Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Przesunity przez: kinga
Pon 04 Lip, 2011
Adaś Be
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Czw 04 Lut, 2010   

Adaś Be :) całkiem dobre wiadomości, cieszę się że sprawa idzie w odpowiednim kierunku i oby tak zostało (albo jeszcze lepiej) :D
PS. a co z Twoim kolegą teraz się dzieje?

Pozdrawiam :)
 
     
Adaś Be 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 36
Doczy: 27 Sty 2010
Posty: 7
Skd: Piękna Warszawa
Wysany: Czw 04 Lut, 2010   

Kolega parę dni temu z nart wrócił 8-) Miał złamane żebra i trachniętą miednicę, ale szczęśliwie nie kwalifikowała się do operacji. Można powiedzieć, że z grubsza wyskoczył z tego.
 
     
Jupi 
Piwopij smakowity
Bioderkus!!!




Status: Inne operacje
Wiek: 52
Doczy: 24 Wrz 2009
Posty: 184
Skd: Dolnyśląsk
Wysany: Czw 04 Lut, 2010   

Motocykliści, zmora kierowców TIR...jestem kierowcą co nie znaczy że życzę ci źle, masz chłopie dużo szczęścia że wyszyłeś z tego z życiem.
Mam nadzieję że jeszcze spełnisz swoje marzenia o podroży motocyklem... :-)
_________________
Bioderkus paskudnikus
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Czw 04 Lut, 2010   

Jak wskazują wieści z prasy masz szansę na wygraną sprawę. Gratuluję, choć wiem że to nie cofnie bólu i wielu spraw związanych z wypadkiem. Jesteś wielki :mrgreen:
 
     
Edi 
Edi

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 51
Doczya: 20 Sty 2010
Posty: 369
Skd: Wojkowice Kościelne
Wysany: Pi 05 Lut, 2010   

Adaś życze Ci szybkiego powrotu do zdrowia....aż mi ciarki przeszły mam syna 19 -letniego który uwielbia motory obecnie ma krosa,powiem szczerze ,że najszczęśliwsza byłam jak przez kilka miesięcy nie posiadał żadnego sprzętu :lol:
niestety to jest podobno miłość,przekichane mąż kocha ciężarówki syn motory i co ja biedna moge ;-) trzymaj się i niech sprawiedliwość weżmie górę :!:
_________________
Edi
 
     
Adaś Be 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 36
Doczy: 27 Sty 2010
Posty: 7
Skd: Piękna Warszawa
Wysany: Pi 05 Lut, 2010   

Serwus :-D Hmm, co zrobić? Wspierać jak najmocniej syna w rozwijaniu pasji, bo czymże jest człowiek bez zajawki? Zamienia się w padalca ;-) . Można spróbować uczulić syna na kwestię zakładania dobrej jakości ubrań ochronnych (najważniejszy dobry kask, potem zbroja, rękawice, buty, nakolanniki) i doskonalenia techniki jazdy. Są szkoły zajmujące się doszkalaniem stricte motocyklowym. Na to czasu, pracy i pieniędzy nigdy za dużo. Chyba że syn mocno przerabia temat samemu, to lepiej głowy nie zawracać :mrgreen: Można naprawdę ograniczyć ryzyko rozwalenia się z własnej winy i należy to robić za wszelką cenę, choć oczywiście jesteśmy też zależni od innych. Motocykle są dla ludzi ;-)
 
     
Magdalena 
chora kosteczka
Mikrus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 33
Doczya: 20 Sty 2010
Posty: 28
Skd: Nysa
Wysany: Pi 05 Lut, 2010   

Adaś Be napisa/a:
Generalny wniosek z całej tej opery mydlanej jest oczywisty - żyjemy w totalnym państwie policyjnym. Teraz niestety o policji mam taki pogląd jak Polacy podczas II wojny o Niemcach - że trudno znaleźć porządnego...



Adaś Be, doskonale Cię rozumiem i popieram twoją opinię na temat policji w mojej sprawie była przekupiona sędzina i dwóch sledczych także do tej pory nie dostałam odszkodowania za mój wypadek :mrgreen: Podziwiam twój zapał i chęć pracy nad sobą wielkie brawa że się nie poddałeś i działasz!!
_________________
życie jest pięknym darem , trzeba tylko umieć z niego jak najwięcej czerpać
 
 
     
Grazyna1950 





Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 73
Doczya: 12 Sty 2010
Posty: 873
Skd: Wielkopolska
Wysany: Pi 05 Lut, 2010   

Adasiu!!!! Nie jestem wrogiem miłośników dwóch kółek, ale niestety na naszych drogach jest wielu "dawców organów". Oni nie są pasjonatami pięknego sportu motorowego, oni są zagrożeniem na drogach dla innych uczestników ruchu drogowego. To smutne, ale prawdziwe.
_________________

 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.