Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Przesunity przez: kinga
Pon 24 Maj, 2010
A gdy będzie już po wszystkim...
olifffka 
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 39
Doczya: 01 Lip 2009
Posty: 80
Skd: K-ce
Wysany: Wto 14 Lip, 2009   

Katja, wrzuć fote :mrgreen:
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=_7C9KbvSJJQ
 
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 45
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Wto 14 Lip, 2009   

Heh, oj nie wiem, nie wiem... póki co jest świeży i zaczynają się robić strupki, więc aż do wygojenia fotki nie będzie. A później.. pomyślę ;-) Nie wiem czy mogę go tak upubliczniać ;-)
 
     
KALINA 
;-);-)
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 43
Doczya: 17 Cze 2009
Posty: 48
Skd: Sławno
Wysany: Wto 14 Lip, 2009   

Wow Kasiu;-) tatuażyk masz;-) super.
 
 
     
Audrey 
Ta z ava to ja!:)

Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 33
Doczya: 23 Cze 2009
Posty: 51
Wysany: Sro 15 Lip, 2009   

Katja czyżby miejsce wykonania tatuażu było krępujące? :lol: Dżoł af kors, no i czekam na fotkę ;-)

Ja Wam się pochwalę, że po poniedziałkowym Ganzu dziś wstałam do pionu bez większych problemów - wiadomo, nie było łatwo, ale z radością dałam radę! 8-)
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 45
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Sro 15 Lip, 2009   

Audrey jesteś twardzielem! I tak trzymać :-) Raz dwa będziesz na schodach a potem zaraz w domu czego z całego serducha Ci życzę.

Cytat:
Katja czyżby miejsce wykonania tatuażu było krępujące? :lol: Dżoł af kors, no i czekam na fotkę ;-)


Nie, no, żadne krępujące ;-) Na pleckach. Jest spory. Właśnie walczę aby non stop był natłuszczony. Fotka? Postaram się jak będzie już wygojony ;-)
 
     
duska 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 52
Doczya: 01 Lip 2009
Posty: 677
Skd: Kraków
Wysany: Nie 23 Sie, 2009   

Ja zamierzam tatuaz powiększyć :) Pare lat temu, juz po pierwszej endo, zrobilam tatuaż taki jak mi sie zawsze marzył..na pół pleców, wijący sie bluszcz.. Teraz chce go podciągnąć na ramię, zeby zza pleców sobie "wyglądał" :-) Ale musze poczekac do operacji.. Uwielbiam kolczyki i tatuaze, kolczykow mam kilka, tatuaz jeden ale za to duży ;-) A jesli chodzi o plany pooperacyjne to marza mi sie wakacje nad cieplym morzem...Ech..od wielu lat, akurat w wakacje, cos mi sie psuje i mam urlop z głowy. Ale poniewaz to moja ostatnia :-D operacja to w przyszłym roku jade :mrgreen:
 
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 45
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Nie 23 Sie, 2009   

Fiu fiu duska!! Zżera mnie ciekawość do do tattoo :-D Coś czuję, że muszę go zobaczyć :-) Pochwalisz się? :-D
 
     
duska 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 52
Doczya: 01 Lip 2009
Posty: 677
Skd: Kraków
Wysany: Nie 23 Sie, 2009   

Pewnie, ze sie pochwale :mrgreen: tylko musze chlopa poprosic, zeby mi zrobil jakies rozsadne zdjęcie :-D Kiedys mialam taką koncepcje, zeby w ramach tuszowania blizn na biodrach zrobic sobie tatuaz: wokół blizny wije sie trojwymiarowy duzy, piekny wąż.. koncepcja dalej mi sie podoba, ale obawiam sie, ze po tylu operacjach wyglądałby jak zdekompletowane puzzle :-/ Ale moze kiedys sie odwaze :lol:
_________________
- Kapitanie! Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie. To znaczy, że możemy atakować we wszystkich kierunkach! ;)
 
 
     
Audrey 
Ta z ava to ja!:)

Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 33
Doczya: 23 Cze 2009
Posty: 51
Wysany: Czw 03 Wrz, 2009   

A ja ostatnio mam ochotę na buty na wysokim obcasie i chyba kupię, jako motywator do ćwiczeń :-D
 
     
S
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Doczy: 19 Pa 2009
Posty: 44
Wysany: Wto 27 Pa, 2009   

