Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Prof. Marek Synder - ŁÓDŹ
Bea451 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 18 Sie 2009
Posty: 3
Wysany: Pon 11 Sty, 2010   Prof. Marek Synder - ŁÓDŹ

Witam, mam pytanie czy ktoś z forumowiczów był operowany w Łodzi, np. u prof. Syndera ?
Ostatnio zmieniony przez kinga Pon 18 Lut, 2013, w caoci zmieniany 3 razy  
 
     
kieszczyński 

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 69
Doczy: 11 Sty 2010
Posty: 574
Skd: Piotrków Tryb.
Wysany: Pon 11 Sty, 2010   

Witam! W 1985r. miałem wszczepioną endo Mittel-Mayera w Łodzi na Drewnowskiej. Prof. Synder/wtedy chyba był adiunktem/ tam pracował. W grudniu 2009 byłem u Prof. na konsultacji w sprawie oceny mojej endo, tej zakładanej w 1985. Pozdrawiam, Paweł Kieszczyński
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pon 11 Sty, 2010   

kieszczyński napisa/a:
witam! W 1985 miałem wszczepioną endo Mittel-mayera w lodzi na Drewnowskiej.Prof.Synder/wtedy chyba byładiunktem/ tam pracował.W grudniu 2009 byłem u Prof.na konsultacji w sprawie oceny mojej endo,tej zakładanej w 1985.Pozdrawiam Paweł Kieszczyński


Witaj Pawle! Miło Cię u nas gościć :-) Daj znać proszę jak do nas trafiłeś. Byłeś operowany o '85 r. to już spory kawał czasu minął! Prosze, opisz w dziale Endoprotezy jak spisuje się Twoja proteza. Dla wielu który są świeżymi posiadaczami endo oraz tymi którzy wahają się z podjęciem decyzji Twoje doświadczenie będzie bardzo cenne. Napisz nam więcej o sobie o odpowiednim wątku :)
Pozdrawiam Cię!
 
     
suzume 
Mikrus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 35
Doczya: 04 Sty 2010
Posty: 28
Skd: Szczecin
Wysany: Pi 15 Sty, 2010   

Czterokrotnie bylam operowana przez profesora M. Syndera.
Coz moge powiedziec... Dzieki Niemu jeszcze jestem w stanie chodzic, gdyz nie operacje jakie mialam przeprowadzone w dziecinstwie pewnie bylabym skazana na wozek.

Niewiele pamietam, niewiele moge napisac gdyz bylam jeszcze zbyt malai nieswiadoma co mi robia. Nie zalozyl mi endo gdyz moje kosci caly czas rosly, i wiazaloby sie to chyba z coparoletnia wymiana protezy.

Teraz czekam na wstawienie endo, operowana bede wlasnie w Lodzi przez profesora.
Same dobre opinie slysze na jego temat wiec trafisz w dobre rece :)
 
     
marta 
Mikrus Bioderkus



Status: Zdrowy szczęściarz
Doczya: 03 Lut 2010
Posty: 1
Skd: łódź
Wysany: Sro 03 Lut, 2010   

Mam takie pytanie, czy wiecie może gdzie przyjmuje dr Synder prywatnie? Mój narzeczony ma podejrzenie martwicy głowy kosci udowej i pilnie potrzebujemy dobrego specjalisty i polecono nam wlasnie jego. Z gory dziekuje za szybka odpowiedz :)
 
     
kieszczyński 

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 69
Doczy: 11 Sty 2010
Posty: 574
Skd: Piotrków Tryb.
Wysany: Czw 04 Lut, 2010   Prof. Synder

Profesor Synder prywatnie przyjmuje

w Łodzi
ul. Przędzalniana 66
tel. 042 2533050
Koszt 150 zł.


Pozdrawiam Paweł Kieszczyński
 
     
johana4 
Popularus Bioderkus





Status: Inne operacje
Wiek: 39
Doczya: 23 Sty 2010
Posty: 109
Skd: Tuszyn
Wysany: Wto 23 Lut, 2010   

kieszczyński napisa/a:
Witam! W 1985r. miałem wszczepioną endo Mittel-Mayera w Łodzi na Drewnowskiej. Prof. Synder/wtedy chyba był adiunktem/ tam pracował. W grudniu 2009 byłem u Prof. na konsultacji w sprawie oceny mojej endo, tej zakładanej w 1985. Pozdrawiam, Paweł Kieszczyński


Witam :mrgreen:
gdy ty byłeś operowany na drewnowskiej, ja się dopiero rodziłam, trafiłam tam dopiero :!: dwa lata później.
Mam do Ciebie pytanie, czy prof. Synder przyjmuje tylko prywatnie, czy też w klinice?
No i jaki jest ewentualny czas oczekiwania na wizytę?
_________________
Jestem jaka jestem...
 
