Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
ODDAM Nakładkę na sedes
esca 
2000r i 2014r



Status: Endo x 2
Wiek: 65
Doczya: 29 Wrz 2012
Posty: 393
Skd: Polska zach
Wysany: Pi 22 Sie, 2014   

Cytat:
Moi Drodzy z racji tego, że moja operacja się nie odbyła mogę przesłać kolejnej osobie nakładkę :)
Izunia, to może ja? Napisałam do miody ale nic się nie odzywa?A ja 26 sierpnia na stół.
pozdr
_________________
Jeśli czegoś pragniesz, to cały świat działa potajemnie, aby udało ci się to osiągnąć.
 
     
Iza 
... pod prąd ...
Maximus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 47
Doczya: 18 Gru 2011
Posty: 393
Skd: dolnośląskie
Wysany: Pi 22 Sie, 2014   

esca napisa/a:
Cytat:
Moi Drodzy z racji tego, że moja operacja się nie odbyła mogę przesłać kolejnej osobie nakładkę :)
Izunia, to może ja? Napisałam do miody ale nic się nie odzywa?A ja 26 sierpnia na stół.
pozdr

Oczywiście, wysyłam zaraz po niedzieli :) p.s. wiesz, że niedaleko mieszkamy od siebie :)
_________________
... na przekór wszystkiemu ...
 
 
     
mioda 
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Doczya: 18 Kwi 2014
Posty: 32
Skd: śląsk
Wysany: Pon 25 Sie, 2014   

esca, przepraszam nic do mnie nie dotarło:( byłam jakiś czas "poza zasięgiem" Jeśli nadal potrzebujesz nakładki - podaj adres wysyłam natychmiast poleconym
 
     
Iza 
... pod prąd ...
Maximus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 47
Doczya: 18 Gru 2011
Posty: 393
Skd: dolnośląskie
Wysany: Sro 27 Sie, 2014   

mioda napisa/a:
esca, przepraszam nic do mnie nie dotarło:( byłam jakiś czas "poza zasięgiem" Jeśli nadal potrzebujesz nakładki - podaj adres wysyłam natychmiast poleconym

mioda wysłałam dziś nakładke dla ecsa także wstrzymaj się :)
_________________
... na przekór wszystkiemu ...
 
 
     
asiek 
Mikrus Bioderkus



Status: Sympatyk Forum
Doczya: 27 Sie 2014
Posty: 8
Skd: Lublin
Wysany: Czw 28 Sie, 2014   

Witam!

Dzisiaj moja Mama przeszła operację wstawienia endoprotezy stawu biodrowego. Zdecydowaliśmy, że po powrocie ze szpitala będzie mieszkać u mnie, niestety problem będzie na pewno z WC ponieważ w pobliżu sedesu nie ma nawet jak zamontować uchwytów... dlatego też dość pilnie poszukuję nakładki na sedes - myślę, że bez tego ani rusz... Gdyby ktoś miał do oddania albo za symboliczną kwotę do sprzedania to byłabym wdzięczna :)


poszukuję też wszelkich rad jak sobie poradzić w takiej sytuacji - moja Mama jest niesamowicie samodzielną osobą i nie bardzo będzie chętna do współpracy (w sensie pomagania jej w intymnych czynnościach), ale rad na pewno z ciekawością wysłucha :)

pozdrawiam!
 
     
bebe14 
Bioderkus!!!



Status: Endo x 2
Wiek: 45
Doczy: 20 Lip 2013
Posty: 281
Skd: Lubelskie
Wysany: Czw 28 Sie, 2014   

Witam ja będę w Lublinie w środę i mam nakładkę ale ona nie jest moja i być może będę mógł ci pożyczyć a na razie nie jest mi potrzebna bo będę na kontoli po operacji Odezwij się to może ci pożyczę i tak mamuśka wyjdzie za kila dni ze szpitala
 
     
asiek 
Mikrus Bioderkus



Status: Sympatyk Forum
Doczya: 27 Sie 2014
Posty: 8
Skd: Lublin
Wysany: Czw 28 Sie, 2014   

oj, super by było!!! :D Odezwę się na priv :)

