Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
ODDAM Nakładkę na sedes
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Czw 24 Wrz, 2009   [ODDAM] Nakładkę podwyższajacą na WC

Nakładka na WC jest w b.dobrym stanie, choć jest używana. Dzielnie aczkolwiek krótko pomagała mi podczas rekonwalescencji po 2 osteotomiach stawów. Nakładka posiada klapkę dzięki czemu toaletę można zamykać, co jest estetyczne i nie irytuje ;-) Nadstawka posiada mocujące plastikowe śruby dzięki którym przytwierdzana jest to toalety. Montaż jak i demontaż to 1minuta roboty. Konstrukcja ułatwia dbanie o higienę gadżetu.
Nie mam zdjęcia mojej nakładki (moje lenistwo ;-) ), ale wygląda mniej więcej tak:


Mam do niej oryginalne pudełko. Nadstawka lezy w garażu i się kurzy czekając na nowego potrzebującego ją właściciela czy właścicielkę :-)

Odbiór osobisty na terenie Warszawy lub pocztą.
 
     
jolza 
jolza
Mikrus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza + Kapo
Doczya: 14 Lip 2009
Posty: 13
Skd: wybrzeże
Wysany: Czw 24 Wrz, 2009   

Katja, ponieważ zbliża się mój termin operacji (kapoplastyka), powoli powinnam zacząć mysleć o gromadzeniu pocnych "gadżetów". Chetnie odkupię od Ciebie tę nakładkę podwyższają na WC. Czy to nadal aktualne?
Serdecznie pozdrawiam
Jolza
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Czw 24 Wrz, 2009   

Aktualne. Oddam ją, nie sprzedaję. Oddaję, ale wpadłam właśnie na pewien pomysł ;-) Chciałabym aby ktoś (w tym wypadku TY) po swoim zabiegu, kiedy nie będziesz już potrzebowała tego gadżetu też oddała go komuś kto jest potrzebującym. Firmy sprzedające sprzęt rehabilitacyjny mają wysokie ceny na taki sprzęt. Często kupuje się go jednorazowo (służy nam krótki okres czasu po zabiegu). Tu, na Bioderku mamy tą możliwość zrobienia czegoś dla kogoś innego. Wiem, że to górnolotnie powiedziane, bo sprzęt jest używany. Ale dobre i to :-) Co o tym sądzisz? Jeśli to małe "ale", to abyś przekazała go później komuś dalej nie przeszkadza Ci - nadstawka jest Twoja :-) Daj mi znać na PW czy jesteś w okolic Warszawy i chcesz ją odebrać osobiście, czy mam Ci ją wysłać - podaj wtedy adresik.
Mam nadzieję, że będzie Ci pomocna :-)
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Pi 25 Wrz, 2009   

Czy może ktoś jeszcze ma do odsprzedania/oddania nakładkę na WC?

Obiecuję, że nawet jak odkupię to kolejna osoba dostanie ją za free!
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pi 25 Wrz, 2009   

Cytat:
Czy może ktoś jeszcze ma do odsprzedania/oddania nakładkę na WC?

Obiecuję, że nawet jak odkupię to kolejna osoba dostanie ją za free!

Hm.. mam tylko jedną... Ale może trzeba to zaplanowac logistycznie kobietki. Która pierwsza idzie pod nóż? Później się wymienicie ją :-) No, pomyślcie :-)
 
     
jolza 
jolza
Mikrus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza + Kapo
Doczya: 14 Lip 2009
Posty: 13
Skd: wybrzeże
Wysany: Pi 25 Wrz, 2009   

Dzień dobry!
Katja, dziękuję bardzo za szybki odzew.
Niestety, nie jestem z Warszawy. Wybrzeże to moje strony.
Ja mam operację kapoplastyki planowaną na pażdziernik/listopad (dokładnej daty jeszcze nie znam - czekam z utęsknieniem na telefon od doktora) . Drugie biodro będzie najprawdopodobniej w kwietniu 2010.
Hm, powinnam się wreszcie zebrać i coś więcej napiasać o sobie, bo jak do tej pory to tylko namiętnie śledzę wiadomości.
I muszę przyznać, że jest to dla mnie pasjonująca lektura.
Pasiflora, a jak z terminem u Ciebie?

