Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Przesunity przez: kinga
Czw 04 Mar, 2010
I spotkanie Osteotomiaków i przyszłych Osteotomiaków -Otwock
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
  Wysany: Sro 24 Cze, 2009   I spotkanie Osteotomiaków i przyszłych Osteotomiaków -Otwock

Kochani,
Podczas przemiłych dyskusji z AgaW oraz madzi_czer postanowiłyśmy zorganizować pierwsze spontaniczne a zarazem oficjalne spotkanie Osteotomiaków oraz pretendentów do tego tytułu ;-) w Otwocku. Sprytnie chcemy wykorzystać datę 2 lipca- wtedy kiedy w Otwocku jest kontrola u naszego profesora. Dlaczego? - bo w tym czasie jest szansa, że na spotkaniu pojawią się nie tylko mieszkańcy Warszawy i okolic ale także pacjenci i przyszli pacjenci z dalszych zakątków Polski (w tym AgaW i AniaL). A o to chodzi! Mamy sobie wiele do powiedzenia, łączą nas podobne problemy a rozmawiając o nich rozwiewamy troski i wierzymy, że świat stoi przed nami otworem. Dlatego szalenie miło będzie poznać się i zobaczyć life :-)
Nasza propozycja to właśnie 2lipca (czwartek) po zakończonych wizytach u profesora Czubaka. Planujemy wybrać się na gigantyczną i przepyszną pizzę zakrapianą sokami, piwkami i tym czego ciało zapragnie :-)
Co Wy na to? Kto się pisze? Osobiście oferuję transport dla 4 osób z i do Warszawy :-)
Czekam na odzew zainteresowanych pomysłem. Pozdrowienia!
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Sro 24 Cze, 2009   

Wspaniale ! Ja będę i nie mogę się doczekać ! Teraz tylko będę trzymać kciuki za pogodę. Wymiana zdań i radość wspólnego spotkania będzie czymś extra dla naszej psychiki. Wszyscy tego potrzebujemy - odreagować chorobę wśród ludzi rozumiejących nas. Zapraszam wszystkich przed i po operacji ! To będzie wspaniałe spotkanie na żywo !
 
     
madzi_czer 
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 44
Doczya: 31 Maj 2009
Posty: 145
Skd: z małego pokoju ;)
Wysany: Sro 24 Cze, 2009   

Ja też tam będę :-D :-D :-D ! Mam nadzieję, że spotkanie będzie wspaniałe i frekwencja oraz pogoda dopisze!
_________________
"Kiedy śmieje się dziecko śmieje się cały świat" (J. Korczak)
 
 
     
Jowi 
Pielęgniarka

Gigantus Bioderkus




Status: Artroskopia x 1
Wiek: 37
Doczya: 19 Cze 2009
Posty: 848
Skd: Poznań
Wysany: Sro 24 Cze, 2009   

No i ja będe w tym czasie będę przebywac na oddziale więc 2 lipca mi odpowiada....tylko trzeba będzie nawiac ze szpitala hym....albo sprawić sobie pizze ze szpitalnego bufetu z mikrofali ajć.....
Mam nadzieję, ze sie spotkamy:)
_________________
.... Żaden Anioł nie szybuje samotnie......
....Twoja dłoń w mojej dłoni....bezpiecznie:)
 
 
     
kama 
kama

Mikrus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 41
Doczya: 24 Cze 2009
Posty: 12
Skd: Otwock
Wysany: Sro 24 Cze, 2009   

Hej:) ja mam się stawić 2 lipca w szpitalu, wiec też będę:) a dodatkowo znam świetnie Otwock ;-) pozdrawiam:)
 
 
     
Audrey 
Ta z ava to ja!:)

Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 33
Doczya: 23 Cze 2009
Posty: 51
Wysany: Sro 24 Cze, 2009   

Ja chciałabym wpaść, ale wtedy akurat mam egzamin na studia, więc nie wiem czy dam radę - dużo chyba też zależy od stanu psychicznego po rozmowie no i kwestia dojazdu, dlatego nic nie mogę zagwarantować.. Nie mniej jednak, jeśli bym się stawiła, to Katju byłabym wdzięczna za transport z/do Warszawy, bo dla mnie to jednak jest kawałek :lol:
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Czw 25 Cze, 2009   

Audrey - masz to jak w banku :-)
 
     
AniaL 

Popularus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 39
Doczya: 14 Cze 2009
Posty: 36
Skd: Warszawa
Wysany: Czw 25 Cze, 2009   

Dziewczyny to jest super pomysł! Bardzo chętnie wezmę w tym udział, tylko też się muszę do Ciebie Katju uśmiechnąć :-D :-D o transport
 
