Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Przesunity przez: Katja
Pon 04 Lip, 2011
johana4 i jej historia
johana4 
Popularus Bioderkus





Status: Inne operacje
Wiek: 39
Doczya: 23 Sty 2010
Posty: 109
Skd: Tuszyn
Wysany: Wto 11 Mar, 2014   

Wizytę u doktora Czwojdzińskiego mam 25 marca, więc termin ekspresowy :mrgreen:
Dzięki kinga za podpowiedź. :hug:

Dziś byłam u Pani rehabilitantki, która zaleciła mi serię ćwiczeń. Zacznę je dopiero od poniedziałku, bo teraz rozłożyło mnie grypsko :cry: z nosa cieknie, z oczu cieknie, a bolą mnie nawet cebulki włosów :cry:

Oprócz ćwiczeń Pani rehabilitantka zaleciła mi kupienie podpiętki 2 cm i teraz się zastanawiam.... bo mój kaczy chód wynika z przekrzywienia miednicy i przykurczu mięśni. Chodzi mi oto żebym sobie bardziej nie zaszkodziła, niż pomogła.

:arrow: Co wy o tym sądzicie :?:
_________________
Jestem jaka jestem...
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Wto 11 Mar, 2014   

johana4 napisa/a:
Co wy o tym sądzicie

Ja bym szukała konsultacji u bardziej doświadczonej osoby. Tuszyn jesten niedaleko od Łodzi a tam masz osteopatkę-może warto skonsultować się tam? Zrobisz jak uważasz.
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
johana4 
Popularus Bioderkus





Status: Inne operacje
Wiek: 39
Doczya: 23 Sty 2010
Posty: 109
Skd: Tuszyn
Wysany: Sro 26 Mar, 2014   

Wczoraj byłam na wizycie u doktora Czwojdzińskiego. Wiadomości nie są kolorowe i nawet nie chce mi się o tym wszystkim myśleć. Osteotomia odpada. Pozostaje endoproteza.
Tylko przed wstawieniem endo muszą mnie rozkroić i wyciągnąć tą blachę z mojej nogi. Tak się ze mną zżyła przez to 27 lat, że troszkę trzeba będzie tę kość odchudzić.

I taka jestem bez życia i nic mi się nie chce.....
_________________
Jestem jaka jestem...
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Sro 26 Mar, 2014   

johana4 napisa/a:
I taka jestem bez życia i nic mi się nie chce.....

Będzie dobrze :*
Najważniejsze, że wiesz, na czym stoisz i co trzeba zrobić.
Doktor wspominał o potencjalnych terminach?
 
     
johana4 
Popularus Bioderkus





Status: Inne operacje
Wiek: 39
Doczya: 23 Sty 2010
Posty: 109
Skd: Tuszyn
Wysany: Sro 26 Mar, 2014   

kinga napisa/a:

Będzie dobrze :*


Dzięki kinguś.

Powiedział, że zgłosi mnie do kolejki do szpitala w Otwocku. Jeśli chodzi o endo to ok. roku muszę czekać (to bardzo krótki termin :-) ), ale najpierw ta blacha. Jeśli załatwię coś w Łodzi, to mam ją usunąć tutaj, a jeśli termin będzie szybszy w Otwocku to tam.
Z tą blachą muszę się śpieszyć, bo minimum pół roku przerwy muszę mieć między jedną, a drugą operacją.

Po za tym mam milion myśli i wątpliwości, jak w Otwocku robią endo? czy może zrobić ją w Łodzi u prof. Syndera? czy wyrobię się ze wszystkim? czy dam radę pozbyć się tego parszywego blaszyska na czas? i tak dalej, i tym podobne.....
Podsumowując: MĘTLIK W GŁOWIE :madman: :wtf: :madman: :wtf:
_________________
Jestem jaka jestem...
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Sro 26 Mar, 2014   

johana4 napisa/a:
Po za tym mam milion myśli i wątpliwości, jak w Otwocku robią endo?

Z tego co widziałam i słyszałam, to robią super :)
johana4 napisa/a:
czy dam radę pozbyć się tego parszywego blaszyska na czas?

Wszystko dasz radę zrobić :)
johana4 napisa/a:
MĘTLIK W GŁOWIE

Normalna sprawa. Szczególnie świeżo po wizycie i zmianach w planach. Oswoisz się i mętlik minie :)
 
     
johana4 
Popularus Bioderkus





Status: Inne operacje
Wiek: 39
Doczya: 23 Sty 2010
Posty: 109
Skd: Tuszyn
Wysany: Sob 29 Mar, 2014   

Dziś mam bardzo ciężki dzień, nie bardzo mogę się ruszać. Moje biodro zrobiło sobie bolesny strajk :cry:

Muszę się przyznać... w styczniu pewnego dnia obudziłam się z bólem górnych i dolnych stawów lewej strony i dodatkowym zdrętwieniem ręki. I niestety od tamtej pory bioderko urządza sobie te strajki coraz częściej, na coraz dłużej i coraz bardziej bolesne. :-(
_________________
Jestem jaka jestem...
 
