. Korczak)
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.