Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Prof. dr hab. med. A.Bohatyrewicz - SZCZECIN
Rycher 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 55
Doczy: 13 Kwi 2010
Posty: 9
Skd: Szczecin
Wysany: Sro 14 Kwi, 2010   Prof. dr hab. med. A.Bohatyrewicz - SZCZECIN

Witam wszystkich bioderkowiczów ;)
Zwracam się z prośbą o opinię oraz wszelkie informacje, do osób które znają,były operowane przez profesora A.Bohatyrewicza ze Szczecina.
Mam być operowany(endoproteza) i chciałbym dowiedzieć się jak najwięcej o panu profesorze i jego zespole.
Z góry dziękuje za wszelkie informacje i gorąco pozdrawiam wszystkich bioderkowiczów.
Ostatnio zmieniony przez kinga Pon 18 Lut, 2013, w caoci zmieniany 5 razy  
 
     
Libra 

Bioderkus!!!



Status: Endo x 1
Wiek: 50
Doczya: 13 Pa 2009
Posty: 210
Wysany: Sro 14 Kwi, 2010   

Znam tego lekarza ze swoich jeszcze bardzo małolackich czasów. W sumie, to nawet nie wiedziałam, że jest profesorem, ja się na etapie "dr" zatrzymałam. Trudno mi cokolwiek powiedzieć, ale moja koleżanka (schorzenie inne niż stawy biodrowe) bardzo go sobie chwali. Przepraszam, że nie pomogłam, ale popytam; może ktos z moich znajomych powie cos więcej. pozdrawiam
 
     
Rycher 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 55
Doczy: 13 Kwi 2010
Posty: 9
Skd: Szczecin
Wysany: Sob 15 Maj, 2010   

Chyba niczego się nie dowiem, w ogóle mało informacji o lekarzach z zachodniopomorskiego,czyżby nie było tam specjalistów? :-)
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Sob 15 Maj, 2010   

Są napewno, tylko pewnie nie trafiły na Forum osoby mogące się wypowiedzieć. Jest taka strona "znany lekarz" - może tam spróbuj jeszcze zasięgnąć opinii o tym lekarzu?
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Rycher 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 55
Doczy: 13 Kwi 2010
Posty: 9
Skd: Szczecin
Wysany: Nie 16 Maj, 2010   

AgaW dziękuję za informację ale tak się składa że do profesora trafiłem miedzy innymi dzięki stronie która podałaś.Jestem tylko zaskoczony że tak mało osób z zachodniopomorskiego trafiło na tak wspaniałe forum jakim jest BIODERKO.Przecież w Szczecinie też mnóstwo ludzi ma problemy ze stawami biodrowymi i aż trudno uwierzyć że tu nie trafiają.Szukając wszelkich informacji nigdzie nie znalazłem tak obszernej strony poruszajacej temat chorych bioderek.Wielkie uznanie dla moderatorów.
 
     
dora_kg 
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 40
Doczya: 15 Maj 2010
Posty: 51
Skd: Kołobrzeg
Wysany: Nie 16 Maj, 2010   

Rycher czy w/w doktor przyjmuje na kasę chorych czy prywatnie? Masz jakieś namiary do niego??
_________________
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei."
Dale Carnegie
 
 
     
Rycher 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 55
Doczy: 13 Kwi 2010
Posty: 9
Skd: Szczecin
Wysany: Nie 16 Maj, 2010   

Oto namiary.
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr1
ul.Unii Lubelskiej 1 Szczecin
tel.(091)4253000
www.spsk1.szn.pl

Gabinet Ortopedyczny
Szczecin ul.Modra 86a
tel.(091)4327158
Rejestracja wtorek,środa po godz.17
sobota po godz.12

To chyba tyle,ja byłem prywatnie.Przy szpitalu jest przychodnia ortopedyczna ale nie wiem czy tam też przyjmuje.
pozdrawiam
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Nie 16 Maj, 2010   

Rycher napisa/a:
.Jestem tylko zaskoczony że tak mało osób z zachodniopomorskiego trafiło na tak wspaniałe forum jakim jest BIODERKO.

Forum jest jeszcze młode, niedługo będzie mieć roczek :)
Wiele osób o nim nie wie, bo minęło zanim strona została wypozycjonowana w Internecie na pierwszą stronę przy wpisywaniu różnych słów przez pacjentów.
Jesteś na Forum od niedawna i jeśli chciałbyś pomóc osobom z Twoich stron do nas trafić to zerknij tutaj plakaty - każdy może pomóc rozsławiać nasze Forum :)
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
dora_kg 
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 40
Doczya: 15 Maj 2010
Posty: 51
Skd: Kołobrzeg
Wysany: Nie 16 Maj, 2010   

każda reklama forum jest dobra,

ja forum pokazałam mojej mamie jest po endo, teraz obdzwania koleżanki ze szpitala i mówi im o forum
_________________
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei."
Dale Carnegie
 
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Nie 16 Maj, 2010   

Jak miło, że pomagasz "rozsławiać" Forum :) najważniejsze, żeby potrzebujące osoby mogły trafić i odnaleźć potrzebne informacje :) a każdy sposób jest dobry :ok:
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
JonaL 
JonaL
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 46
Doczya: 06 Sty 2010
Posty: 16
Skd: Opole
Wysany: Wto 08 Cze, 2010   

Niedługo będę operopana przez ww. lekarza. Na razie był to kontakt 2 prywatnych wizyt. Ogólnie bardzo pozytywny i rzeczowy.
 
