Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Przesunity przez: kinga
Pon 04 Lip, 2011
Nati i jej historia z bioderkami
Martula 
Mikrus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Wiek: 42
Doczya: 12 Wrz 2010
Posty: 26
Skd: Radom
Wysany: Wto 08 Sty, 2013   

Nati. . . czas więc zmienić status ;-) :-D
_________________
martula
Wielu powie Ci "nie możesz", a Ty odwróć się i powiedz "no to patrz".
 
 
     
nati_891 
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 34
Doczya: 09 Kwi 2010
Posty: 116
Skd: Barlinek
Wysany: Wto 08 Sty, 2013   

A no racja Martula, już się biorę za zmianę statusu :)
A tak w ogóle to czuję się świetnie, czasami boli - no ale ma prawo oczywiście. Ruszam się dość dobrze, aż czasami myślę czy nie za dobrze, by sobie nic nie uszkodzić. W czwartek ściągnę szwy i już nic nie będzie ciągło. I zabieram się za rehabilitację, już na mnie tam czekają ;) `
_________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć"
 
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Wto 15 Sty, 2013   

nati_891 Jak po ściągnięciu szwów i postępy w rehabilitacji?
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
nati_891 
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 34
Doczya: 09 Kwi 2010
Posty: 116
Skd: Barlinek
Wysany: Wto 15 Sty, 2013   

Witam :) U mnie super, ranka po ściągnięciu szwów świetnie się goi :) a rehabilitacja do przodu, na razie ćwiczenia bierne, więc pan Arek działa moją nóżka. Z dnia na dzień jest lepiej... :P
Tylko ten śnieg.... musiałam zaopatrzyć się w kolce do kul bo troszkę ślisko ;)
_________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć"
 
 
     
nati_891 
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 34
Doczya: 09 Kwi 2010
Posty: 116
Skd: Barlinek
Wysany: Sro 23 Sty, 2013   

Kochani powiedzcie mi po jakim czasie wsiedliście do samochodu po Ganzu? Ja miałam operowaną nogę lewą. Tak się właśnie zastanawiam, ponieważ będę musiała dojeżdżać na rehabilitację z mojego domku, bo od lutego będę już u siebie. Teraz jestem na miejscu u mojej mamy do końca jej urlopu. 20 Lutego jadę na kontrole do Otwocka do dr Złotorowicza :) ciekawe co mi powie ...
pozdrawiam wszystkich i przesyłam gorące buziaki :*
_________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć"
 
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Sro 23 Sty, 2013   

Nati, temat o jeżdzie samochodem jest w dz.ogólnym.
Powodzenia na kontroli :)
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
nati_891 
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 34
Doczya: 09 Kwi 2010
Posty: 116
Skd: Barlinek
Wysany: Sro 23 Sty, 2013   

Dzięki AgaW, :) Pamiętam, że kiedyś o tym czytałam ale nie wiedziałam gdzie :)
_________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć"
 
 
     
nati_891 
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 34
Doczya: 09 Kwi 2010
Posty: 116
Skd: Barlinek
Wysany: Wto 19 Lut, 2013   

Jutro kontrola :) zaraz wybieram się na pociąg i cała nocka przede mną i rano wizyta ;)
Czuje się świetnie... z dnia na dzień coraz lepiej.... już w czwartek mija 8 tyg - jak to szybciutko zleciało :) Myślę, że doktor będzie zadowolony z mojego bioderka i chodu ;) ja jestem BARDZO ZADOWOLONA :)
_________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć"
 
 
     
nati_891 
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 34
Doczya: 09 Kwi 2010
Posty: 116
Skd: Barlinek
Wysany: Pi 22 Lut, 2013   

Witam wszystkich ;) Ja już po kontroli w Otwocku i z mieszanymi uczuciami wróciłam. Szczerze mówiąc troszkę niezadowolona jestem z tej wizyty ale już ok, przeszło mi.
Po pierwsze nie było tego lekarza do którego byłam zapisana, wizyta trwała zaledwie 5 min, bez zdjęcia rtg, bez zwrócenia uwagi na mój chód, w sumie to nie za dużo się dowiedziałam. Dowiedziałam się tyle co sama wiem, że jest wszystko dobrze ;) bo czuje się świetnie ;) Kolejna wizyta 3 kwiecień i wtedy będzie robione Rtg i możliwe, że zostanie wyznaczony termin drugiej operacji.
Jest wszystko świetnie, bo mam bardzo dobra rehabilitację, którą zawdzięczam Arkowi :* W domku śmigam bez kul a na dworek wychodzę z kulami dla asekuracji, bo jeszcze bardzo ślisko ;)
_________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć"
 