     
Beatka 
Mikrus Bioderkus



Status: Artroskopia x 1
Doczya: 09 Lut 2010
Posty: 3
Skd: Łódź
Wysany: Sro 24 Lut, 2010   

Witam
prof.Synder przyjmuje tez na Drewnowskiej w przychodni przyszpitalnej, trzeba się zapisać telefonicznie w sekretariacie( adre i tel na stonie neta szpitala im Radlińskiego w Łodzi) , mają wolne terminy na maj tego roku. Wczoraj dzwoniłam i załapałam się wyjatkowo na 1 marca , ale to sprawa pilna bo zabieg juz 16 marca

Pozdrawiam
_________________
Beatka
 
     
KasiaM 
KasiaM
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 37
Doczya: 22 Cze 2009
Posty: 47
Skd: centrum Polski
Wysany: Sro 24 Lut, 2010   

Witam
Ja w tamtym roku byłam u prof. Syndera na Przędzalnianej i na wizytę czekałam 6 tygodni.
 
     
suzume 
Mikrus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 35
Doczya: 04 Sty 2010
Posty: 28
Skd: Szczecin
Wysany: Czw 25 Lut, 2010   

Ja dzis wracam z Przedzalnianej od prof. Syndera.
Dzis poszlam, zapisalam sie, dzis mnie przyjal. Akurat wrocil z tego co sie dowiedzialam z dluzszego urlopu. W sumie od urodzenia bylam dosc problematyczna pacjentka, od samego poczatku tez prowadzil moje leczenie, doskonale mnie pamieta... Operacja ogolem 23 czerwca, jesli bedzie wczesniej jakis wolny termin to zostane poinformowana i byc moze da sie jeszcze cos przyspieszyc.

Z Drewnowskiej juz kiedys mnie pogonili w recepcji, ze tam przyjmuje tylko dzieci... :roll:
 
     
sylwia1792 
sylwia1792
Mikrus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 31
Doczya: 16 Lut 2010
Posty: 20
Skd: okolice Radomska
Wysany: Pi 26 Lut, 2010   

Jeśli ktoś chce może spróbować zapisać się jeszcze na 4 marca .... Dlatego iż odwołam wizytę u profesora...
 
 
     
ElkaRo 
bietka
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 65
Doczya: 29 Wrz 2010
Posty: 2
Skd: Polska
Wysany: Sro 15 Gru, 2010   

Ja jestem od 21 lat pacjentka prof.Syndera. Ostatnia operacje wstawienia endoprotezy maiałam 1 grudnia2010r. Jest to jedna z ciezszych operacji, ale polecam własnie szpital na Drewnowskiej w Łodzi. Prof. Synder nic się nie zmienił. To wciąż super facet. Dla niego najważniejszy jest pacjent.Bardzo często sam z własnej kieszeni robi remonty w szpitalu. Teraz była wymiana okien w łazience( z jego pieniędzy) i w sali operacyjnej.
 
     
Izusia_M 
Izusia_M
Mikrus Bioderkus



Status: Inne operacje
Doczya: 28 Cze 2011
Posty: 2
Skd: Zduńska Wola
Wysany: Wto 28 Cze, 2011   

Witam
Bardzo proszę o pomoc w zdobyciu numeru telefonu do Profesora Syndera. Sprawa bardzo pilna. Jestem po 3 artroskopii i lekarze rozkładają ręce jest gorzej i gorzej a mam dopiero 24 lata - ostatnie dwie artroskopie przeszłam w przeciągu niespełna 3 miesięcy. Bardzo proszę o pomoc.
_________________
I.M.
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Wto 28 Cze, 2011   

Izo kilka postów wyżej (w tym wątku) Paweł podał nr do Profesora....
 
     
Izusia_M 
Izusia_M
Mikrus Bioderkus



Status: Inne operacje
Doczya: 28 Cze 2011
Posty: 2
Skd: Zduńska Wola
Wysany: Wto 28 Cze, 2011   

Tak, tyle że ten numer jest do kliniki a ja proszę o kontakt do Profesora.
_________________
I.M.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.