Hmm Motywatory to chyba właśnie one sprawiają ze tacy ja są jeszcze wśród żywych. Moim motywatorem przez pierwsze kilka tygodni był powrót + życie ze wspaniałą kobietą. heh kobieta mnie porzuciła został motocykl, Biały motocykl z białymi kuframi, czarny kombinezon i czarne buty + biały kask = W Korku i w trasie wszyscy zjadą ładnie na bok z obawy że leci policja:) marzeniem było i nadal jest odzyskać maszynę i ekwipunek jeszcze tej zimy. ale poważne problemy ze znalezieniem nowej pracy z dnia na dzień odbierają mi szanse na zamienienie mojej tragedii w życiowy sukces. takie życie... pozostanie mi widok min ludzi, którzy stwierdzili ze już nie wsiądę na motocykl:)
 
     
Tomash 
Popularus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 33
Doczy: 10 Wrz 2009
Posty: 100
Skd: Łuków
Wysany: Wto 24 Lis, 2009   

No to jakie ja mam plany, no jakie ja mam plany? Sprecyzowanych planów konkretnych nie mam, a może mam? No kilka mam o taaak. Planuje udoskonalić swój warsztat gitarowy i wokalowy, dostać się na studia do wawy, znaleźć jakiś zespół i wykonywać ukochaną muzykę która sprawia że dzieci płaczą :evil: , starsze babcie się żegnają :evil: a publika skacze wywołując małe trzęsienie ziemi :evil: . Trzymać dredy na głowie póki nie sięgną tyłka mego lub nie będę już mógł machać głową . Wyjechać gdzieś z miasta połazić tu i ówdzie pozwiedzać miejsca w których nie byłem, takie są oto moje niesprecyzowane plany :D :devil:
_________________
"Wszyscy śmiejecie się ze mnie bo jestem inny, a ja się z was śmieję bo wszyscy jesteście tacy sami." Jonathan Davis
 
     
Jowi 
Pielęgniarka

Gigantus Bioderkus




Status: Artroskopia x 1
Wiek: 38
Doczya: 19 Cze 2009
Posty: 848
Skd: Poznań
Wysany: Wto 24 Lis, 2009   

Kiedyś sobie brzdąkałam na gitarze i o było dziecięce marzenie nauczyć się grać - spełniło się :-D
_________________
.... Żaden Anioł nie szybuje samotnie......
....Twoja dłoń w mojej dłoni....bezpiecznie:)
 
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Czw 10 Gru, 2009   

moim głównym marzeniem było życie bez bólu i nauczenie się chodzić prosto :)
w następnej kolejności marzył mi się powrót do czynnego (amatorskiego) uprawiania sportu :) no i to się spełniło, ponieważ dostałam zielone światełko na kilka dyscyplin :D

dostałam też pozwolenie na taniec :) zawsze chciałam umieć taniec brzucha oraz tańce rodem z Bollywood :) to też się spełnia :D

rozpoczęłam następne studia i cudownie jest jeździć na wykłady bez bólu :)

no i wiosną zaliczyłam pierwszą górską wyprawę (po latach przerwy) :!:

leżąc w szpitalu zrobiłam sobie listę celów, marzeń, rzeczy które chcę zrobić :) teraz tylko je odkreślam i dopisuję nowe :)
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Czw 10 Gru, 2009   

kinga, w Tobie pomimo, że tyle przeszłaś jest tak wiele pozytywnej energii , że tylko czerpać ją od Ciebie garściami. Mam nadzieje , że się zaraże tym optymizmem. Ostatnio brak mi motora Przekładanie operacji oraz jej odwieczne odkładanie... pewnie jak o tym czytacie to już Wam się rzygać chce, a mi płakać. Moje cele jakie? Jakie cele!!! Stoję w miejscu W ogóle nie umie ruszyć z miejsca , nie wiem co robić. Chciałam mieć coś fajnego na lata a może lepiej zwykła endo trza było sobie dać wszczepić i byłabym po. :cry:
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Czw 10 Gru, 2009   

mogę sobie tylko próbować wyobrazić, co przechodzisz Pasifloro :-(
pamiętam jak ja się czułam, gdy w pewnym szpitalu obiecali zrobić operację, a nie zrobili... :evil: gdyby działo się to częściej, to nie wiem jakbym sobie radziła...

wierzę jednak, że w końcu i Ty doczekasz się tej upragnionej rzeczy :)
będę trzymać kciuki mocno !!! :keep:
nie można nigdy tracić nadziei, ale Ty to pewnie wiesz :)
czasem każdego dopada zwątpienie, bezsilność, złość i frustracja...nie można się temu poddać, zawsze jest jakieś wyjście ...tylko czasem trzeba poczekać...
cele i marzenia można weryfikować i zmieniać, takie to już życie jest...czasem warto znaleźć coś fajnego/innego do roboty :)


a energią mogę się podzielić z każdym :mrgreen:
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.