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Czw 25 Cze, 2009   

AniaL - transport zaklepany :-) Jest nas już 4 w samochodzie (madzi_czer, Audray, AniaL + ja), także mamy jeszcze jedno wolne miejsce :-)
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Nie 28 Cze, 2009   

Termin spotkania coraz bliżej...musimy ustalić miejsce naszego spotkania, godzinę i znak rozpoznawczy.
Jako znak rozpoznawczy proponuję apaszkę w dowolnym widoczym kolorze na szyi bez wzgledu na pogodę. Myślę że byłaby też dobra gruba frotka na prawej ręce w kolorze np. zielonym.
Co do miejsca...trzeba wybrać takie żeby każda chętna osoba mogła spotkać się. Nawet te dziewczyny które będą w szpitalu żeby mogły uczestniczyć. Nie wiadomo jaka będzie pogoda - więc mam propozycję barek na parterze w szpitalu ! koleżanki z oddziału przywieziemy na wózeczku!
Na początek barek szpitalny, kawka, może taras na dworze przy którejś z sal ?
A potem trochę na miasto , na pizzę...
Godzinę proponuję może na 14 ?
Piszcie swoje propozycje ! wspólnie ustalimy jak będzie najlepiej. Ja będę 2 lipca w Otwocku już od ok. 8 rano w okolicy szpitala, poradni ortopedycznej. Mam tego dnia kontrol. Może też ktoś będzie tak wcześnie rano?
Piszcie swoje propozycje na nasze spotkanie !
 
     
madzi_czer 
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 44
Doczya: 31 Maj 2009
Posty: 145
Skd: z małego pokoju ;)
Wysany: Nie 28 Cze, 2009   

AgaW bardzo fajny pomysł z tymi apaszkami i frotkami! :-D Choć myślę, że może apaszka wystarczy ;-) Tak, jak proponujesz barek na kawę, to dobre miejsce na wstępne zapoznanie a później pizza mniam mniam :mrgreen: . Tylko trzeba jeszcze uściślić godzinę spotkania.
Audray, AniaL musimy się umówić, w jakimś miejscu aby Katja mogła nas łatwo zgarnąć :-) Ja proponuję gdzieś w okolicach Reala na Jubilerskiej, lub może przy pętli tramwajowej na Gocławku (tam jest taki mały parking) aby można było później łatwo i szybko wyjechać na Otwock :-) co Wy na to?
_________________
"Kiedy śmieje się dziecko śmieje się cały świat" (J. Korczak)
 
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Nie 28 Cze, 2009   

Popieram apaszki :-) Wszystko jedno w jakim kolorze. Dziewczyny, czekam na kontakt w spr. dojazdu.
AgaW zaproponowała spotkanie w barku przyszpitalnym. Myślę ze to niezłe miejsce. Na miejscu w szpitalu spotkamy Jowi i Kamę. Mam nadzieję, że dołączą jeszcze do nas inne wesołe osóbki :-)
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Pon 29 Cze, 2009   

Czyli postanowione - zakładamy apaszki na spotkanie 2 lipca żeby się rozpoznać. Spotykamy się w barku szpitalnym tym na parterze. Teraz godzina - może 14.00 ???
 
     
AniaL 

Popularus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 39
Doczya: 14 Cze 2009
Posty: 36
Skd: Warszawa
Wysany: Pon 29 Cze, 2009   

Aguś będziesz tam tyle na nas czekać? Wizyty się kończą o 11tej, może trochę wcześniej byśmy się umówiły? Jak myślicie dziewczyny? Pomysł z apaszką świetny i nie omieszkam jej przywdziać :lol:
Madzi_czer, Audrey, Katju jeśli chodzi o kwestię dojazdu to mieszkam blisko centrum więc wszędzie mam w miarę dobry dojazd, umówcie się tak żeby wam było wygodnie a ja się dostosuję.
 
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Pon 29 Cze, 2009   

Dodzwoniłam się w końcu....bardzo trudno się dodzwonić . I wiem że przyjęcia kończą się o 13. Więc dla mnie spotkanie może być nawet o 13. Czekam na propozycje godziny spotkania. Wiesz Aniu -ja się nie przejmuję tym czekaniem na spotkanie. Jestem przyzwyczajona do czekania w kolejkach do lekarzy. To czekanie na takie miłe spotkanie nie będzie czymś strasznym. Jak mi zostanie trochę czasu to będę zwiedzać Otwock. A może ktoś będzie też wcześniej i będzie z kim porozmawiać? Nie mogę się doczekać :-D
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.