Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Przesunity przez: kinga
Pon 24 Maj, 2010
A gdy będzie już po wszystkim...
Alicja 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 56
Doczya: 01 Wrz 2009
Posty: 605
Skd: łódzkie
Wysany: Nie 22 Lip, 2012   

Grażynko, czy Ty przeszłaś ten szlak o kulach? Ja 20 lat temu poleciałam z jedną (nikt wtedy nie zalecał chodzenia o dwóch). Było to 9 miesięcy po pierwszej, źle wstawionej endo. Wróciłam wozem, czego nie chciałabym więcej robić. Miałam wielką satysfakcję z pokonania tych kilku kilometrów na nogach! A że kolano bolało i bez wyprawy nad Morskie Oko, więc nic sobie z tego nie robiłam. ;-)

Gobla, dzięki Ci za to, że poczekasz, ale obawiam się, że to może potrwać. :-/ Chwilami wątpię, czy kiedykolwiek ten moment nadejdzie. Cóż, najwyżej pomaszeruję w Twoim miłym towarzystwie i z dwiema kulami.
_________________
Twoja siła będzie na miarę twoich pragnień.
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Nie 22 Lip, 2012   

Gobla, Alicja świetny pomysł! Tak sobie myślę, że - jeśli się zgodzicie - to i ja bym się dołączyła do tej wyprawy, tym bardziej że z Goblą wstępnie umawiałyśmy się górską wędrówkę. Kocham góry i dla mnie wejście na jakiś szczyt to będzie sprawdzian i na pewno w jakimś sensie nagroda ;) tak więc czekam na info :)
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
Grazyna1950 





Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 73
Doczya: 12 Sty 2010
Posty: 873
Skd: Wielkopolska
Wysany: Nie 22 Lip, 2012   

Alicjo!!! Ja asekurowałam się kijkami Nordic walking. W jedna stronę poszłam pieszo. Spowrotem zeszłam do postoju furmanek i zjechałam. Może dałabym radę wrócić pieszo, ale było już późno. Wyprawa w jedną stronę zajęła mi chyba ze 4 godziny, ale doszłam.
_________________

 
 
     
Alicja 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 56
Doczya: 01 Wrz 2009
Posty: 605
Skd: łódzkie
Wysany: Pon 23 Lip, 2012   

aga.t., jasne, że chętnie Cę ze sobą zabierzemy. :-D Tylko że wyprawa dojdzie do skutku pewnie dopiero za rok. :-( Może wtedy, tak jak Grażynce, kijki mi wystarczą.

A w tym roku powinno mi się udać dotrzeć na Śląsk w sierpniu. To kolejna rzecz, którą zaplanowałam na "po". O szczegółach jeszcze napiszę, bo mam wielką nadzieję spotkać się z moimi bioderkowymi koleżankami. :lol:
_________________
Twoja siła będzie na miarę twoich pragnień.
 
     
gobla 

Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 63
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 44
Skd: Bielsko-Biała
Wysany: Pon 23 Lip, 2012   

Aga.t , też pytanie :-/ im będzie nas więcej tym weselej :-) ja też na pewno zabiorę kijki trekkingowe

Alicja , do zobaczenia na Śląsku :-D
 
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Wto 24 Lip, 2012   

Alicja napisa/a:
Odświeżam temat.

Komu udało się spełnić marzenia z tej "kategorii"?

Ja i Gobla marzyłyśmy o jednodniowym pobycie nad Morskim Okiem.
Miało być rok temu. Niby ja jestem "po", ale choć to prawie rok, to jakby nie do końca nadaję się na dojście do schroniska. Chyba musimy przesunąć to marzenie na kolejne wakacje...


Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
tak więc za rok.... :) :) :)

u mnie póki co były marzenia: oby mięsień podjął pracę, oby nie bolało chodzenie :)
i cieszą mnie małe kroczki typu zakupy, zgięcie nogi, przejście przez próg, czy zejście ze schodów :) :) :)

no a marzeniem na czas kolejny jest tańcowanie na weselu w pierwszym tygodniu września :D
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Sob 28 Lip, 2012   