 
     
Jowi 
Pielęgniarka

Gigantus Bioderkus




Status: Artroskopia x 1
Wiek: 37
Doczya: 19 Cze 2009
Posty: 848
Skd: Poznań
Wysany: Czw 10 Cze, 2010   

Rycher napisa/a:
Zwracam się z prośbą o opinię oraz wszelkie informacje, do osób które znają,były operowane przez profesora A.Bohatyrewicza ze Szczecina.

Prof. PAM - a za czasów studiów to nie pamiętam żebym słyszała coś negatywnego na jego temat.
_________________
.... Żaden Anioł nie szybuje samotnie......
....Twoja dłoń w mojej dłoni....bezpiecznie:)
 
 
     
Marie 
Marie
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Doczya: 18 Lut 2011
Posty: 4
Skd: Szczecin
Wysany: Sro 16 Mar, 2011   

Jona, ja również jestem w kolejce do realloplastyki stawu biodrowego. Przypadek pilny, więc w maju/czerwcu mam mieć zabieg. Powodem jest znaczne obluzowanie, dojdzie do tego rekonstrukcja kości miednicy i krętacza kości udowej, z demontażem pierwotnej endo oczywiście. Ponoć niezbyt łatwy przypadek zdanie ww. lekarza. Boje się bardzo.
Moje pytanie - czy już jesteś po operacji i jakie wrażenia?
Nie wiem czy mam zaufać, czy konsultować w innych ośrodkach. Czas nagli, bo nie mogę czekać. A nie chciałabym być rozczarowana później.
Czy skierowano Cie od razu na rehabilitację?
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Sro 16 Mar, 2011   

Marie napisa/a:
Nie wiem czy mam zaufać, czy konsultować w innych ośrodkach.


Zawsze, ale to ZAWSZE konsultować z co najmniej 2 innymi specjalistami.
 
     
Jagi84 
baletnica
Popularus Bioderkus



Status: Artroskopia + Endo
Wiek: 39
Doczya: 01 Cze 2011
Posty: 100
Skd: Szczecin
Wysany: Sro 13 Lip, 2011   

No więc, chyba za późno trafiłam na to forum...Chciałam opisać prof Bohatyrewicza w temacie "nie polecamy" ale skoro znalazł się tu to może moja opinia się kiedyś komuś jeszcze przyda! Więc moja przykra historia zaczęła się u niego właśnie. Po kontuzji baletowej trafiłam do szpitala na Uni Lubelskiej. Okazalo się, że mam płyn w stawie i zrobili mi różne badania. Prof przypisał mi leki i dzięki temu płyn zniknął, doszłam trochę do siebie, natomiast noga bardzo bolała. Co przychodziła( juz prywatnie) do profesora, bo ponoć był najlepszy... to słyszałam, że jak robię cos co mnie boli to mam po prostu przestać a doszło do sytuacji, kiedy już w każdym momencie mnie bolało. Przez około rok konsultowałam sie z nim i w końcu mama(lekarz) się go zapytała czy przypadkiem nei trzeba zrobić zdjęcia? Więc on bardzo się zdziwił, że przez cały rok nie zostało zrobione zdjęcie, z czego sam mnie prowadził!!! zrobili zdjęcie, powiedział, że cos tam jest zniszczone, zrobili rezonans, po którym praktycznie niczego nowego się nei dowiedziałam i tomografie chyba dla spokoju profesora, który powiedział, że na tomografi są delikatne zmiany i nic więcej, więc dalej nic nei wiedziałam. Trafiłam wtedy do dr Piontka, który uznał, że jest obrąbek uszkodzony i trzeba zrobić artroskopie. Poszłam do profesora chcąc znać jego zdanie na ten temat, po czym profesor nagle powiedział mi, że nie wiec na jakiej podstawie dr Piontek wysuwa przypuszczenie obrąbka, ale ja mam staw 50-latki i juz mi nic pomoże, a jak mnie będzie bardzo bolało, to mam przyjść i on mi ten staw wymieni!!!! no masakra!!!więc prawdopodobnie obejrzał po raz drugi rezonans, na którym były właśnie te zmiany widoczne i taką wysunął diagnoze.... Natomiast te2 lata temu kiedy miałam ten rezonans robiony, miałam jeszcze niewielkie zmiany, teraz przy artroskopii juz była martwica głowy kości udowej....nie polecam zdecydowanie!!!!!bardzo się zawiodłam, jak doświadczony profesor moze tak kręcić, nie wyrażać się jasno i w dodatku skazywać mnie od razu na proteze, skoro okazuje się, że nawet martwicę można załatwić artroskopią!!!;/ Pozdrawiam!

EDIT:
No i jeszcze dodam, że to, że ktoś mam tytuł profesora to nic jednak nie znaczy!!! i musimy o tym pamiętać! zmieniają się metody, zmienia się medycyna, sposoby leczenia i czasami właśnie ci "profesorowie", którzy byli może kiedyś dobrymi lekarzami dziś ze swoimi tytułami mogą tylko prace naukowe pisać albo wykładać na uczelniach bo do leczenia to się nie nadają! no i mój bulwers niestety wyszedł, ale trzeba chyba tutaj takie właśnie rzeczy pisać!
Ostatnio zmieniony przez pasiflora Sro 13 Lip, 2011, w caoci zmieniany 1 raz  
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.