Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Przesunity przez: Katja
Pon 04 Lip, 2011
Historia malutkiej córki Joli
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Pi 06 Sty, 2012   

Jolu aż się serce raduje że z małą już dobrze wspaniale się czyta takie wiadomiści ucałuj malutką ;-)
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
 
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Pi 06 Sty, 2012   

Jolu, to wielka radość czytać takie wiadomości :ok: Widzisz, wszystko co złe minęło i dałaś radę dzielnie to przejść :hug: dobrze że napisałaś jak Wiktoria się czuje bo Twój wpis daje nadzieję innym rodzicom w podobnej sytuacji !
Jolu, zwracasz uwagę na coś bardzo istonego także u dzieci-na rehabilitację i dbasz o to aby ta dziedzina wiedzy dokończyła i utrwaliła to co wspaniałego zrobił Profesor Cz. Wielkie brawa za podejście oraz za wytrwałość w tym kierunku :brawo: Wierzę jak Ty że dzięki temu Twoja córka będzie mogła zdrowo i sprawnie żyć :ok:
Ściskam Was obie i życzę aby zawsze już było tylko dobrze :hug:
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Pi 06 Sty, 2012   

Heh, no to na szczęście uciekła nam jena biderkowiczka. Jolu brawo dla rodziców któzy zadbali o kruszynkę w odpowiednim momencie. :*
 
     
jolanta454 
Popularus Bioderkus



Wiek: 59
Doczya: 21 Pa 2009
Posty: 91
Skd: Świętokrzyskie
Wysany: Pi 06 Sty, 2012   

Dziękuje za ciepłe (jak zawsze od WAS) słowa.

pasi - Napewno będę zaglądać na forum bo nie zapomnę ile dla mnie zrobiliście, ale raczej "towarzysko" haha.

Czuć wsparcie innych jest bardzo budujące i pomaga przetrwać najgorsze chwile.

Przed nami jeszcze długotrwała rehabilitacja ale to już "pikuś" w porównaniu z tym co już nie wróci - HURA!!!!

WIKUNIA jest CUDOWNA, WSPANIAŁA, WIELKA MĄDRYSIA I MÓJ NAJWIEKSZY SKARB JAKI MOGŁAM SOBIE WYOBRAZIĆ :!:

Buziaki dla wszystkich - od maluszka również oczywiście :)
 
     
NUTKA 
nutka
Bioderkus!!!




Status: Endo x 1
Wiek: 50
Doczya: 20 Sie 2011
Posty: 151
Skd: GDYNIA
Wysany: Pi 06 Sty, 2012   

Aż się łezka w oku zakręciła,Ty jako MAMA też jesteś WIELKA WYJĄTKOWA MĄDRA I KOCHANA.Pozdrawiam i szczęscia życzę!!!!! :mrgreen:
_________________
"Cierpliwość jest kluczem do szczęścia"
 
     
drupinka 

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 66
Doczya: 19 Sie 2009
Posty: 420
Skd: Górny Śląsk
Wysany: Pi 06 Sty, 2012   

Brawo, Jolu! Wszyscy się cieszymy z tego Waszego sukcesu. Jak widać determinacja Rodziców + chęci i umiejętności lekarza = zdrowie.
Całusy dla Ciebie i Wiktorii (dobrze wybrałaś Jej imię :-D )
 
     
jolanta454 
Popularus Bioderkus



Wiek: 59
Doczya: 21 Pa 2009
Posty: 91
Skd: Świętokrzyskie
Wysany: Sob 07 Sty, 2012   

Dobrze chociaż, że teraz po naszych zmaganiach mogę pomóc w walce o zdrowie dzieciaczków nawet teoretycznie (szkoda, że ja nie miałam takiej możliwości, ale wiadomo - "co nas nie zabije to nas wzmocni .... ").
Teraz chcę nadal pomagać innym rodzicom (oby ich bylo jak najmniej!!!!) a jeśli już niech znajdą FORUM BIODERO
 
     
ania22 
1
Popularus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 41
Doczya: 03 Sty 2012
Posty: 35
Skd: podkarpacie
Wysany: Nie 08 Sty, 2012   

Jolus jestes Wielka dzieki Tobie i Twojej pomocy "teoretycznej" wtorkowy wyjazd nie jest juz dla mnie tak straszny , bo wiem ze po burzy zawsze wstanie slonce...
Odezwe sie po powrocie...oby powrot byl szczesliwy (w tych okolicznosciach)...trzymajcie kciuki za moja niunie..
 
 
     
jolanta454 
Popularus Bioderkus



Wiek: 59
Doczya: 21 Pa 2009
Posty: 91
Skd: Świętokrzyskie
Wysany: Pon 09 Sty, 2012   

Pamiętaj Droga Aniu - Twój nastrój udziela się maleństwu, dlatego głowa do góry - dacie radę.

