Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Przesunity przez: kinga
Pon 24 Maj, 2010
A gdy będzie już po wszystkim...
Audrey 
Ta z ava to ja!:)

Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 33
Doczya: 23 Cze 2009
Posty: 51
  Wysany: Sro 24 Cze, 2009   A gdy będzie już po wszystkim...

No właśnie - do czego dążymy przez cały okres pobytu w szpitalu, rehabilitacji..? Jakie są Wasze marzenia, które chcecie spełnić jako jedne z pierwszych zaraz po odzyskaniu wystarczającej sprawności?
Zapraszam do przedstawiania swoich upragnionych celów, które motywują Was do szybkiego powrotu do formy :)
 
     
madzi_czer 
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 44
Doczya: 31 Maj 2009
Posty: 145
Skd: z małego pokoju ;)
Wysany: Sro 24 Cze, 2009   A gdy będzie już po wszystkim...

Audrey napisa/a:
No właśnie - do czego dążymy przez cały okres pobytu w szpitalu, rehabilitacji..? Jakie są Wasze marzenia, które chcecie spełnić jako jedne z pierwszych zaraz po odzyskaniu wystarczającej sprawności?
Zapraszam do przedstawiania swoich upragnionych celów, które motywują Was do szybkiego powrotu do formy :)

Wąwóz Homole - Szczawnica chcę ten szlak przejść jeszcze raz! Może to nie jest bardzo ambitne, ale dla mnie najpiękniejsze miejsce pod słońcem :mrgreen: Pierwszy raz zdobyłam go 3 lata temu w sierpniu, od tamtej pory nie byłam jeszcze w górach a tak za nimi tęsknię :-(
Poza tym mam jeszcze kilka planów w tym jeden taki mały związany z dwiema kreseczkami :oops: tylko ciiii, bo mężulek jeszcze o tym nie wie ;-)
Audrey a jaki Ty masz cel do spełnienia?
_________________
"Kiedy śmieje się dziecko śmieje się cały świat" (J. Korczak)
Ostatnio zmieniony przez madzi_czer Sro 24 Cze, 2009, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Sro 24 Cze, 2009   

Audrey dla mnie nie ma nic piękniejszego niż 2 sprawy - narciochy w skąpanych słońcem Alpach i nurasowanie w Wielkim Błękicie z ukochanymi morskimi stworzeniami. Wiesz, jak czasem sobie o nich myślę (a robię to nadzwyczaj często :-) ) żałuję, że nie jestem jak Kevin Costner w "Wodny świecie" ;-) Mogłabym siedzieć na dnie do woli! Tak więc moje plany po powrocie do pełnej sprawności sa jasne jak słońce!!!
We wrześniu kurs nurkowania na Nitrox. Grudzień 2009 to rozpoczęcie sezonu narciarskiego gdzieś w Alpach. Potem jak finanse pozwolą szybki nur do Egiptu na rafę. Ale prawdziwym wyzwaniem będzie planowany na sierpień 2010 wylot do Indonezji i szaleństwo na kilku z wysp nurkując i zwiedzając Azję. Aby to zrobić będę musiała być już bardzo silna i sprawna. Czeka mnie 3 tygodnie wędrówek z plecakiem, również po dżungli. To mnie nakręca! Nawet nie wiesz jak się ekscytuję na samą myśl!
Grunt to mieć cel!! :mrgreen:
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Sro 24 Cze, 2009   

Piękny temat...marzenia.mi się marzy wiele rzeczy po wszystkim. Kocham zwiedzać piękne miejsca, przyrodę i kontakt z nią. Po wszystkim marzę o wycieczkach - w nasze Tatry, wcześniej w Bieszczady tak na dłużej( bo bliżej) Ale nie siedzieć w domku tylko zjeżdzić wszystko i zobaczyć jak najwięcej, pofotografować . Chcę zabrać ze sobą rower i móc jeżdzić. Do tego marzy mi się zwiedzenie wielu parków narodowych w naszym kraju oraz starych zamków. To bardzo realne marzenia - krok po kroku będę starać się je realizować. Z mężem zastanawiamy się nad kupnem namiotu, dopiero od niedawna mamy samochód - teraz będziemy mogli zaczać realizować zwiedzanie kraju, jeszcze tylko złapię trochę formy i na początek odwiedzę nasze kochane Roztocze.Uśmiecham się na samą myśl !
 
     
Jowi 
Pielęgniarka

Gigantus Bioderkus




Status: Artroskopia x 1
Wiek: 37
Doczya: 19 Cze 2009
Posty: 848
Skd: Poznań
Wysany: Sro 24 Cze, 2009   