Jeszcze nie wiem kiedy Mama wyjdzie ze szpitala, jak na razie próbowali ją stawiać od pionu dzisiaj ale jeszcze ciśnienie ma za słabe i odpuścili... ale mają podejmować próby co jakiś czas :)
 
     
mioda 
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Doczya: 18 Kwi 2014
Posty: 32
Skd: śląsk
Wysany: Czw 28 Sie, 2014   

Witam, w związku, z tym, że Iza wysłała nakładkę do esca, moje jest nadal "do wzięcia".
Kontakt na pv pozdrawiam
 
     
asiek 
Mikrus Bioderkus



Status: Sympatyk Forum
Doczya: 27 Sie 2014
Posty: 8
Skd: Lublin
Wysany: Czw 28 Sie, 2014   

ja mam nadzieję, że uda się pożyczyć od bebe14 tym bardziej, że będzie w Lublinie :) Już się wstępnie umówiliśmy. ale jakby coś to będę dawać znać czym prędzej mioda :)

Jestem bardzo miło zaskoczona obrotem sprawy, w zasadzie to gdzieś podświadomie myślałam, że się nie uda, ale wiadomo - tonący brzytwy się chwyta, więc spróbowałam :) za mało w swoim życiu chyba poznałam tak bezinteresownych i przyjaznych ludzi... DZIĘKUJĘ BARDZO!!! :D
 
     
esca 
2000r i 2014r



Status: Endo x 2
Wiek: 65
Doczya: 29 Wrz 2012
Posty: 393
Skd: Polska zach
Wysany: Pi 29 Sie, 2014   

Izunia napisałam na priv
Pozdr

Edit, właśnie dzwonił kurier i dogadałam się z nim. Mam nakładkę już w domu.
Dziękuję bardzo.
Pozdrawiam
_________________
Jeśli czegoś pragniesz, to cały świat działa potajemnie, aby udało ci się to osiągnąć.
 
     
Beti69 
Mikrus Bioderkus



Status: Sympatyk Forum
Doczya: 04 Wrz 2014
Posty: 1
Skd: wielkopolska
Wysany: Czw 04 Wrz, 2014   

Witam serdecznie, jestem "nowa" i troche zagubiona :oops:
Mama moja jest po operacji - endoproteza stawu biodrowego, jutro wychodzi ze szpitala i własnie się dowiedziałam, ze koniecznie trzeba wyposażyć WC w nasadkę. Chętnie odkupię lub pożyczę, wszelkie rady i wskazówki również chętnie przyjmę, ponieważ nie wiem czy sobie poradzę.
_________________
Beti69
 
     
asiek 
Mikrus Bioderkus



Status: Sympatyk Forum
Doczya: 27 Sie 2014
Posty: 8
Skd: Lublin
Wysany: Pi 05 Wrz, 2014   

dzięki wielkie bebe14!!!! :D Nie dość, że dostałam nakładkę, to i wiele cennych wskazówek, i na duchu mnie podniosłeś! :) W imieniu moim i Mamy dzięki wielkie Dobry Człowieku!!! :)

Beti69 - głowa do góry, nakładka faktycznie się baaardzo przydaje i parę innych rzeczy opisanych na forum. Moją Mamę odebrałam ze szpitala w środę i jestem pełna optymizmu! Powodzenia!
 
     
esca 
2000r i 2014r



Status: Endo x 2
Wiek: 65
Doczya: 29 Wrz 2012
Posty: 393
Skd: Polska zach
Wysany: Sob 04 Pa, 2014   

Mogę już przesłać następnej osobie nakładkę. Ja już nie będę potrzebować.
Czekam na wiadomość.
pozdr
_________________
Jeśli czegoś pragniesz, to cały świat działa potajemnie, aby udało ci się to osiągnąć.
 
     
malja 
malja
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Doczya: 16 Wrz 2014
Posty: 6
Skd: okolice Warszawy
Wysany: Sob 04 Pa, 2014   

Jak to nie będziesz potrzebowała?
Już możesz korzystać z niskiego sedesu?
Podziwiam.
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Sro 08 Pa, 2014   

malja, koleżanka ma rację Tyle czasu nakłada na deskę wystarczy.
Ja chodziłam do mamy, siostry, oraz rodziny narzeczonego a tam nie było nakładki więc szybciutko nauczyłam się radzić.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.