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Pi 22 Lut, 2013   

No tak, nie dziwię Ci się. Taką kontrol opierającą się na Twoich odczuciach a nie na rtg mogła Ci zrobić każda jedna koleżanka...a jechałaś taki kawał drogi.
Dobrze że rehabilitujesz się, sama widzisz efekty :) Kolejnych postępów w rehabilitacji i wytrwałości do ćwiczeń Ci życzę :)
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
becia73 
becia

Popularus Bioderkus



Status: Kapo x 1
Wiek: 50
Doczya: 10 Lis 2010
Posty: 96
Skd: Krakow
Wysany: Pi 22 Lut, 2013   

nati_891, między innymi dlatego ja zawsze na kontrolne wizyty umawiam się prywatnie i mam ze sobą zdjęcia RTG (te robię tu na miejscu, kilka dni wcześniej), bo inaczej to też bym się tylko wkurzała, że zmarnowałam dzień, pieniądze i miała za to tylko rozczarowanie.
 
     
mondey 
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 47
Doczya: 11 Lut 2013
Posty: 114
Skd: K-Koźle
Wysany: Sob 23 Lut, 2013   

nati_891 napisa/a:
Witam wszystkich ;) Ja już po kontroli w Otwocku i z mieszanymi uczuciami wróciłam. Szczerze mówiąc troszkę niezadowolona jestem z tej wizyty ale już ok, przeszło mi.
Po pierwsze nie było tego lekarza do którego byłam zapisana, wizyta trwała zaledwie 5 min, bez zdjęcia rtg, bez zwrócenia uwagi na mój chód, w sumie to nie za dużo się dowiedziałam. Dowiedziałam się tyle co sama wiem, że jest wszystko dobrze ;) bo czuje się świetnie ;)


Muszę przyznać,że ja też po mojej pierwszej kontroli od operacji, czyli kilka dni temu mam takie same odczucia, ani zdjęcia,ani nie sprawdził, jak chodzę, jedyne co, to sprawdził bliznę,uznał,że się dobrze goi i stwierdził,żeby do czasu rehabilitacji chodzić jeszcze o kulach :-| Następna wizyta 10 czerwiec :-) Nie zamierzam jednak płacić i jeździć prywatnie do lekarzy, bo w końcu dlaczego prywatnie ma być inny niż państwowo?...ale to już inny temat :-)
_________________
Life is like a box of chocolates - you never know, what you're gonna get...
 
     
nati_891 
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 34
Doczya: 09 Kwi 2010
Posty: 116
Skd: Barlinek
Wysany: Sob 23 Lut, 2013   

AgaW, rehabilituje się ciągle i to bardzo pilnie :) prowadzi mnie Arek, któremu bardzo ufam.... są tego efekty i jest bardzo zadowolony ze mnie i mojego chodu :)
becia73, wiesz co jechałam ponad 500 km do Otwocka na ta wizytę i straciłam sporo pieniążków i jakbym miała jeszcze dodatkowo umówi się prywatnie to jest dodatkowe 250zł. dla mnie to sporo. Wiem, że tak byłoby lepiej no ale.... :) jest dobrze tak jak jest :) na kolejnej wizycie po prostu nie dam się tak zbyć ;P
mondey, mi nawet blizny nie sprawdził i ani słowa o kulach ;/
Także jednym słowem dalej pilnie pracuje nad sobą i dojściem do pełnej sprawności ;)
_________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć"
 
 
     
mondey 
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 47
Doczya: 11 Lut 2013
Posty: 114
Skd: K-Koźle
Wysany: Sob 23 Lut, 2013   

nati_891, najważniejszy jest powrót do sprawności i tylko my możemy same sobie to zapewnić :-)
_________________
Life is like a box of chocolates - you never know, what you're gonna get...
 
     
becia73 
becia

Popularus Bioderkus



Status: Kapo x 1
Wiek: 50
Doczya: 10 Lis 2010
Posty: 96
Skd: Krakow
Wysany: Sob 23 Lut, 2013   

nati_891, no właśnie o to chodzi, że nie dokładając tych dodatkowych 250 straciłaś i wyrzuciłaś w błoto te pozostałe dużo pieniędzy, które wydałaś. Wiem, że najlepiej by było, żeby opieka zdrowotna była darmowa w tym kraju, ale to mit i skoro już wydaję na coś to rozsądnie, żeby się nie wkurzać, że marnuję czas i kasę bez sensu.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.