Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Badania lekarskie
AQAddl 
Aqa mać
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 30
Doczy: 01 Lut 2017
Posty: 2
Skd: Daleko w huśtawka
Wysany: Sro 01 Lut, 2017   Badania lekarskie

Witam ! Od 15 miesięcy mam endoproteze biodra ,prawego. Czy ktoś z was orientuje się czy ze sztucznym biodrem mam szansę na to aby zdobyć zawód spawacza ? Chodzi mi czy przyjmą mnie na kurs , tam się przechodzi badania . Ogólnie to jestem sprawny pracuję, oraz prawdzie raczej aktywny tryb życia lecz też staram się oszczędzać . Mam 20 lat. Nie myślę tu o pracy w jakiś niebezpiecznych warunkach ani na wysokościach chciał bym aby przejść ten kurs i mieć papier na spawacza.
Z góry dziękuję za pomoc oraz Pozdrawiam!
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Sro 01 Lut, 2017   

AQAddl szczerze to ja nie mam pojęcia...ale może po prostu spytaj tam gdzie robi się taki kurs. Zawsze to będą wiadomości ''z pierwszej ręki'' ;) Powodzenia :)
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
AQAddl 
Aqa mać
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 30
Doczy: 01 Lut 2017
Posty: 2
Skd: Daleko w huśtawka
Wysany: Czw 02 Lut, 2017   

Może ktoś inny?
 
     
Krzyś 
Krzyś



Status: Endo x 2
Wiek: 56
Doczy: 05 Lis 2014
Posty: 56
Skd: Glucholazy
Wysany: Czw 02 Lut, 2017   Praca spawacza

Witam! Czytałem Twój post rano ale nie miałem czasu odpowiedzieć. Czynię to zatem teraz. Tak się składa, że w zawodzie spawacza przepracowałem ponad 30 lat ( metoda 135, 136, 138, 111 ). Jeżeli nie miałeś kontaktu ze spawaniem profesjonalnym tzn. takim, które stanowi źródło utrzymania, to uwierz mi proszę na słowo, że to bardzo ciężka i cholernie odpowiedzialna praca. Żeby nie rozwodzić się zbytnio, powiem tak: Spawając jakieś detaliki na warsztacie czy płoty nie zarobisz tyle aby z tego godnie żyć. Za takie pieniądze można wykonywać pracę o wiele mniej szkodliwą, lżejszą i w komfortowych warunkach. Natomiast spawanie, które daje możliwość godnej egzystencji wymaga żelaznego zdrowia. Ja pracowałem na konstrukcjach stalowych - mosty, dźwigi, platformy wiertnicze na morzu i lądzie. Praca we wszelkiego rodzaju pozycjach wymuszonych wymaga ogromnego wysiłku statycznego a to generuje wielkie obciążenia narządu ruchu. Dla mnie skończyło się to podwójną protezoplastyką stawów biodrowych i brakiem możliwości powrotu do zawodu ( żaden lekarz nie podpisze zgody na pracę na wysokości z powodu niemożliwości korzystania z uprzęży ). Podsumowując: zastanów się czy warto ryzykować rewizję implantu za powiedzmy 5 lat zarabiając w porywach 2,5 tys.?
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.