Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Zamknity przez: AgaW
Pon 29 Kwi, 2013
I Warsztaty fizjoterapeutyczne dla pacjentów - Warszawa
mala_klara 
Mikrus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 39
Doczya: 19 Cze 2009
Posty: 27
Skd: Cieszyn
Wysany: Pon 01 Mar, 2010   

Ale mieliście bombowo! z tego co czytam to chyba każdy jest zadowolony. Opiszcie wiecej, co tam sie działo? Ma ktoś film nagrany?
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pon 01 Mar, 2010   

Kochani,
Będzie nam miło poznać opinie wszystkich uczestników zajęć. To pozwoli nam określić czy tego typu zajęcia są potrzebne i ewentualnie planować kolejne. Z pewnością fizjoterapeuci z Orthos są ciekawi Waszych wrażeń, tego na ile pomogły Wam warsztaty w zrozumieniu swoich potrzeb, problemów, działania organizmu :)
Napiszcie nam, tu w wątku co dały Wam zajęcia i czy chcielibyście brać udział w kolejnych o podobnej tematyce.
Czekamy na Wasze komentarze :)

Korzystając z okazji serdecznie dziękuję Wam za przybycie, za wspaniałą zabawę, zaangażowanie aktywne uczestnictwo i wszelką pomoc podczas zajęć. Spisaliście się na medal! Ale w końcu, my Bioderkowicze to weseli ludzie z klasa, wiec niczego innego nie mogłam się spodziewać :) Mam nadzieję, że terapeuci z Orthosu równie pozytywnie i ciepło będą wspominać te zajęcia :-)
Chciałam jeszcze raz, tu na forum podziękować wszystkim pracownikom Przychodni Orthos za gościnność, czas, mnóstwo zaangażowania, wiedzę i serdeczności jaką nam okazali :)
Osobiście warsztaty oceniam na bardzo udaną akcję i cieszę się, że dzięki Wam kochani mogła się wydarzyć :-)
Dziękuję wszystkim, którzy pomagali nam w organizacji, nie tylko Ludziom Fundacji :-) ale także przyjaciołom z Forum, którzy chętnie garnęli się do pomocy. Jesteście wspaniali!
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Pon 01 Mar, 2010   

Katja, kochana Adminko nic dodać, nic ująć. Pochwały faktycznie należą się wszystkim i organizatorom i prowadzącym i uczestnikom.

Jeżeli chodzi o mnie to dodam że czegoś takiego nigdy nie przeżyłam Jestem do dziś w euforii TAKIE WARSZTATY MUSZĄ SIĘ ODBYWAĆ!!! Ja pierwszy raz poczułam miednicę, pierwszy raz widziałam jak osoby"źle" chodzące jak za dotknięciem różdżki (czyt. szmatki) chodzili poprawnie. To mega cudowne doświadczenie które mam ochotę przeżywać jak "dzień świstaka"

Dla kilku wspaniałych godzin przejechałam pól Polski a musicie przyznać że moje zwyrodnienie daje mi popalić jednak było warto i przekonam każdą osobę nastawioną anty na przyjazd na kolejne warsztaty , bo ani choroba ani odległość nie są przeszkodą
 
     
Grazyna1950 





Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 73
Doczya: 12 Sty 2010
Posty: 873
Skd: Wielkopolska
Wysany: Pon 01 Mar, 2010   

pasiflora napisa/a:
TAKIE WARSZTATY MUSZĄ SIĘ ODBYWAĆ!!!
Dwoma rękami podpisuję się pod tym. Dzięki Warsztatom dowiedziałam się jak "niechlujnie" siedzę. Dowiedziałam się, że powinnam chodzić o dwóch kulach (niestety dotąd nikt mi tego nie uświadomił). Teorii mam pełną głowę i tylko jedno mnie martwi, że nie ma w mojej okolicy tak cudownych fizjoterapeutów. W czwartek w Poradnii Rehabilitacyjnej zaskoczę Panią Doktor swoją wiedzą na temat nowoczesnej rehabilitacji - może mnie z gabinetu nie wyrzuci ;) . Jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim ORGANIZATOROM. To co zrobiliście jest WIELKIE :hug:
_________________

 
 
     
madzi_czer 
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 44
Doczya: 31 Maj 2009
Posty: 145
Skd: z małego pokoju ;)
Wysany: Pon 01 Mar, 2010   

Kochani i ja przyłączam się do słów Katji - wszystko wspaniale wypadło!
Mam nadzieję, że pozostali uczestnicy są również zadowoleni. Miło się czyta takie opinie :-D
_________________
"Kiedy śmieje się dziecko śmieje się cały świat" (J. Korczak)
 
 
     
Aga 
Aga

Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 50
Doczya: 26 Cze 2009
Posty: 53
Wysany: Pon 01 Mar, 2010   

według moich informacji, a są to informacje z pierwszej ręki,wszystko wypadło pierwsza klasa! Gratuluję organizatorom!

Mnie niestety nie udało się do Was dotrzeć. Moja Zuzia miała grypę żołądkową (brrrrr) i w sobotę była jeszcze słabiutka...

No cóż, może następnym razem!

