Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Dysplazja u dzieci
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Nie 09 Lis, 2014   

kasiak195, witaj na Forum :)
Jeśli chodzi o orzekanie stopnia niepełnosprawności, to zapraszam TUTAJ - cały wątek na ten temat. Tak na szybko odpowiem, że możesz składać w każdej chwili. Myślę jednak, że warto poczekać chociaż do wizyty u Pana Profesora. Wtedy będziecie wiedzieć, co dalej.
Drugą sprawą, którą powinnaś koniecznie wziąć pod uwagę - to wizyta u dobrego fizjoterapeuty. Jak bardzo ważna jest właściwa rehabilitacja, możesz poczytać na Forum. A tutaj dodatkowo chodzi o rozwijające się i rosnące Dziecko.
Jesteście z Warszawy. Spróbujcie umówić się z terapeutami z Gabinetu Holis - namiary TUTAJ
 
     
kasiak195 
Mikrus Bioderkus



Status: Zdrowy szczęściarz
Wiek: 53
Doczya: 08 Lis 2014
Posty: 2
Skd: Warszawa
Wysany: Pon 10 Lis, 2014   

Dzięki za odpowiedź Szukałam informacji o orzekaniu niepełnosprawności u dzieci w tamtym wątku, ale znalazłam informacje dotyczące tylko dorosłych, dlatego napisałam tu. O fizjoterapeucie nie pomyślałam i na pewno poszukam. Niestety z pomocy Gabinetu Holis na razie nie skorzystam, bo mnie zwyczajnie nie stać. Już sama wizyta u profesora kosztuje majątek.
Cały czas trudno mi uwierzyć, że te problemy sprzed lat wróciły. Łatwego życia nie mam. Starsza córka jest po dwóch operacjach tego samego kolana w ciągu trzech lat. Przez szkołę sportową miała mnóstwo kontuzji. Jak wchodzę do szpitala dziecięcego, to panie z rejestracji pytają, z czym przyszłam tym razem, bo nie ma roku żeby nie było jakiegoś problemu. No nic, muszę się jakoś trzymać. Spróbuję zacząć załatwiać sprawę orzeczenia dla najmłodszej.
_________________
kasiak195
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Pon 10 Lis, 2014   

kasiak195, niepełnosprawność w sprawie dzieci załatwia się dokładnie tak samo jak dla dorosłych. Jedynie Ty wnosisz sprawę jako opiekun. wniosek o ustalenie stopnia niepełnosprawności do Miejskiego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Warszawie, adres siedziby Zespołu: ul. Gen. Andersa 5, 00-147 Warszawa, telefon: 22 620 66 82; 22 654 13 48; 22 654 13 49; faks: 22 831 44 00.
Być może dzięki temu uzyskasz dodatkowe wsparcie finansowe w postaci zasiłku pielęgnacyjnego.

Pieniążki na pewno się przydadzą w rehabilitacji Twojej nastolatki.
 
     
Albertyna 
dziecko z dysplazją
Mikrus Bioderkus



Status: Inne
Doczya: 18 Pa 2014
Posty: 5
Skd: Olsztyn
Wysany: Pon 10 Lis, 2014   

Larom dziwne jest to co piszesz. 3-letniemu dziecku lekarz zlecił szynę? Takie metody stosuje się u dzieci, ktore jeszcze nie chodzą. W tym wieku to już chyba tylko operacja wchodzi w grę. Radzę skonsultować się z lekarzem.
 
     
kasiak195 
Mikrus Bioderkus



Status: Zdrowy szczęściarz
Wiek: 53
Doczya: 08 Lis 2014
Posty: 2
Skd: Warszawa
Wysany: Wto 11 Lis, 2014   

pasiflora napisa/a:
kasiak195, niepełnosprawność w sprawie dzieci załatwia się dokładnie tak samo jak dla dorosłych. Jedynie Ty wnosisz sprawę jako opiekun. wniosek o ustalenie stopnia niepełnosprawności do Miejskiego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Warszawie, adres siedziby Zespołu: ul. Gen. Andersa 5, 00-147 Warszawa, telefon: 22 620 66 82; 22 654 13 48; 22 654 13 49; faks: 22 831 44 00.
Być może dzięki temu uzyskasz dodatkowe wsparcie finansowe w postaci zasiłku pielęgnacyjnego.

Pieniążki na pewno się przydadzą w rehabilitacji Twojej nastolatki.



Dzięki pasifloro za informacje : )
_________________
kasiak195
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.