     
grazynamackowiak 

Popularus Bioderkus



Status: Osteo. + Endo
Doczya: 05 Lis 2009
Posty: 102
Wysany: Nie 22 Cze, 2014   

Johana 4 dawno nie pisałaś jak dlugo jeszcze będziesz czekać na oeracje ,
W moim przypadku podobnie jak u Ciebie po osteotomi międzykrętarzowej zostawili blaszke i 4 śruby ze względu na liczne operacje żeby to wszystko się
nie rozsypalo .Oni tak zdecydowali zrobili zapis na operacje endoprotezy .
Kolejne przyjęcie operacja endoprotezy w tym samym dniu najpierw usuwali
blaszki śrubki pózniej wszczepiali endoproteze 2 w1 .
 
     
johana4 
Popularus Bioderkus





Status: Inne operacje
Wiek: 39
Doczya: 23 Sty 2010
Posty: 109
Skd: Tuszyn
Wysany: Pi 29 Sie, 2014   

23 września, na Drewnowskiej w Łodzi, prof. Synder ma mi tą blachę wyjąć. A na endo jestem zapisana w Otwocku na jesień przyszłego roku.
Nie udzielam się tutaj, ponieważ ten rok jest dla mnie tak paskudny, ze lepiej nie mówić...pożary, wypadki, pogrzeby i słów brakuje. Psychicznie jestem wrak. Nie ogarniam wszystkiego. :cry:
Jedyne co mnie dobrego w tym roku spotkało, to odnalezienie rehabilitanta z prawdziwego zdarzenia. Mariusz Zuterek - polecam w 1000000000%
Trzymajcie się wszystkie cieplutko ;-)
_________________
Jestem jaka jestem...
 
     
mprzepiora 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 47
Doczya: 31 Gru 2011
Posty: 643
Skd: okolice Nowego Sącza
Wysany: Pi 29 Sie, 2014   

johana4 napisa/a:
Nie udzielam się tutaj, ponieważ ten rok jest dla mnie tak paskudny, ze lepiej nie mówić...pożary, wypadki, pogrzeby i słów brakuje. Psychicznie jestem wrak. Nie ogarniam wszystkiego.

takie ciężkie czasy wzmacniają nas bardzo, mamy inny pogląd na świat i problemy.
Może już nie długo zamknie się u Ciebie trudny okres, a wówczas uśmiech wróci. I wrócisz do nas ;)
johana4 napisa/a:
Jedyne co mnie dobrego w tym roku spotkało, to odnalezienie rehabilitanta z prawdziwego zdarzenia.

To bardzo dużo dobrego Cię spotkało, dla nas to jak zbawienie ;)
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Pi 29 Sie, 2014   

johana4, mam nadzieję że już koniec czarnej serii. Widać już słonko choć na horyzoncie?
Trzymaj się i jednak masz szczęście. Masz świetnego fizjoterapeutę u siebie. Nie każdy może się tym pochwalić Buzial
 
     
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Sob 30 Sie, 2014   

Jahana życzę Tobie aby wszystko teraz układało się Uciebie dobrze aby było jak najmniej smutku a jak najwięcej radości....
_________________
" nie smuć się nie warto ciesz się życiem i kazdą jego chwilą".....» Wieloodłamowo złamana miednica, lewa kończyna krótsza o 4 cm
 
 
     
johana4 
Popularus Bioderkus





Status: Inne operacje
Wiek: 39
Doczya: 23 Sty 2010
Posty: 109
Skd: Tuszyn
Wysany: Nie 31 Sie, 2014   

Dziękuje Wam Kochani za słowa otuchy. :kiss:
Przez te wszystkie ostatnie historie w moim życiu, zupełnie nie ogarniałam faktu, że termin operacji jest tuż tuż. Zupełnie zapomniałam o szczepieniu WZW B i oświeciło mnie dopiero w piątek. Pojechałam na badania hbs, ale wyniki będę miała dopiero we wtorek. Nie pamiętam szczerze powiedziawszy, żebym była szczepiona, więc jutro ruszam do ośrodka i biorę przyśpieszoną wersję szczepionki.

A 2 września mam komisję w ZUSie co do zasiłku rehabilitacyjnego. I przeraża mnie fakt, że jeżeli tego zasiłku mi nie przyznają,a do pracy mnie nie przyjmą, bo żaden normalny lekarz nie podpisze mi zaświadczenia, że się nadaję, to co wtedy? Nie będę miała ubezpieczenia i szpital odmówi zabiegu?

W mojej głowie WIELKI KOCIOŁ i najchętniej bym wyparowała, żeby tego wszystkiego nie było...
_________________
Jestem jaka jestem...
 
     
biedronne 




Status: Endo x 1
Wiek: 39
Doczya: 15 Sie 2010
Posty: 432
Skd: Kraków
Wysany: Nie 31 Sie, 2014   

johana4, nie wiem jaki jest obecnie twój status zatrudnienia, ale w najgorszym wypadku możesz się zarejestrować jako bezrobotna, lub mąż może Cię ubezpieczyć jeśli on jest zatrudniony, no i istnieje też opcja dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego w NFZ (350 zł na miesiąc) co gwarantuje Ci leczenie na koszt NFZ (ale już nie zasiłki itd) - opcje są, ale mam nadzieję, że nie będziesz zmuszona z nich korzystać.
 
     
johana4 
Popularus Bioderkus





Status: Inne operacje
Wiek: 39
Doczya: 23 Sty 2010
Posty: 109
Skd: Tuszyn
Wysany: Sro 03 Wrz, 2014   

Wpadłam na chwilę, bo pędzę do stomatologa :eek:
Zasiłek rehabilitacyjny został mi przyznany na 6 miesięcy ^^" :mrgreen:
_________________
Jestem jaka jestem...
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.