Serdecznie Was pozdrawiam!
Aga
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pon 01 Mar, 2010   

Wiemy, że chciałaś być na powarsztatowym spotkaniu :-) No kochana! Faktycznie wiele straciłaś, ale będzie jeszcze nie jedno nie dwa spotkania :) Najbliższe to chyba całkiem spontaniczne urodzinowe plotki u solenizantki ewuni123 ;-) Ach! Zdradziłam zamiary, ale Ewka, mam nadzieje się nie obrazi ;-)
 
     
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Pon 01 Mar, 2010   

Zazdroszcze wam tych warsztatów ja sama nie bawem mam spotkanie z nowym rehabilitantem i szczerze mówiąc obawiam się tego. Ponieważ nie wiem jaką ma wiedzę o rehabilitacji zwłaszcza rehabilitacji po operacji Ganza. Mimo tego że polecił mi go Dr Naumczyk kolega Prof pod którego opiekom jestem nie jako w zastępstwie Prof Czubaka. Jestem pełna obaw. Takie warsztaty napewno dużo by mi dały. Przynajmniej oświeciły by mnie na pewno bardziej co do nowoczesnej rehabilitacji.
Bo niby wiem bardzo uważnie przeczytałam forum w tej kwestii ale oprócz wiedzy praktycznej teoria też jest potrzebna. Ja wiem o co w tym biega ale jeśli nowy rehabilitant nie wie to chyba będę musiała posadzić go przy komputerze i szkolić.

zresztą szczerze mówiąc sama też bym chciała się jeszcze dużo w tej kwestii dowiedzieć. Dlatego uważam że takie warsztaty są bardzo potrzebne. Miałam w planach przyjechać w lutym niestety pewne sprawy mnie zatrzymały i się nie zgłosiłam mam wielką nadzieję na marzec.
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
 
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Pon 01 Mar, 2010   

Warsztaty udały się rewelacyjnie, nawet fotki dziś mi się podobały hahaha :D
czekam na relacje innych osób, no i oczywiście na rejestrację na Forum, tych którzy obiecali :)
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Pon 01 Mar, 2010   

Kochani uczestnicy I Warsztatów!
Wysłałam do każdego maila z prośbą o zgodę na wykorzystanie zdjęć na których jesteście Proszę o szybką odpowiedź
Pozdrawiam Pasiflora

Ps. Brakuje mi maila od kolegi co z piłką jako jedyny miał ćwiczenie oraz od Agnieszki która obiecała rejestracje jako Aga74 więc proszę o kontakt na PW
 
     
kieszczyński 

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 69
Doczy: 11 Sty 2010
Posty: 574
Skd: Piotrków Tryb.
Wysany: Wto 02 Mar, 2010   warsztaty

Dziękuję,że mogłem uczestniczyć w tych wartościowych zajęciach.Dla mnie najwartościowsze jest to,że spotkanie z super fachowcami/przyjechałem do ORTHOSA na 2 godz.przed 14 i poczytałem certyfikaty wiszące na ścianach-wow/ oraz innymi bioderkami zachęciło mnie do zajęcia się moim chodem i sprawnościa.Po przemyśleniach podjąłem decyzję o rozpoczęciu profesjonalnej rehabilitacji. Zaczynam w najbliższy poniedziałek i wierzę ,ze powinienem to zrobić.Poznałem wartościowych zmagających się z większymi niż moje problemami zdrowotnymi ludzi,To budzi mój szacunek do Was i daje kopa do działania.Jestem pełen uznania dla organizatorów.To co robicie dla innych jest wartościowe i piękne.Dziękuję.Paweł Kieszczyński
 
     
Renata 
Mikrus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 49
Doczya: 19 Sty 2010
Posty: 18
Skd: Grodzisk Maz.
Wysany: Wto 02 Mar, 2010   

Wielkie dzięki dla Organizatorów i Prowadzących za I Warsztaty :lol:
Dzięki Warsztatom moja wiedza o fizjoterapii została uzupełniona. Teraz w ciągu dnia staram się pamiętać o prawidłowym siedzeniu, wstawaniu i chodzeniu. :-D
Z wielką radością wezmę udział w kolejnych warsztatach :mrgreen:
 
     
jola 
jola

Popularus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 60
Doczya: 08 Sty 2010
Posty: 96
Skd: mikołów
Wysany: Wto 02 Mar, 2010   

Od 6 lat jestem pacjentką Ośrodka Rehabilitacyjnego w moim mieście, ale to dopiero na Warsztatach w ciągu kilku godzin dowiedziałam się to co najważniejsze:jak poprawnie siedzieć,stać i chodzić.Od niedzieli ćwiczę to w praktyce,"wyfroterowałam" już podłogi w całym domu.Jest tylko jeden minus tego , wszystkie kosteczki i mięśnie mnie bolą :-( Jeszcze raz dziękuję Wam za te warsztaty!!!!!!
_________________
17.07.2012 r.
09.06.2014 r.
 
 
     
johana4 
Popularus Bioderkus





Status: Inne operacje
Wiek: 39
Doczya: 23 Sty 2010
Posty: 109
Skd: Tuszyn
Wysany: Sro 03 Mar, 2010   

Czytam, PODZIWIAM organizatorów i ZAZDROSZCZĘ uczestnikom. Bardzo cieszy fakt, że aż tylu osobom udało się zdobyć wiedzę, czasem normalnie nie osiągalną. :-D
_________________
Jestem jaka jestem...
 
     
magdalena47 
magdalena47
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 61
Doczya: 24 Lis 2009
Posty: 55
Skd: Włocławek
Wysany: Czw 04 Mar, 2010   

No ludzie!!!! Zazdroszczę Wam po prostu!!!! Kiedy warsztaty w marcu i czy wogóle ? :-) :-)
_________________
Szczęśliwie po:)
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.