Dziewczyny, trzymam kciuki, że spełnicie Wasze plany o szlakach :ok:
Moje kolejne marzenie spełnione. Wspomnienia z wyjazdu w Tatry niezapomniane ;)
Opisałam je tutaj, w temacie o sukcesach w rehabilitacji :)
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Wto 31 Lip, 2012   

a gdy już będzie po to zatańczę prawdziwą
http://www.youtube.com/watch?v=i8mz9uOvFQA
oraz powrócę do salsy i bachaty, bo tęsknię niesamowicie :) :) :)

no i może w końcu zacznę kurs tańca brzucha :D
 
     
ewka322 




Status: Endo x 1
Wiek: 48
Doczya: 08 Wrz 2011
Posty: 46
Skd: Gniezno
Wysany: Wto 31 Lip, 2012   

kinga napisa/a:
a gdy już będzie po
zapisze sie na Zumbe bo to moje marzenie .Drugim marzeniem było pójśc na koncert Bednarka , ale to juz spełnoine co prawda było dosc cięzko z kulami ,ale dałam rade .Uwielbiam jego teksty piosenek i muzyke reggae.
_________________
Dopóki walczysz, jestes zwyciezcą
 
 
     
piedra32 

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 46
Doczya: 28 Pa 2009
Posty: 505
Skd: Athlone-Ireland
Wysany: Sro 01 Sie, 2012   

ewka322, też bardzo lubię Kamila ma cudny głos.

Kinga szok jak włączyłam lambadę wspomnienia z młodości.Ja nawet miałam tanie ciuchy jak ta mała,wszystkie dziewczyny w tenisówkach.Fajnie ;-)
_________________
Nigdy nie jest równie daleko od celu,
jak wtedy, gdy nie wiesz,
dokąd zmierzasz.
 
     
keczu78 
Mikrus Bioderkus




Status: Przed
Doczy: 26 Kwi 2010
Posty: 10
Skd: Zabrze
Wysany: Pi 03 Sie, 2012   

Dziewczyny, pomimo że Bednarek to totalnie nie mój klimat, to w rytm lambady chętnie bym pokręcił z Wami tyłkiem. Faktycznie wspomnienia wróciły, a wraz z nimi dziewczyny w świetnych spódniczkach.
_________________

 
     
madziulaklb 
22.05.2013
Bioderkus!!!




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 31
Doczya: 03 Wrz 2012
Posty: 213
Skd: Opole
Wysany: Czw 27 Gru, 2012   

Też mam wiele marzeń związanych z tym jak będzie już po! :) Chciałabym pójść (nie pojechać, pójść o własnych siłach, najlepiej bez większego bólu) nad Morskie Oko, marzę o tym by nauczyć się chodzić prosto, nie jak pingwin jak to teraz mi wychodzi bez kul... chcę tańczyć! Pięknie tańczyć! Pięknie się poruszać :) Nie jak słoń w składzie porcelany :D Dlatego gdy tylko będę mogła zapiszę się na kurs tańca. Kolejnym marzeniem jest jazda na rowerze. Teraz blokada w biodrze mi to uniemożliwia, ponieważ nie jestem w stanie zrobić pełnego obrotu. I po prostu chcę móc chodzić dużo... nie tak jak teraz.. że po przejściu nawet 200m ból bioder i dołu kręgosłupa powoduje, że siadam jak 90letnia staruszka... xD No i chcę prostego chodzenia i żeby nie bolało - właściwie tego chcę najbardziej.
Proszę, trzymajcie kciuki za moje marzenia (pogrubiłam je dla siebie, by te hasła przypominały mi, że ból nie może zniszczyć mojego życia) :) za to by udało mi się je zrealizować! :)
_________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca. :)
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Czw 27 Gru, 2012   

Jestem pewna, że Ci się uda :)
Mi też się udało :)
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Pi 28 Gru, 2012   

Ja też trzymam kciuki, że Ci się uda i przyjdzie czas że nam tu opiszesz o spełnionych marzeniach :ok:
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
becia73 
becia

Popularus Bioderkus



Status: Kapo x 1
Wiek: 50
Doczya: 10 Lis 2010
Posty: 96
Skd: Krakow
Wysany: Pi 28 Gru, 2012   

madziulaklb, na pewno się spełnią, ja z każdym miesiącem po operacji coraz więcej wiary mam, że wrócę do pełnej aktywności sprzed dwóch lat. Ja dwa lata temu jeździłam na nartach, zdobywałam przełęcze w Alpach rowerem, tańczyłam, wierzę że wrócę do tego. Na razie dużo chodzę, wróciłam na rower, noga mnie nie boli nawet jak przejdę 10 km :)
A moim marzeniem jest wejść na jedną ekstremalną via ferratę w Austrii i wierzę, że mnie to się też spełni
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.