Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Blizna po endo...
Ania K. 
17-06-2016
Bioderkus!!!



Status: Endo x 1
Wiek: 38
Doczya: 20 Lut 2014
Posty: 157
Skd: Warszawa
Wysany: Sro 23 Lis, 2016   

emes napisa/a:
Mój rehabilitant (7 tyg. po) mówił, że warto smarować, chociażby dlatego, że każdy dotyk i masaż tej blizny bardzo dobrze robi...

Dokładnie!

Dla mnie blizna nie jest problemem wizualnym, a funkcjonalnym - ogranicza ruchomość, rozrost mięśnia, zrasta się z tkankami. Szczególnie stara duża blizna (ok 30 cm), która urosła razem ze mną.
_________________
Mermaid - moje bioderka przed i po
http://forumbioderko.pl/album_cat.php?cat_id=2
 
     
biedronne 




Status: Endo x 1
Wiek: 39
Doczya: 15 Sie 2010
Posty: 432
Skd: Kraków
Wysany: Pi 25 Lis, 2016   

Ania K., a jakoś czujesz że ta skóra wokół tej starej blizny ciągnie albo coś? Bo ja mam taką na pół uda, byłam operowana w wieku 3 lat, szwy takie na okrętkę jakby worek ziemniaków zszywali :D więc taka gąsienica długa teraz jest. Zbladła przez te 30 lat, ale poza tym, że sama blizna jest trochę mniej czuła na dotyk, to skóra swobodnie się przemieszcza w każdym kierunku - mam wrażenie że jest tylko stosunkowo płytko na powierzchni skóry i nie sięga wgłąb.
 
     
Ania K. 
17-06-2016
Bioderkus!!!



Status: Endo x 1
Wiek: 38
Doczya: 20 Lut 2014
Posty: 157
Skd: Warszawa
Wysany: Pi 25 Lis, 2016   

biedronne, tak, moja też tak "doskonale" jest zrobiona. Ponadto jest głeboka. Ciągnie mnie, szczególnie po wysiłku. Chodziłam na fizjo przed operacją, zeby te blizne troche zmiękczyć i poruszyć, uwolnić. Faktycznie po zabiegach blizna była bardziej miękka i ruchoma. Po operacji znowu jest nad nią dużo pracy, bo została naciągnięta. Znowu jest sztywniejsza. Jednak to też zależy od dnia, po zabiegu przeważnie jest lepiej, potem jak poćwicze, pochodzę to znów robi się twardsza.
_________________
Mermaid - moje bioderka przed i po
http://forumbioderko.pl/album_cat.php?cat_id=2
 
     
Hanna5555 
Mikrus Bioderkus




Status: Endo x 1
Doczya: 25 Lut 2017
Posty: 2
Skd: Bydgoszcz
Wysany: Czw 02 Mar, 2017   

Witajcie, jestem trzecią dobę po operacji. W temacie blizny jeszcze nie mogę zabierać głosu, ale mam nadzieję, że nie będzie duża. Miałam wstawianą endo przez dr. Jakubowskiego w PSK w Bydgoszczy. Rana jest długości ok 10 cm, nie ciągnie, nie boli.. Ogólnie jestem bardzo zadowolona, że wraca mi mobilność a razem z nią nowe życie. Pozdrawiam ciepło!
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.