Można pobujać w obłoczkach.... Madzi_czer chyba się zdradziłaś tymi 2 kreseczkami spokojnie nikt oprócz użytkowników forum nie będzie o tym wiedział....(nie licząc odwiedzających):)
Generalnie moje największe marzenie niedawno się spełniło...
Na dzień dzisiejszy chciałabym po zabiegu wiedzieć, ze to była słuszna decyzja jaką podjęłam, i że dzięki Prof. będę mogła szczęśliwie cieszyć się zdrowym nowym "zawieszeniem":) Oczywiście nie musze pisac o tym, ze marzy mi się szybki i sprawny powrót do sprawności....W sierpniu lecę w odwiedziny do siostry do Irlandii wiec chcę być rześka:) a potem...w sumie nic nie zaplanowałam.....wolę ego nie robić....nie lubię czuc sie rozczarowana:)Ale z takich dalszych postanowień to chciałabym w spokoju rozpocząć ostatni rok studiów i zdobyć wymarzony tytuł mgr pielęgniarstwa:)...więc nie pogardzę dobrym zdrowiem:)
A propo wycieczek w góry to chciałabym jeszcze kiedyś pojeździć na nartach....i Sylwester spędzić w Bieszczadach nad Zalewem Solińskim. W zeszłym roku byłam w Bieszczadach i właśnie m.in. przeforsowanie doprowadziło mnie do tego miejsca gdzie jestem... ale nie żałuję....bo w górach jest wszystko to, co kocham:)
W tym miejscu pozwolę sobie byc nieskromna i powiedzieć, że 5 lat temu, kiedy byłam równiez po operacji bioder, chodząc o kulach Weszłam na Czarny Staw:) byłam z siebie dumna:)tym bardziej, ze po drodze dopadł mnie deszcz a kule robiły to co chiały:) i takich szczytów wszystkim Wam życzę i spełnienia marzeń:)
pozdrawiam
_________________
.... Żaden Anioł nie szybuje samotnie......
....Twoja dłoń w mojej dłoni....bezpiecznie:)
 
 
     
Audrey 
Ta z ava to ja!:)

Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 33
Doczya: 23 Cze 2009
Posty: 51
Wysany: Sro 24 Cze, 2009   

Ja chyba najbardziej chciałabym wrócić do tańca, ale tego, którego jeszcze nie próbowałam, a który najbardziej mnie fascynuje - klimaty modern jazzu. Poza tym marzy mi się lodowisko - w tym sezonie w ogóle nie jeździłam, natomiast w 3 wcześniejszych szalałam na tafli! Nawet jak raz podczas jazdy złamałam rękę, to z gipsem wróciłam na lód ;-) Poza tym fotografia - taka bez ruchowych ograniczeń, własna ciemnia.. No i oczywiście film i dobra książka.
Ahh wiem! Morze, morze moje kochane.. Chciałabym pojechać i wylegiwać się w słońcu, pływać wśród tych fal.. Tak, to zdecydowanie też jest na mojej liście ;-)
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Sob 27 Cze, 2009   

Pięknie! I o to chodzi! Marzenia, plany, cele są nam potrzebne jak powietrze! :-) To daje power! Sprawia, ze chce nam się każdego dnia wstawać i pracować, zmagać się z własnymi słabościami i problemami.
Wiecie co? Dziś kończę pobieranie zastrzyków z heparyny w brzuch. A wiecie co to oznacza? Że biorę się do realizacji kolejnego planu! Idę pod igłę - igłę tatuażysty. Niebawem na moich plecach zagości (już forever) wielka, piękna i emanująca elegancją manta w stylu maori. Ot i kolejne marzenie niebawem się spełni :-)
 
     
Audrey 
Ta z ava to ja!:)

Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 33
Doczya: 23 Cze 2009
Posty: 51
Wysany: Sob 27 Cze, 2009   

Katja jak wygląda wielka, piękna i emanująca elegancją manta w ctylu maori? :lol:
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Sob 27 Cze, 2009   

Hahhaa, wiedziałam, że ktoś zapyta. Jak już będzie na moich plecach - obiecuję pokazać fotkę. Manty np. w Indonezji nazywane są też diabłami morskimi. A manta w swoim naturalnym środowisku wygląda tak:

http://www.youtube.com/watch?v=tcgMi3EQFtg





Czyż nie są piękne i majestatyczne?
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Sob 27 Cze, 2009   

Super! piękne są! wiedziałam że tatuaż będzie miał w sobie coś morskiego :) ! Cóz za niepowtarzalny pomysł !
 
     
madzi_czer 
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 44
Doczya: 31 Maj 2009
Posty: 145
Skd: z małego pokoju ;)
Wysany: Sob 27 Cze, 2009   

Katju Twój tatuaż będzie śliczny!!! Już nie mogę się doczekać, jak zobaczę go na żywo ;-)
_________________
"Kiedy śmieje się dziecko śmieje się cały świat" (J. Korczak)
 
 
     
Audrey 
Ta z ava to ja!:)

Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 33
Doczya: 23 Cze 2009
Posty: 51
Wysany: Sob 27 Cze, 2009   

Haha fajnie na tym filmiku sobie pływają i ta muzyka.. :mrgreen:
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Nie 28 Cze, 2009   

Hahahha, to prawda :-)
Nie mogę się oprzeć! Pokaże Wam coś jeszcze. To z mojej ostatniej wyprawy tuż przed operacją drugiego biodra - oko w oko z ogromnym żółwiem - wspaniałe przeżycie. Nigdy go nie zapomnę.
http://www.youtube.com/watch?v=3bLd9KGMxn0
 
     
olifffka 
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 39
Doczya: 01 Lip 2009
Posty: 80
Skd: K-ce
Wysany: Sro 01 Lip, 2009   

Hahaha dobry temat :D

Hm, u mnie jest dwa tyodnie do pierwszej kontroli po operacji endo, a wtedy juz porzucę jedną kule i pójde na zakupy, duuuże zakupy i na jakis day spa, a co trzeba sie zregenerować :D .
A z tym bardziej odległych marzeń, planów: wyjazd do Islandii i Chin.
:-D
 
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pon 13 Lip, 2009   

:mrgreen: Tattoo już zrobiony :-D Jest piękny! I trzeba przyznać, że spory. Kolejny zamiar i cel spełniony.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.