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pi 25 Wrz, 2009   

Kwestia nadstawki mówiona na PW z jolzą. To będzie najbardziej wędrująca po świecie nakładka WC w historii :-)
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Sob 16 Sty, 2010   

iwona36 napisa/a:
oze na tym forum powinny znaleść sie namiary gdzie mozemy kupić nkładki itp


Trafna myśl. A za tą myślą poszliśmy dalej i niebawem Fundacja Bioderko uruchomi e-sklepik gdzie będzie można nabyć nie tylko nakładki na WC ale wiele przydatnych i potrzebnych Bioderkowiczom gadżetów i sprzętu rehabilitacyjnego :)

Na pewno powiemy o tym na forum :)

A przy okazji tematu - jolza- jak tam Twój sprzęt? Używasz jeszcze czy puszczasz w obieg? :)
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Sob 16 Sty, 2010   

No właśnie Jolza są inni równie chętni na wypożyczenie? :-D
 
     
Wiesia187 

Popularus Bioderkus



Status: Endo x 2
Doczya: 13 Lip 2009
Posty: 136
Skd: kujawsko-pomorskie
Wysany: Sob 16 Sty, 2010   

Uruchomienie e-sklepiku to wspaniała i trafna inicjatywa. Na pewno z tej oferty skorzysta wielu bioderkowiczów. :clap:
 
     
RADEK(hunter) 




Status: Endo x 1
Doczy: 05 Gru 2009
Posty: 82
Skd: Warszawa
Wysany: Nie 17 Sty, 2010   

też tak uważam
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Nie 17 Sty, 2010   

Wiesia187 napisa/a:
Uruchomienie e-sklepiku to wspaniała i trafna inicjatywa. Na pewno z tej oferty skorzysta wielu bioderkowiczów. :clap:


RADEK(hunter) napisa/a:
też tak uważam


Cieszę się, że wspieracie pomysł. Aby go uruchomić potrzebujemy tylko rąk do pracy i czasu :-) Aby znaleźć potencjalnych dostawców sprzętu, wynegocjować dobre ceny i móc zaoferować sprzęt w naszym e-sklepie. To sporo pracy ale i później sporo radości i możliwości.

Planujemy aby w naszym sklepie były także nie tylko tradycyjne sprzęty ale zindywidualizowane, piękne i jedyne w swoim rodzaju :-)
 
     
jolza 
jolza
Mikrus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza + Kapo
Doczya: 14 Lip 2009
Posty: 13
Skd: wybrzeże
Wysany: Nie 17 Sty, 2010   

Witam wszystkich serdecznie.
Nakładki na WC już nie używam. Trzymam ją jeszcze na "drugie biodro", które coraz bardziej domaga się operacji. Ale i tak muszę jeszcze trochę odczekać.
Jeśli ktoś więc potrzebowałby teraz tej nakładki, to mogę ją chętnie "wypożyczyć".
Pozdrawiam Jolza
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Nie 17 Sty, 2010   

Cytat:
Nakładki na WC już nie używam. Trzymam ją jeszcze na "drugie biodro", które coraz bardziej domaga się operacji. Ale i tak muszę jeszcze trochę odczekać.
Jeśli ktoś więc potrzebowałby teraz tej nakładki, to mogę ją chętnie "wypożyczyć".


Jolza, cieszę się, że jesteś w dobrej formie i nakładka nie jest Ci potrzebna. Koniecznie, według naszej umowy i ustalonych zasad (min. wysyłamy nakładkę na swój koszt do nadawcy, nadawca otrzymuje ją w "prezencie" aby po czasie powrotu do zdrowia mógł dalej przesłać ją "prezentowo" następnemu) "puść ją w obieg". Wielu za moment ma zabieg. Możesz im go ułatwić.
Kiedy termin Twojej drugiej operacji będzie się zbliżał - poluj na nią na forum ) . Wspaniale, gdyby mogła przysłużyć się jak największej ilości pacjentów. (tak samo w osobnym wątku"puść" chwytak, jeśli już go nie używasz).

:)
 
     
basia19 
basia19
Popularus Bioderkus



Status: Kapo x 1
Wiek: 65
Doczya: 15 Sty 2010
Posty: 84
Skd: wielkopolska
Wysany: Wto 23 Lut, 2010   

Bardzo chętnie wypozyczyłabym tę nakładkę na wc. Mam operację 14 kwietnia.
Pozdrawiam serdecznie pa
_________________
barbara
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.