Teraz wiem, ze rodzice strasznie cierpią, ale zrób wszystko żeby mała tego nie czuła. Teraz zmienily się warunki pobytu w szpitalu, dlatego możesz być ze swoją córeczką cały czas, możesz trzymać jej małą raczkę zaraz po operacji jak się obudzi, żeby nie czuła się sama, możesz dać jej siłę na gojenie się i wyzdrowienie. Twoja bliskość i spokój ukoją jej stach.
Poproś pielęgniarki środek uspakajający (dla siebie oczywiście :-> ) - trochę pomaga.
Dzieci są bardzo, bardzo dzielne, nawet w tych bardzo trudnych chwilach i łatwo przystosowują się do sytuacji, tak łatwo, że bedziesz zdziwiona. Nie zapomnij jednak zabrać do szpitala jej ulubionej mmaskotki, pieluszki itp
Czytaj jej dużo po operacji nawet wtedy, gdy będzie spać.
Wiem, że jako rodzina małej przeżyjecie koszmarny stres, a córeczka - nieszczególnie. Nawet z czasem nie będzie wiele pamiętać, ale dużo zależy od rodziny. Nie traktujcie tej sytuacji jak "końca świata" choć wiem, że będzie trudno, ale konieczość dla dobra dzieciątka,
Potem już tylko rehabilitacja i powrót do zdrowia, ale wtedy wszystko juz będzie z górki.

KCIUKI TRZYMAMY BARDZO MOCNO
Buziaki dla Ciebie i maleństwa
 
     
ania22 
1
Popularus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 41
Doczya: 03 Sty 2012
Posty: 35
Skd: podkarpacie
Wysany: Pon 09 Sty, 2012   

Droga Jolu bardzoe Ci dziekuje za wszystko co dla mnie zrobilas ,teraz wszystko spakowane rano wyjazd ,napewno napisze po powrocie....trzymajcie sie....mam nadzieje ze tym razem operacja sie odbedzie..
 
 
     
jolanta454 
Popularus Bioderkus



Wiek: 59
Doczya: 21 Pa 2009
Posty: 91
Skd: Świętokrzyskie
Wysany: Nie 10 Cze, 2012   

Witajcie kochani :)
Info z OSTANICH MIESIECY
Powolutku zapominamy o traumie .... uf ...
nie "odpuszczam sobie" ale jest jakoś lżej jak efekty są widoczne ... u Wikun ijuż trudno zauważyć "defekt - krótszej nóżki",
Jesteśmy po kolejnej 5 - tygodniowej rehabilitacji w "naszej Czarnieckiej ..." i przed turnusem rehabilitacyjnym (w tym roku Sopot), ale tu z głównym nastawieniem na odpoczynek.
Mała jest bardzo dzielnym przedszkolakiem, mama pracuje "pełna parą" a przed nami WAKACJE :dance:
POZDRAWIAMY WSZYSTKICH BIODERKOWICZÓW SEREDCZNIE - BUZIAKI :-)
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Nie 10 Cze, 2012   

Jolu, cudowne wieści :) i wspaniale że odpoczniesz :ok:
A może na szybko zdecydujesz się odpocząć weekendowo w Borkach i poświętować z nami kolejne już urodziny Forum ? Dziś siedziałam w Targeo planując trasę i od Ciebie jest całkiem blisko. Pomyśl o tym ( szczegóły w dz o spotkaniach-temat urodziny Forum) :)
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
jolanta454 
Popularus Bioderkus



Wiek: 59
Doczya: 21 Pa 2009
Posty: 91
Skd: Świętokrzyskie
Wysany: Pi 28 Gru, 2012   

Kochani Moi :lol: WITAM serdecznie po bradzo długiej przerwie ...
Chciałabym sie podzielić z Wami wspaniałymi wiadomościami - otóż - Wikunia Bogu dzięki już super. 5 grudnia byłam nią na wizycie u prof Czubaka i był bardzo zadowolony z tego co zobaczył na zdjęciu RTG.
w/g prof zadziwiająco pięknie i szybko maleńka wraca do zdrowia. Staw bioderkowy wygląda super i mamy dopiero za 2 i pół roku kontrolę.
Biega skacze, tańczy i zachowuje się "prawie" jak inne dzieciaczki (piszę prawie bo ja widzą różnicę, ale z boku trudno to widzieć)
Ja w dalszym ciągu trochę boję sie, ale już mi lżej ..............i wiem że będzie coraz lepiej.

WARTO BYŁO PRZEJŚĆ PRZEZ PIEKŁO ŻEBY TERAZ MOGŁA TOWARZYSZYĆ NAM RADOŚĆ ...

To cudowne móg obserwować dzieciaczka, który fika i skacze jak inne berbecie....

WSZYSTKIM RODZICOM, KTÓRZY PISZĄ DO NAS TU NA FORUM I NA PRYWIE - ŻYCZĘ OBY NOWY ROK PRZYNIÓSŁ TYLKO WIELKĄ RADOŚĆ, BYCZE ZDROWIE I WSZELKĄ POMYŚLNOŚĆ ..........

P.S. Agusia - specjalne uściski dla Ciebie Kochana :-D
 
     
kate310 
żyję z nadzieją



Status: Endo x 1
Wiek: 43
Doczya: 22 Lip 2011
Posty: 285
Skd: Polska Południowa
Wysany: Pi 28 Gru, 2012   

cudownie :)
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Sob 29 Gru, 2012   

jolanta454 napisa/a:
P.S. Agusia - specjalne uściski dla Ciebie Kochana

Dla Was ode mnie też :hug: Bardzo się cieszę że zdecydowałaś się na wpis :)
I życzę Wam kolejnych co najmniej tak optymistycznych wpisów :hug:
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.